لوگوی کاردون
آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

یک روز ماشین لباسشویی شما با وفاداری لباس های را تمیز می شوید و شما حتی فکر خراب شدن دستگاه را در ذهنتان پرورش نمی دهید. اما باید بدانید تمامی لوازم خانگی به دلیل استفاده از قطعات الکتریکی و مکانیکی ممکن است روزی خراب شوند و شما را غافلگیر کنند. مشکلاتی که برای ماشین لباسشویی رخ می دهد متفاوت است پس بهتر است آموزش تعمیر ماشین لباسشویی کاردون را مطالعه نمایید شاید دیگ دستگاه پر از آب شود اما از تخلیه آن خودداری کند. یا تخلیه انجام شود اما نچرخید. یا لباس ها شسته شده اما خیلی تمیز بیرون نیامده باشد. به طور خلاصه ، ماشین لباسشویی شما در اصل در اوج عملکرد متوقف شد یا کاملاً از کار بیافتاد.

بیشتر بدانید : ریست ماشین لباسشویی ال جی

برای دستگاهی که اینقدر سخت کار می کند ، تعجب آور نیست که گاهی اوقات خراب شود یا عملکرد آن تا حدی پایین آید. اگر دانش فنی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارید به جای اینکه با یک تکنسین لوازم خانگی تماس بگیرید ، می توانید ماشین لباسشویی خود را تعمیر کنید. بیشتر این تعمیرات فقط به ابزار ساده نیاز دارند و توسط صاحبان خانه که فقط مهارت لازم جهت تعمیر لوازم خانگی دارند ، انجام می شود.

در ماشین لباسشویی بوش باز نمیشه

آموزش تعمیر ماشین لباسشویی

از اساسی ترین خرابی های ماشین لباسشویی این است که دستگاه کار نمی کند. شما لباس ها را در دیگ ماشین لباسشویی قرار داده اید، دکمه “ON” را فشار داده اید یا چرخانده اید سپس هیچ اتفاقی نمی افتد. ابتدا لازم است سیم برق پشت لباسشویی را بررسی کنید تا از وصل بودن آن اطمینان حاصل نمایید. به دلیل حرکات شدید دستگاه ، خصوصاً در صورت عدم تعادل بار ، لباسشویی ممکن است حرکت کند. وقتی ماشین لباسشویی حرکت می کند ، ممکن است ناخواسته سیم برق را از برق بکشد.

سوئیچ درب ماشین لباسشویی ممکن است معیوب باشد. این ناحیه ای از قاب درب لباسشویی است که به دستگاه فرمان می دهد درب به درستی بسته شده است و اشکالی ندارد که شروع به پر کردن آب کنید. درب را ببندید و ببینید قسمت درب با بخشی روی دستگاه وصل می شود. قسمت بالایی باید در قسمت پایین قرار گیرد. ممکن است سوئیچ درب ایراد داشته باشد. می توانید با تنظیم “روشن” دستگاه، این مورد را امتحان کنید. اگر درست کار کند ، آب باید پر شود حتی اگر درب آن باز باشد.

چرا آب گرم وارد ماشین لباسشویی نمی شود

لباسشویی لباس ها را به اندازه کافی تمیز نمی کند

در آموزش تعمیر ماشین لباسشویی این ممکن است یکی از ناامیدکننده ترین مشکلات شستشوی لباس باشد زیرا فقط پس از شستن لباس ها در یک چرخه کامل شستشو متوجه آن می شوید. پس از شستن لباسها، به هنگام تخلیه با لباسهایی که پوشیده از پرز ، مو و سایر بقایای سبک است، روبرو می شوید. شاید یکی از دلایل پر کردن بیش از حد لباسشویی از لباس باشد. یک لباسشویی بیش از حد پر ، فضای کافی برای شستشو با آب تمیز برای بیرون کشیدن مواد شوینده و بقایای آن را ندارد. از مواد شوینده کمتری استفاده کنید. استفاده بیش از حد مواد شوینده به جای تمیز کردن لباس ها ، می تواند پرزها و سایر مواد زائد را بر روی لباس قرار دهد. وسایل مربوط به حیوانات خانگی مانند پتو ، تخت های گربه و سگ و اسباب بازی ها را جدا از بقیه لباس ها بشویید.

یکی از مشکلات رایج برای تعمیر ماشین لباسشویی تخلیه آب دیگ و نچرخیدن آن می باشد چرخش با سرعت بالا عملی است که آب را از لباس خارج می کند تا بتوان لباس ها را در مرحله خشک کن، خشک کرد. سعی کنید لباس ها را در دیگ ماشین لباسشویی توزیع کنید. هنگامی که لباسشویی از تعادل خارج شود، به طور خودکار متوقف می شود تا زمانی که بتوانید لباس را در حالت تعادل قرار دهید. پس از توزیع مجدد لباس ، دوباره درب را ببندید. اگر توزیع بار صحیح باشد ، دستگاه باید به طور خودکار شروع به چرخش کند. بارهایی که شامل مواد با جذب زیاد مانند حوله ، ملحفه و لباس های ضخیم مانند شلوار جین و ژاکت هستند ، اغلب از تعادل خارج می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...