کارواش

کارواش با

در دنیای امروزی خودرو هم جزء جدایی ناپذیر از زندگی همه ما شده است. ما وقتی که به میهمانی‌ها، محل کار، خرید و یا هرجای دیگری می‌رویم با خودرو رفت و آمد می‌کنیم و برای همه ما پیش آمده که در این رفت آمدها ماشینمان کثیف و نامرتب شود و وقت رفتن و معطل شدن برای رفتن به کارواش را نداشته باشیم..

در کاردون برای این موضوع هم چاره‌ای اندیشده‌ایم. شما در هر مکانی که باشید چه در خانه و چه در محل کار،  ما در کاردون کارواش سیار برای شما اعزام می‌کنیم تا با 3 روش، شسشتو با آب، شسشتوی نانو و صفرشویی، ماشین شما را برق بیندازیم. درست است ما در کاردون همه کارهایی که در یک کارواش مجهز انجام می‌شود را در محل شما انجام می‌دهیم. فقط کافیست سفارش خود را در کاردون ثبت کنید و کارو به کاردون بسپارید.

در بخش کارواش از کاردون بخواهید:

  • شستشو با آب
  • شستشوی نانو
  • صفرشویی

نصب کاردون با 20.000 تومان اعتبار هدیه!

برای دانلود کافیست با موبایل یا تبلت روی هرکدام از گزینه ها کلیک نمایید و نرم افزار را دریافت نمایید و به سادگی فعال سازی کنید. برای اولین نصب 20 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید!

سایر خدمات در کاردون

کاردون همه کاره هست. در کاردون ما خدماتی داریم که شما برای پیدا کردن هرکدام از آن ها باید وقت زیادی را صرف کنید تا تک تک آن ها را پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات لوازم خانگی

اطلاعات بیشتر

خدمات نظافت

اطلاعات بیشتر

کارواش در محل

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون و امور ساختتمانی

اطلاعات بیشتر

خدمات برقی

اطلاعات بیشتر

تاسیسات سرمایش و گرمایشی