کارواش سیار با آب

11 اردیبهشت, 1399خودرو , نظافت و پاکیزگی

شاید یکی از ملزومات دنیای امروز خودروها کارواش باشد ! و شاید برایتان جالب باشد بدانید کلمه ای انگلیسی است که وارد واژگان فارسی شده است. انسان ها از گذشته تا به امروز به دنبال سریع ترین و راحت ترین راه برای برآورده کردن نیاز های روزمره شان بوده اند. کارواش سیار یکی از این موارد است که امروز موضوع بحث کاردون می باشد.

همیشه به دنبال یک کارواش با هزینه پایین و صرف زمان کم هستید اگر هنوز موفق به یافتن این کارواش نشده اید به جمع کاردونی ها بپیوندید. یکی از خدمات کاردون کارواش سیار با آب می باشد که البته باید بگوییم سرویس های دیگر را هم شامل می شود ولی ما در این مطلب به صورت اختصاصی به موضوع کارواش سیار با آب می پردازیم.

کارواش سیار با آب چیست؟

اولین سوالی که ذهن خوانندگان را به خود مشغول می کند این است که کارواش سیار چیت و با دیگر کارواش ها چه تفاوتی دارد ؟! کارواش سیار با آب که این روزها بسیار رایج گشته و شرکت های مختلف برای تبلیغات از این موضوع بسیار استفاده می کنند و به آن می پردازند کارواش سیار است. برای شما هم جالب است که بدانید نام دیگر کارواش سیار واترجت هم می باشد.

این دستگاه با پاشیدن آب با فشار زیاد و سرعت بالا بر روی خودرو، هر گونه آلودگی را از سطوح پاک می کند. مهم ترین تفاوت این روش با روش های دیگر هم استفاده از پمپ برای ایجاد فشار قوی برای آب می باشد. لازم است بگوییم فشار آب توسط دستگاه قابل تنظیم می باشد.

دستگاه واترجت به دسته فشار قوی و فشار فوق قوی دسته بندی می شود. که هر یک کارایی خاص خود را دارد و برای مصارف مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. برای شست و شوی خوردو می توانید از دستگاه فشار قوی استفاده کنید.

انواع کارواش سیار را می شناسید؟

این روزها پرطرفدارترین کارواش ها، کارواش سیار با آب و بدون آب می باشد که هر یک طرفداران مخصوص به خود را دارد. مهم ترین نکته در این گونه کارواش ها صرفه جویی در زمان می باشد با توجه به اینکه دنیای امروز با رقابت و سرعت ما انسان ها در حال گذشتن است دیگر زمانی برای تمیز کردن و نظافت خودرو ها وجود ندارد برای همین در سال 1946 اولین کارواش های دستی به وجود آمد ولی امروزه با پیشرفت علم و افزایش جمعیت و تقاضای بالا کارواش های مختلفی ایجاد شد.

کارواش سیار این امکان را برای شما فراهم می کند تا بدون نگرانی در جلسات کاری شرکت کنید تصور کنید یک روز کاری شلوغ را سپری کرده اید و زمان لازم برای رفتن به کارواش را ندارید و باید در یک جلسه کاری خارج از شرکت شرکت کنید و خودروی شما تمیز نیست! اینکه برای اولین بار در یک جلسه حاضر شوید و خودروی شما تمیز نباشد شاید دیدگاه مثبتی در ذهن اطرافیان شما ایجاد نشود.

چرا کاردون راه حل مشکل است !

نگران نباشید شما می توانید با ارائه خدمات آنلاین کاردون این مشکل را برطرف کنید و با استفاده از سرویس کارواش سیار به هدف خودتون برای شست و شوی ماشین دست پیدا کنید. شما با این کار یک ثبت سفارش آنلاین برای شست و شوی خودرو خود انجام می دهید و ما با ارائه خدمات توسط متخصصین در محل خواسته شما را برآورده خواهیم ساخت.

راستی یک انتخاب حرفه ای برای شما بعد از یک روز بارانی، برگشت از یک سفر پرماجرا و یا قبل از یک جلسه کاری مهم کارواش سیار می باشد زیرا این روزها دیگر کسی تحمل ماندن در صف های طولانی برای کارواش را ندارد. شاید شما هم ترجیح می دهید به جای ماندن در صف های طولانی کار دیگری انجام دهید بنابراین همیشه خودروی شما کثیف است پس از امکانات کاردون بهره مند شوید.


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.