کار رو به کاردون بسپار

اسفند ۲۲, ۱۳۹۸سبک زندگی

حتماً برای همه‌ی ما اتفاقاتی افتاده که انجام کوچک‌ترین و کم‌اهمیت‌ترین کارهای روزمره زندگی مثل تعمیر لوازم خانگی، نظافت، تأسیسات، رفتن به کارواش و غیره تبدیل به دردسر شده‌اند؛ اما چرا از واژه دردسر استفاده می‌کنیم و انجام چنین کارهای ساده‌ای را برای خود دشوار می‌کنیم؟ پیدا نکردن نیروی کارآمد و متخصص احتمالاً یکی از اصلی‌ترین دلایلی است که ما را برای انجام کارهایی که نام‌برده شد به‌زحمت می‌اندازد. مخصوصاً این‌که در دنیای امروز همه سعی دارند خود را متخصص هر کاری جلوه دهند و اصطلاحاً خود را همه‌فن‌حریف معرفی کنند. بنا‌بر‌این منطقی‌تر است که برای انجام کارهایی که در آن تخصصی نداشته و یا فرصت کافی برای انجام آن نداریم، راه دیگری پیدا کنیم. توضیح این‌که چگونه فرد متخصص را پیدا کنیم و به آن فرد اعتماد کنیم را می‌توانیم با مثال‌های چند سطر اول بررسی کنیم.

چرا تعمیر لوازم خانگی کار کاردونه؟

لوازم خانگی از آن دسته از وسایلی است که خرید و جایگزین کردن آن‌ها به علت خرابی، بسیار گران تمام می‌شود؛ بنابراین تعمیر لوازم خانگی به‌صرفه‌تر است؛ اما مشکلی که در رابطه با تعمیر لوازم خانگی وجود دارد، عدم اعتماد به افرادی است که به منازل شما می‌آیند. برای ما ایرانی‌ها حفظ حریم خانه بسیار مهم است و همین عدم شناخت باعث می‌شود کارهایی مثل تعمیر لوازم خانگی را با استرس انجام دهیم.

چرا به خاطر عدم توانایی و عدم قیمت نگران می‌شویم؟

علت دوم نگرانی در حوزه تعمیر لوازم خانگی عدم توانایی کافی تعمیرکار در تشخیص علت خرابی وسیله موردنظر و دست‌کاری کردن قطعه اشتباه در وسیله است. هم‌چنین عدم وجود قیمت مبنا در بخش تعمیر لوازم خانگی و متمایز بودن دستمزد‌های تعمیرکاران با یکدیگر باعث سردرگمی در پیدا کردن فرد مناسب می‌شود. با این تفاسیر وجود مجموعه‌ای که بتواند متخصصان حوزه‌های مختلف را گرد هم بیاورد و کیفیت کار آن‌ها را تضمین کند باعث می‌شود که نگرانی‌های ذکرشده تا حدی کاهش یابد. کاردون مجموعه‌ای است که این کار را انجام داده و سعی دارد خدمات‌رسانی در بخش‌های مختلف زندگی را آسان‌تر کند. فرقی نمی‌کند که وسیله‌ی موردنظر ماشین لباسشویی، اجاق‌گاز، یخچال‌فریزر، ماشین ‌ظرفشویی و یا تلویزیون باشد. کاردون برای تمام موارد و تمامی برند‌ها برای شما یک متخصص می‌فرستد. از دیگر وسایلی که در این بخش جای می‌گیرد و کاردون در تعمیر آن شما را یاری می‌کند، می‌توان به ساندبار و اسپیکر و ماکروویو وسولاردام اشاره کرد. این تجمیع خدمات مزیتی است که باعث می‌شود انتخاب کاردون با اطمینان کامل صورت گیرد. برطرف کردن نگرانی‌هایی این‌چنین، اولین اقدامی است که یک مجموعه‌ی خدماتی باید انجام‌ دهد و کاردون این کار را به بهترین شکل به انجام رسانیده است؛ بنابراین اگر لوازمی دارید که نیاز به تعمیر دارد، دست‌به‌کار شوید و به سایت کاردون سری بزنید.

نظافت یا مهندسی لکه‌ها

انجام تمیزکاری‌های مربوط به منزل همیشه ما را با چالش‌ها و راه‌های مختلفی روبه‌رو می‌کند. لکه‌های مختلف بر روی سطوح مختلف همیشه محل بحث هستند. چرا‌که هر لکه‌ای راه‌حل مخصوصی ب برای پاک کردن دارد. برخی اوقات هم نظرات مختلف افراد در نظافت و پاک کردن لکه‌ها کار را سخت می‌کند. هرکسی که در بخش نظافت مشغول به کار است سعی می‌کند تجربیات خود را درزمینه‌ی نظافت به بقیه بگوید و به آن‌ها بفهماند که فقط راه‌حل او جواب خواهد‌داد. در غیر این صورت بقیه اشتباه کرده و برای نظافت دچار مشکل می‌شوند. البته کسی نمی‌تواند منکر این قضیه شود که تجربه‌ی هرکسی می‌تواند مفید باشد و همین تجربیات باعث می‌شوند آدمی به تکرار اشتباهات پیشین خود نیفتد. می‌بینید که حتی نظافت هم به تخصص و مهارت احتیاج دارد و فردی که می‌خواهد در این بخش کار کند، باید با انواع سطوح و انواع لکه‌ها آشنا باشد.

دانش نظافت با کاردون

آشنایی کامل با انواع مختلف روش‌های نظافت، انواع کثیفی‌ها و جرم‌ها و انواع سطوح باعث می‌شود تا فرد بداند برای هر بخشی چه مایع شوینده‌ای را به کار ببرد. یا این‌که از چه نوع پارچه‌ای برای تمیز کردن سطوح استفاده کند. همه‌ی این مثال‌ها مشخص می‌کند که نظافت نیز یک تخصص به‌حساب می‌آید. پس رجوع به افراد متخصصی که کاردون به شما معرفی می‌کند، می‌تواند خیال شما را از دانش افراد در بخش نظافت راحت کند. کاردون در بخش نظافت در زمینه‌های نظافت منزل، نظافت محل کار و نظافت راه‌پله و پارکینگ خدمات‌رسانی انجام می‌دهد. برترین حسن گرفتن نیرو در بخش نظافت از کاردون، استفاده‌ی بهینه از زمان است. وقتی نظافت منزل خود را به فرد دیگری می‌سپارید، خود را از یک مشغله رها می‌کنید و فرصت بیشتری دارید که به سایر کار‌ها برسید.

تأسیسات را به اینترنت وصل کنید

خرابی در بخش تأسیسات در برخی از موارد می‌تواند بسیار اذیت کننده باشد. برای مثال در یک روز سرد و برفی اشکالی در شوفاژخانه آپارتمانتان رخ می‌دهد و تمام شوفاژهای روشن تمام ساکنین کم کم سرد می‌شود. درحالی‌که برف شدیدی در حال بارش است، شما به فکر پیدا کردن یک تعمیرکار حرفه‌ای برای تعمیر تأسیسات منزل خود هستید. در این شرایط احتمالاً بیشتر مردم ترجیح می‌دهند در خانه خود بمانند و تنها از دیدن بارش برف لذت ببرند؛ اما شما باید در سطح شهر باتحمل سوز و سرما به دنبال تعمیرکار بگردید تا تأسیسات خود را به حالت اولیه برگردانید. پس به‌جای این‌همه مشقت و زحمت به اینترنت متصل شده و نام کاردون را جست‌وجو کنید. پس از ثبت درخواست در اولین فرصت و زمانی کم یک متخصص در حوزه‌ی تأسیسات زنگ آپارتمانتان را خواهد زد.

تأسیسات سرمایشی یا گرمایشی

البته اگر شما آن دسته از افرادی هستید که خیلی وقت است با سیستم شوفاژ و شوفاژخانه خداحافظی کرده‌اید، لازم نیست نگران باشید. به‌طورکلی کاردون در بخش تأسیسات خدمات مختلفی مثل رسیدگی به کولرگازی، کولرآبی، پکیج، بخاری، آبگرمکن، هواساز و چیلر و فن‌کوئل را ارائه می‌دهد. درواقع وقتی کلمه تأسیسات به میان می‌آید، تأسیسات سرمایشی و گرمایشی هر دو باهم در این حیطه قرار می‌گیرند.

پشتیبانی کاردون

مثال خرابی ناگهانی می‌تواند در ظهر یک روز به‌شدت گرم تابستانی هم رخ دهد. مشکلات و خرابی‌ها ممکن است در هر ساعتی از شبانه‌روز رخ بدهند. برای همین وجود سرعت عمل و پشتیبانی خوب به‌خصوص در این بخش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. یکی از عواملی که کاردون را شایسته‌ی انتخاب می‌کند، همین پشتیبانی همه‌جانبه است. تیم کاردون تا برطرف شدن مشکل در کنار شما خواهند‌ماند و سعی می‌کند با پذیرش بهترین افراد از هر بخشی فرهنگ شایسته بودن و شایسته‌سالاری را در جامعه گسترش دهد.

کارواش، معیار آراستگی و شیک بودن

تمیزی ظاهری هر فردی در اجتماع با چند معیار مشخص سنجیده می‌شود. ازجمله این معیارها می‌توان به نوع پوشش، رنگ پوشش و غیره اشاره کرد. همان‌طور که ظاهر آراسته می‌تواند دید دیگران را نسبت به ما تغییر دهد، استفاده از وسایلی که به ما مربوط می‌شوند نیز در این آراستگی اهمیت دارد. مشخص‌ترین وسیله‌ای که خیلی از افراد جامعه با آن سروکار دارند خودروی شخصی آن‌هاست. تصور کنید یک فرد بسیار شیک‌پوش در حال رانندگی با ماشینی است که مدت‌هاست رنگ کارواش را ندیده است. قطعاً هیچ‌کس از دیدن چنین ترکیبی خوشحال نخواهد شد.

زیبایی شهر از خود ما شروع می‌شود

زیبایی شهر‌های ما تا حد زیادی به خود ما وابسته است. وقتی در وهله‌ی اول به آراستگی خود و وسایلمان اهمیت بدهیم، به‌تدریج زیبایی و تمیزی در میان جامعه فراگیر می‌شود. یکی از ساده‌ترین کارهایی که می‌توانیم برای شروع این زیبایی انجام دهیم‌، از یاد نبردن ماشین‌هایمان است. بردن خودرو‌ها به کارواش اگر‌چه ممکن است کاری وقت‌گیر به نظر برسد. ولی حداقل لطفی که کارواش به ما و جامعه‌ی ما می‌کند، کنترل مصرف آب است؛ اما اگر کارواش به خانه شما یا محل کارتان بیاید بهتر هم می‌شود. تصور کنید درحالی‌که شما در اداره یا شرکت محل کارتان در جلسه‌ای مهم حاضر هستید تنها با چند کلیک ساده کارواش سیار برای تمیز کردن خودرو‌ی شما حاضر می‌شود. کاردون این امکان جذاب را در بخش‌های مختلفی ازجمله شستشو با آب‌، شستشو نانو و صفر شویی فراهم کرده است.

چرا کارواش کاردون؟

خدمات مختلف کاردون در بخش کارواش هم باعث مدیریت زمان می‌شود و هم تمام‌ کارها با تعرفه‌ای از پیش تعیین‌شده انجام می‌شوند و تمام خدمات قیمت مشخصی دارند. مشخص و شفاف بودن قیمت‌ها و دستمزد‌ها امکان تخطی تکنسین‌ها را از بین می‌برد. هم‌چنین حضور فعال در شبکه‌های اجتماعی و داشتن اپلیکیشن مجزا بهبود و روند خدمات کاردون را تسریع می‌کند.

برای همینه که میگن کار رو به کاردون بسپار

علاوه بر تمام ویژگی‌های ذکرشده در کاردون، شما می‌توانید بعد از ثبت سفارش رزومه و پروفایل متخصصان در دسترس را مشاهده کنید و بر طبق سوابق کاری آن‌ها، فرد موردنظر خود را انتخاب کنید. هم‌چنین اگر تخصصی دارید می‌توانید به کاردون ملحق شوید. برای همینه که میگن کار رو به کاردون بسپار.


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.