کارواش آنلاین

28 فروردین, 1399خودرو , سبک زندگی , نظافت و پاکیزگی

امروزه مشغله‌های فراوان کاری، که بیشتر وقت روزمره ما را به خود اختصاص داده است، باعث شده که ما وقت کمتری برای رسیدگی به امورات نظافت خودرو داشته باشیم. بنابراین با ایجاد فناوری‌های جدید در زمینه خودرو، ما می‌توانیم با اعتماد و اطمینان خاطر به کارهای روزمره بپردازیم. یکی از این موارد کارواش‌های آنلاین است و دارای مزایای بسیار مفیدی می‌باشد، یکی از این مزایا صرفه جویی در وقت است.

شرکت‌های زیادی هستند که کارواش سیار یا همان کارواش آنلاین را در فهرست خدماتشان ارائه می‌دهند و هر کدام از این شرکت‌ها دارای خدمات‌دهی متفاوت و آپشن‌های خاصی می‌باشند.

کارواش آنلاین اولین مزیتی که برای مشتری خود دارد، صرفه جویی در وقت مشتری می‌باشد. به این صورت که شما در حال انجام کارهای روز مره خود می‌باشید و به صورت همزمان خودروی شما در حال شست وشو و نظافت می‌باشد و این که شما برای طی نمودن مسیر تا کارواش بنزینی مصرف نمی‌کنید. مهم‌تر از آن کمک به آلودگی هو ا می‌باشد. دیگر احتیاحی نیست خودرو خود را داخل شهر ببرید و دنبال کارواش بگردید، شما می‌توانید خیلی برنامه ریزی‌های دقیق‌تری برای کارهای روزمره خود داشته باشید.

کارواش آنلاین چیست؟

کارواش‌های آنلاین معمولا به چند دسته تقسیم می‌شوند که یک سری از آنها با آب، از طریق دستگاه کارواش سیار صورت می‌گیرد و دسته دوم با مواد و دستمال نانو که بسته به شرکت خدماتی که شما از آن خدمات می‌گیرید متفاوت می‌باشد.

کارواش آنلاین با آب، همانند کارواش‌های معمولی می‌باشد. فقط نظافت خودرو در محل شما انجام می‌شود و حالا یکسری از ماشین‌ها که معمولا پمپ آب دارند از طریق پمپ آب ماشین شما را نظافت می‌کنند.

کارواش آنلاین با مواد نانو معمولا به صرفه‌تر می‌باشد. استفاده از آب، این مایه حیاتی برای شست و شو خودرو، همیشه یک کار عذاب آور محسوب می‌شود. بنابراین مهم‌ترین مزیت کارواش با مواد نانو این است که سبب صرفه‌ جویی در آب می‌شود و ما بیشتر به سمت کارواش نانو می‌رویم. زیرا مواد نانو این قابلیت را دارد که می‌تواند کثیفی‌های روی سطوح خودرو شما را از بین ببرد.

مواد نانو احتیاجی به کوچکترین قطره آبی ندارد. مانند شیشه شور یا چند منظوره اسپری می‌شود و روی نقاط کثیف، با دستمال نانو که جذب بسیار بالایی دارد روی آن کشیده و کاملا تمیز می‌شود.

در این نوع کارواش‌ها یک مدل شست و شو وجود دارد که به آن نانو بخار می‌گویند. لازم است بدانید در کارواش بخار، بدنه خودرو با یک بار شست و شو تمیز می‌شود و نیازی به خشک کردن خودرو با دستمال نمی‌باشد. چون بلافاصله بعد از بخارشویی بدنه ماشین کاملا خشک می‌شود.

چرا باید کارواش آنلاین را انتخاب کرد ؟

این یک سوالیست که بین مردم رایج گشته است. باید بدانید با انتخاب کارواش آنلاین، شما خدمات بهتری را برای خودرو خود انتخاب نموده‌اید. زیرا با استفاده از بهترین مواد شوینده و به کار بردن بهترین تکنولوزی و فناورزی جدید، خودروی شما نظافت خواهد شد.

اکثر کارواش‌های آنلاین بدون استفاده از تبلیغات توانسته‌اند مشتریان خود را جذب نمایند، زیرا کارواش آنلاین همیشه یکی از بهتریت انتخاب‌ها بوده است. علاوه بر صرفه جویی در زمان و مصرف سوخت، شما دیگر نیازی نیست به پرسنل کارواش انعام بدهید تا خودرو شما را به صورت سفارشی تمیز نمایند.

یکی دیگر از نکاتی که شما را به استفاده از کارواش آنلاین مجاب می‌کند حفاظت از طبیعت و محیط زیست است که شما با انتخاب کارواش آنلاین می‌توانید به کاهش مصرف سرانه آب کمک نمایید.


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.