تعمیر کولر آبی

تعمیر کولر آبی با کاردون

شاید در گذشته قبل از ورود وسایل سرمایشی به خانه ها خنک کردن فضای داخلی خانه ها کار ساده تری بود. سبک معماری و ساخت خانه ها در گذشته به شکلی بود که به خنک شدن فضای خانه ها کمک می کرد . انصافا همیشه هم داخل خانه خنک بود شاید این روزها که دیگر خبری از معماری های سنتی قدیمی نیست با بازدی از بادگیرها و خانه های کاهگلی متوجه روشهای خنک سازی قدیمی شده باشید . اما خوشبختانه این روزها علم پیشرفت کرده است و همه خانه ها در فصل گرم تابستان مجهز به کولر آبی هستند. شاید همه ما کولر آبی را اولین وسیله سرمایشی که می تواند ما را از گرمای تابستان نجات دهد بدانیم. اما سوال اینجاست چه زمانی نیاز به تعمیر کار کولر آبی داریم ؟ آیا کولر آبی نیاز به تعمیر دارد ؟

برای پاسخ به این سوالات باید بگوییم همه ما قبل از شروع فصل گرما برای جلوگیری از تحمل گرما شروع به راه اندازی و نصب کولر آبی می کنیم. اما همه ما این را خوب می دانیم که هر ساله باید قبل از راه اندازی کولر آبی به خوبی موارد احتمالی بررسی شود. به عنوان مثال باید هر سال پوشال ، پمپ آب، تسمه و شناور کولر آبی بررسی شود تا در صورت مشاهده هر گونه خرابی اقدام به تعمیر آن نمایید. برای انجام این کارها بهتر است از یک تعمیرکار کولر بخواهید تا برای سرویس کولر آبی مراجعه نماید. البته گاهی اوقات ممکن است شما بخواهید به تازگی کولر آبی نصب نمایید برای این کار باید از یک متخصص و نصاب کولر کمک بخواهید.

چرا کولر آبی باد گرم می دهد ؟

همان طور که می دانید کولر آبی یکی از وسایل سرمایشی محبوب می باشد که به دلیل هزینه های مقرون به صرفه توانسته طرفداران زیادی داشته باشد اما مسئله اینجاست اگر در نگهداری این وسیله سرمایشی دقت نکنید ممکن است برایتان دردسر ساز شود و نیاز به تعمیر داشته باشد. شاید شما هم با این مشکل روبرو شده باشید که کولر آبی روشن باشد و موتور آن کار کند ولی خبری از باد خنک نباشد ! برخی از ما وقتی با این مورد روبرو می شویم به آن اهمیت نمی دهیم و علت آن را گرم بودن بیش از حد هوا می دانیم اما باید بگوییم این کار اشتباه است ! زیرا علت این مشکل خرابی موتور کولر آبی است و باید جدی گرفته شود زیرا موتور هر دستگاه قلب آن می باشد که اگر از کار بایستد دیگر نمی توانید از آن دستگاه استفاده کنید. البته ناگفته نماند همیشه هم مشکل از موتور کولر آبی نخواهد بود ولی بهتر است این مورد را جدی بگیرید تا از آسیب دیدن موتور کولر آبی جلوگیری نمایید. در صورتی که گوشا ها خیس نشود شما نمی توانید از باد خنک بهره مند شوید بنابراین خرابی شناور، پمپ آب و شیر فلکه آب می تواند دلیل خیس نشدن پوشال ها باشد.

کولر آبی شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

چرا هنگام کار کردن کولر آبی قطرات آب وارد محیط می شود ؟

شاید یکی از اتفاقاتی که اصلا فکرش را هم نمی کنید این مورد باشد. هنگامی که کولر آبی را روشن می کنید متوجه می شوید همراه باد خنک آب و قطرات آب هم در محیط اطراف پخش می شود. علت این مشکل می تواند پارگی شلنگ آب باشد که اجازه ورود آب به پره های توربین را می دهد و شما قطرات آب را در محیط اطراف احساس می کنید و یا ورود آب اطریق پوشال و تشمه به داخل فن می تواند دلیلی دیگر این اتفاق باشد برای برطرف کردن این مشکل باید شلنگ آب را تعویض نمایید.

چرا با روشن کردن کولر آبی فیوز می پرد ؟

 شاید شما هم این اتفاق را تجربه کرده اید که با روشن کردن کولر آبی نور لامپ ها کم می شود و یا فیوز می پرد. همان طور که می دانید موتور کولر آبی نیاز به برق دارد و زمانی که جریان برق افزایش می یابد همان انتظار از فیوز می رود بنابراین باعث پریدن فیوز خواهد شد. اگر سیم کشی کولر درست لنجام نشود منجر به پریدن فیوز خواهد شد. در واقع علت اصلی این اتفاق مربوط به سیم کشی و موتور کولر می باشد بهتر است قبل از اینکه خودتان دست به آچار شوید از تعمیرکار کولر کمک بخواهید و کار را به کاردون بسپارید.

کولر آبی با چه برندی در کاردون تعمیر می شود ؟

یکی از سوالاتی که همیشه هنگام خرید یک کالا مطرح بوده است مارک خوب چی معرفی می کنید؟ باید بگوییم اگر شما بهترین ها را هم داشته باشید روزی نیاز به تعمیر در آن کالا ایجاد خواهد شد زیرا برخی از قطعات استفاده شده در کولر آبی مصرفی می باشد و با گذشت زمان در اثر استفاده طولانی مدت و فرسودگی نیاز به تعمیر یا تعویض دارند بنابراین بهتر است به کارایی و قابلیت های آن توجه کنید و اینکه دقت داشته باشید خواسته های شما را برآورده کند. شاید بسیاری از ما خنک کنندگی را دلیل بهتر بودن کولر آبی بدانیم و یا مصرف انرژی کمتر ! البته بسیار از ما هنگام خرید و انتخاب کولر آبی به سابقه و اعتبار شرکت تولیدکننده دقت می کنیم و حتی شاید به تکنولوژی های به کار رفته در کولر آبی بها دهیم اما آیا واقعا این موارد می تواند در انتخاب برند تاثیر گذار باشد؟ خوشبختانه تیم مجرب و آموزش دیده کاردون برای تعمیر کولر آبی محدود به برند خاص نمی باشد و می توانند شما را برای تعمیر، نصب و سرویس کولر آبی راهنمایی کنند. اگر کولر آبی با هر برندی دارید که نیاز به تعمیر دارد و خودتان نمی توانید مشکل آن را برطرف کنید بهتر است دست به کار شوید و در کاردون ثبت سفارش کنید.

نصب و تعمیر کولر آبی انرژی

تعمیر و یا نصب کولر آبی یکی از تقاضاهای زیاد در فصل گرما می باشد. با توجه به اینکه کولر آبی هنوز هم از نظر قیمتی به صرفه تر می باشد محبوبیت خود را از دست نداده است و تقاضای نصب و تعمیر آن در سه ماه تابستان بالاست. همان طور که می دانید کولر آبی انرژی، با تبخیر آب به خنک سازی هوای اطراف کمک می کند. بنابراین ممکن است به خرابی اجزای داخلی کولر آبی نتیجه رضایت بخشی نصیبتان نشود. بهتر است برای راه اندازی و نصب کولر آبی انرژی از افراد متخصص و با تجربه کمک بخواهید.

سرویس و تعمیر کولر آبی آبسال

کولر آبی آبسال یکی از برند هایی است که همه ما حداقل یکبار اسم آن را شنیده ایم و بیشتر به عنوان تولید کننده کولر آبی آن را می شناسیم. کاردون بدون توجه به برند کولر آبی شما می تواند برای تعمیر و یا سرویس کولر آبی شما را از گرمای طاقت فرسای تابستان نجات دهد. بنابراین تا دیر نشده اقدام به ثبت سفارش نمایید. این روزها با پیشرفت تکنولوژی و ساخت اپلیکیشن های مختلف جهت تعمیرات لوازم خانگی بسیاری از کارها در کمترین زمان قابل انجام می باشد و خوشبختانه این موضوع می تواند در زمان و انرژی ما صرفه جویی نماید.

نصب و تعمیر کولر آبی سپهرالکتریک

یکی از محبوترین برندهای کولر آبی در ایران سپهرالکتریک است یکی از دلایل محبوبیت این برند دارا بودن کلید حفاظت از جان است کلیه محصولات تولید شده توسط این شرکت این کلید را دارند. حال سوال اینجاست کلید حفاظت از جان چیست ؟ این کلید در صورت بروز اختلاف جریان باعث قطع شدن مدار می شود زیرا در حالت عادی جریان های رفت و برگشت در مدار یکسان است اما اگر به هر دلیلی این جریان دچار اختلاف شود کلید حفاظت از جان کمک می کند تا مدار قطع شود و از بروز مشکلات جدی تر نظیر برق گرفتگی جلوگیری نماید. البته که اتفاقاتی از این دست نیاز به تعمیر کولر آبی دارد و باید برای راه اندازی مجدد کولر آبی از یک فرد متخصص کمک بخواهید.

نصب و تعمیر کولر آبی برفاب

شاید نام برفاب برای بسیاری از شما آشنا نباشد اما این برند حدود 30 سال است که به تولید کولر آبی مشغول است و بسیاری از خانه ها گرمای تابستان را با کمک کولرآبی برفاب پشت سر می گذارند. همه برندهای با کیفیت روزی به دلیل فرسودگی قطعات و استفاده بیش از حد و بدون نگهداری مناسب نیاز به تعمیر دارند اگر روزی به دنبال یک تعمیرکار کولر آبی بودید می توانید کاردون را امتحان کنید زیرا کاردون با کمک تیمی متخصص همواره در راستای جلب رضایت شما مشتریان تلاش می نماید.

نصب و تعمیر کولر آبی ارج

همه ما برند ارج را می شناسیم زیرا ای برند علاوه بر تولید کولر آبی با تولید لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی هم محبوب شده است. بهتر است قبل از شروع فصل گرما برای راه اندازی کولر آبی ارج ابتدا قطعات داخلی را چک نمایید تا در صورت خرابی و فرسودگی تعویض شوند همین طور بعد از اتمام فصل گرما و شروع زمستان به فکر سرویس کولر آبی باشید تا در گرمای سال بعد به مشکل بر نخورید. خوشبختانه تیم مجرب کاردون این اطمینان را به شما می دهد که فارغ از برند کولر آبی می تواند هر گونه مشکل را برطرف نماید و لبخند رضایت را بر روی چهره شما نمایان سازد.