تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با کاردون

اگر از ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می کنید باید به شما تبریک بگوییم زیرا ماشین لباسشویی سامسونگ انتخاب مناسبی است اما همه محصولات باکیفیت در اثر فرسودگی قطعات و خرابی شدن ناگهانی نیاز به تعمیرات دارند بنابراین این ذهنیت که محصول با کیفیت هیچ گاه نیاز به تعمیر ندارد را از خود دور نمایید. انتخاب برند سامسونگ به دلیل استفاده از تکنولوژی های به روز و قطعات با کیفیت می تواند بهترین باشد اما ناگفته نماند همیشه برند های با کیفیت و خوب برای بهتر بودن بر سر رقابت هستند.

روزی را متصور شوید که به امید یک ماشین لباسشویی سالم تمام لباس های کثیف را داخل لباسشویی ریخته اید و دکمه استارت را می زنید تا عملیات شستشو انجام گیرد ناگهان متوجه می شوید لباسشویی شما از کار افتاده است و دیگر کار نمی کند ! بهتر است بگوییم یکی از لوازم زحمتکش خانه از کار افتاده است و شما را با دنیا لباس تنها گذاشته است ! تصمیم با خودتان است برای تعمیر ماشین لباسشویی از یک تعمیرکار کمک بخواهید یا قبل از آن با جستجو در اینترنت به دنبال یک راهکار برای برطرف کردن مشکل باشید !

کاردون سعی دارد تمامی راهکار هایی که خودتان می توانید از طریق آن ها به تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ بپردازید را در اختیارتان قرار داده و با مشاوره رایگان شما را یاری نمایید. البته باید بگوییم در صورتی که قادر به تعمیر لباسشویی نیستید و دانش و تجربه کافی در این زمینه ندارید بهتر است کار را به کاردون بسپارید زیرا ممکن است هزینه های بالاتری را برایتان به بار آورد.

خوشبختانه تکنولوژی به کار رفته در ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند کار را برایتان ساده تر نماید زیرا با تعبیه کدهای خطا شما می توانید به راحتی علت مشکل را پیدا نمایید و فقط به دنبال راه حل برای تعمیر آن باشید. کاردون به کمک تیم تعمیرکاران ماشین لباسشویی توانسته است برخی از رایج ترین و مهم ترین مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ را گردآوری نماید و آن ها را با شما به اشتراک بگذارد بهتر است با کاردون همراه شوید تا دیگر نگران تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ خود نباشید.

ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

چرا در ماشین لباسشویی سامسونگ بر روی لباس لکه ایجاد می شود؟

کاربرانی که از ماشین لباسشویی سامسونگ استفاده می کنند گاهی اوقات از این مشکل ناراحت هستند و می گویند ما از لباسشویی برای از بین بردن کثیفی و لکه های البسه استفاده می کنیم اما لباسشویی بر روی لباس ها لکه ایجاد می کند ! در اینجا همیشه ما اولین سوالی که از مصرف کنندگان ماشین لباسشویی سامسونگ می کنیم این است که هنگامی که لباس ها را به داخل ماشین لباسشویی می اندازید لکه ای بر روی لباس وجود دارد که می خواهید از بین برود یا خیر ؟ در صورتی که پاسخ مثبت باشد باید علت از بین نبردن لکه را بررسی نماییم در این حالت اگر لکه بر روی هنوز باقی مانده است نشان دهنده این است که آن لکه با آب و مواد شوینده برطرف نمی شود و برای از بین بردن آن باید به دنبال راه حل دیگری باشید.

در غیر این صورت اگر ماشین لباسشویی تولید لکه می کند مشکل نشت روغن از ماشین لباسشویی شما می باشد که باید برای برطرف نمودن این مشکل از کاردون کمک بخواهید.

چرا مواد شوینده و لکه های سفید بر روی لباس ها باقی می ماند ؟

گاهی اوقات یکی از بزرگترین نگرانی های شما در استفاده از لباسشویی برای شستی لباس های تیره به خصوص لباس های مشکی باقی ماندن لکه های سفید و یا ذرات پودر بر روی لباس هایتان است. بله این مشکل شاید برای شما اتفاق بیافتد اما جای نگرانی نیست زیرا این مشکل قابل برطرف کردن است و می توانید به راحتی آن را حل نمایید. باقی ماندن مواد شوینده بر روی لباس ها به دلیل پر نشدن کامل دیگ لباسشویی از آب می باشد بنابراین واضح است گرفتگی و ایجاد رسوب در شیر آب سرد ورودی می تواند دلیل آن باشد بنابراین قبل از هر چیز شیر ورودی آب سرد را چک نمایید، در صورت خرابی یا گرفتگی شیر و یا شلنگ اقدام به تعویض آن ها نمایید.

البته این مشکل می تواند دلایل دیگری هم داشته باشد اما گرفتگی و ایجاد رسوب در شیر ورودی یکی از دلایل شایع می باشد. در غیر این صورت خرابی برد الکترونیکی، شیر برقی و سایر اجزای داخلی ماشین لباسشویی می تواند علت باقی ماندن پودر و مواد شوینده بر روی لباس ها باشد.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی شود ؟

اگر ماشن لباسشویی شما روشن نمی شود این موضوع می تواند هم نگران کننده باشد هم نباشد ! زیرا گاهی اوقات این اتفاق می تواند به سادگی برطرف شود اما در برخی مواقع هم می تواند منجر به خرابی ماشین لباسشویی شما شود و به سادگی قابل حل نباشد. روشن نشدن ماشین لباسشویی سامسونگ می تواند دلایل مخلفی به همراه داشته باشد که مهم ترین آن ها خرابی پاور، ایجاد مشکل در موتور لباسشویی و خرابی سوئیچ درب لباسشویی می باشد.

اگر مشکل در پاور ماشین لباسشویی باشد

ابتدا باید پریز برق را چک کنید در صورت خرابی باید حتما تعویض شود. در غیر این صورت مشکل از برد الکترونیکی ماشین لباسشویی می باشد که باید توسط تعمیرکار لباسشویی بررسی و تعمیر شود. نکته مهم اینجاست که به هیچ عنوان بدون داشتن تخصص اقدام به تعمیر برد ماشین لباسشویی نکنید زیرا این قطعه بسیار حساس می باشد و در صورت دستکاری آن دیگر قابل تعمیر نیست و باید قطعه را تعویض نمایید که هزینه بالایی برای تعویض آن باید پرداخت نمایید.

اگر مشکل از موتور ماشین لباسشویی باشد

ممکن است دلیل روشن نشدن ماشین لباسشویی خرابی و یا ایجاد مشکل در موتور ماشین لباسشویی باشد گاهی اوقات واشر موتور بیش از حد گرم شده و مانع از روشن شدن ماشین لباسشویی می شود. اگر این اتفاق به طور مداوم و پی در پی رخ دهد و ماشین لباسشویی شما روشن نشود باید برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام نمایید و از یک متخصص در این زمینه راهنمایی بخواهید.

اگر مشکل در سوئیچ درب ماشین لباسشویی باشد

یکی از دلایل اصلی در روشن نشدن ماشین لباسشویی اشکال و خرابی سوئیچ درب ماشین لباسشویی است در صورتی که درب ماشین لباسشویی به طور کامل بسته نشود لباسشویی روشن نمی شود بنابراین بهتر است از خرابی سوئیچ درب ماشین لباسشویی مطمئن شوید و از تعمیرکار لباسشویی برای تعمیر آن کمک بخواهید.

چرا دیگ ماشین لباسشویی سامسونگ نمی چرخد ؟

اگر بعد از اتمام عملیات شستشو با لباس هایی پر آب و خشک نشده مواجه شدید به شما حق می دهیم که نگران شوید زیرا حدس شما درست است و دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد و این مشکل می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. گاهی اوقات ریختن لباس ، بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی می تواند دلیل این امر باشد که البته ساده ترین دلیل است. اما اگر بخواهیم به صورت فنی تر به مشکل نگاه کنیم خرابی سوئیچ درب می تواند دلیل نچرخیدن دیگ باشد که در صورت خرابی باید حتما تعویض شود.

همان طور که می دانید ماشین لباسشویی از تعدادی تسمه تشکیل شده است که در صورت پارگی، آسیب دیدگی و یا شل شدن ممکن است منجر به نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی شود. بهتر است در صورتی که از خرابی تسمه ها مطمئن شدید اقدام به تعویض و جایگزینی آن با یک تسمه سالم نمایید اما نکته ای که لازم است به آن توجه داشته باشید این است که از خرابی صد در صدی تسمه مطمئن شوید زیرا گاهی اوقات مشکل از پولی دستگاه می باشد که باعث پارگی تسمه می شود. اگر مشکل را به صورت ریشه ای برطرف نکنید بعد از گذشت چند ماه مجدد با این مورد برخورد خواهید کرد پس بهتر است کاملا مشکل را شناسایی نمایید.

دلایل فنی دیگری که مربوط به اجزای داخلی ماشین لباسشویی می شود هم وجود دارد که علت نچرخید دیگ ماشین لباسشویی است و برای تعمیر و برطرف نمودن آن بهتر است از یک متخصص کمک بخواهید و به کاردون در این مورد اعتماد نمایید.

چرا آب در ماشین لباسشویی سامسونگ باقی می ماند ؟

اگر برای شما هم اتفاق افتاده است که آب در ماشین لباسشویی باقی بماند و تخلیه نشود حتما خوب درک می کنید که چند دقیقه مانده به اتمام کار شستشو چقدر عذاب آور خواهد بود که ندانید با لباس های خیس و پر از آب چه کار کنید ؟ حتما اولین فکری که به سرتان خطور می کند این است که خودتان را دلداری داده و از تکنولوژی روز استفاده کنید و با فشردن دکمه شستشوی سریع انتظار برطرف شدن مشکل تخلیه آب ماشین لباسشویی را داشته باشید ! اشتباه می کنید در صورتی که ماشین لباسشویی شما آب را تخلیه نمی کند باید به دنبال دلیل آن باشید. یکی از رایج ترین و شایع ترین دلایل باقی ماندن آب در ماشین لباسشویی خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی است که علت آن جمع شدن پرز و گیر کردن اشیای باقی مانده در لباسشویی می باشد و در صورت تمیزی پمپ تخلیه می توانید مشکل را برطرف نمایید.

اما اگر پمپ تخلیه دچار شکستگی و آسیب دیدگی شده باشد حتما باید تعویض شود شما برای تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی می توانید از کاردون کمک بخواهید زیرا برای تهیه پمپ تخلیه باید از طریق دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی نوع پمپ را شناسایی سپس اقدام به خرید این قطعه نمایید.

چرا ماشین لباسشویی سامسونگ صدای زیادی می دهد؟

اگر متوجه صدای زیاد ماشین لباسشویی سامسونگ در مرحله خشک کردن لباس ها شدید بهتر است این موضوع را جدی بگیرید و سریعا اقدام به تعمیر لباسشویی نمایید . زیرا در صورت نادیده گرفتن این مشکل ممکن است قطعات بیشتری آسیب ببینند و هزینه تعمیرات شما افزایش یابد. اگر می خواهید دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی را بدانید باید بگوییم خرابی بلبرینگ و کاسه نمد می تواند دلیل صدای زیاد ماشین لباسشویی باشد که در صورت تعویض این قطعات لباسشویی دوباره به حالت اولیه باز خواهد گشت.