تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با

ال جی یکی از برندهای معتبر و با کیفیت در تولید ماشین لباسشویی می باشد که مدل های متنوعی از ماشین لباسشویی را برای مصارف خانگی تولید می نماید و کار بسیاری از خانم های خانه دار را ساده نموده است. با اختراع ماشین لباسشویی تحول بزرگی در همه خانه ها ایجاد شد و در زمان و انرژی افراد خانه صرفه جویی نمود. خوشبختانه این روزها شرکت های بزرگی مانند ال جی به تولید ماشین لباسشویی در ابعاد و طرح های مختلفی پرداخته اند. وقتی به صورت اختصاصی درباره تعمیرات ماشین لباسشویی برندی خاص صحبت می کنیم بهتر است ابتدا سیر تا پیاز برنامه ها و دکمه های آن را بدانیم و بشناسیم.

برای آشنایی با برنامه های ماشین لباسشویی ال جی بهتر است به دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی مراجعه کنید تا به صورت کامل متوجه کارایی ماشین لباسشویی خود بشوید. به عنوان مثال استفاده از دکمه Sport wash زمانی که می خواهید لباس های ورزشی خود را بشویی بسیار کارآمد می باشد زیرا بافت لباس های ورزشی با سایر البسته تفاوت دارد و بهتر است از دکمه تنظیم شده کاراخانه استفاده نمایید. یکی از نکات مثبت در طراحی ماشین لباسشویی های امروزی استفاده از کدهای خطا و یا ارور های ناشی از خرابی ماشین لباسشویی می باشد که کار را برای شما و تعمیر کار ماشین لباسشویی ساده نموده است. زیرا از این طریق شما و تعمیر کار ماشین لباسشویی یک زبان مشترک دارید و به سادگی می توانید عیب دستگاهتان را بگویید.

خوشبختانه تیم مجرب و کارآزموده کاردون با بررسی بازار تعمیرات و مشکلات رایج در خرابی ماشین لباسشویی برخی از مهم ترین و پرتکرار ترین مشکلات را برای شما به اشتراک گذاشته است. همین طور با بررسی علل خرابی ماشین لباسشویی بهترین راهکار را برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی در اختیارتان قرار دهد و راه حل هایی برای جلوگیری از بروز این خرابی ها را به شما مخاطبین و همراهان همیشگی ارائه دهد.

اگر ماشین لباسشویی ال جی روشن نشد چه کار کنیم ؟

یکی از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی روشن نشدن آن است یکی از اتفاقاتی که بسیار نگران کننده به نظر می آید و شاید در برخی مواقع برایتان بسیار گران تمام شود. زیرا زمانی که لباس های کثیف بر روی هم جمع می شود و شما با کوهی از لباس های کثیف و یک لباسشویی خراب روبرو می شوید در این روزهایی که شرایط اقتصادی قدرت خرید مجدد ماشین لباسشویی را از شما گرفته است کاردون می تواند تنها راه چاره باشد ! زیرا می تواند راهکارهایی را به شما ارائه دهد و نگرانی شما را از بین ببرد. در صورتی که ماشین لباسشویی ال جی شما روشن نمی شود بهتر است ابتدا از سالم بودن پریز برق مطمئن شوید برای این کار باید یک وسیله برقی دیگر را به پریز بزنید و از سالم بودن آن مطمئن شوید. از محافظ و یا سه راهی برای اتصال ماشین لباسشویی به برق استفاده نکنید همان طور که می دانید لباسشویی باید به صورت مستقیم به برق وصل شود. در صورتی که از خراب نبودن پریز برق مطمئن شدید و کماکان مشکل شما برطرف نشد بهتر است از یک کارشناس متخصص در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی کمک بخواهید.

ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

چرا ماشین لباسشویی ال جی وارد برنامه نمی شود ؟

هنگامی که دکمه شروع در ماشین لباسشویی را می زنید لباسشویی شروع به کار نموده و عملیات شستشو انجام می شود. گاهی اوقات ممکن است به محض زدن دکمه استارت این اتفاق نیافتد و ماشین لباسشویی وارد برنامه نشود علت چیست ؟ چرا لباسشویی وارد برنامه نمی شود ؟ یکی از احتمالاتی که ممکن است وجود داشته باشد بسته نشدن درب لباسشویی می باشد گاهی اوقات خرابی لاستیک ماشین لباسشویی مانع از بسته شدن کامل درب می شود و عملیات شستشو انجام نخواهد شد. استفاده از دکمه های تعبیه شده بر روی لباسشویی می تواند یکی دیگر از دلایل کار نکردن برنامه شستشو در ماشین لباسشویی باشد به عنوان مثال استفاده از دکمه CL لباسشویی وارد برنامه نخواهد شد زیرا شما با زدن این دکمه قفل کودک را فعال نموده اید و تا زمانی که این دکمه فعال باشد هیچ پیغامی برای شروع عملیات شستشو صادر نخواهد شد. البته در برخی مواقع استفاده از دکمه Time Delay با کمی تاخیر برنامه شستشو را انجام خواهد داد در واقع براساس زمانی که شما تنظیم کرده اید شروع به انجام عملیات شستشو خواهد نمود.