لوگوی کاردون

جاروبرقی پاناسونیک خوبه؟

جاروبرقی پاناسونیک خوبه؟
فهرست محتوا

سرانجام تمام آشغال ها و گرد و خاک های خانه را یک جاروبرقی پاناسونیک خوب و با کیفیت تعیین می کند وسیله این که وجودش در هر خانه ای ضروری است. و کار بسیاری از خانم های خانه دار را راحت کرده است. همه ما در این روزها که قیمت لوازم خانگی سر به فلک کشیده است به دنبال خرید بهترین ها هستیم تا سال ها نگران خرابی و خرید مجدد لوازم خانگی نباشیم.

با توجه به پیشرفت علم و تکنولوژی بازار جاروبرقی ها هم با یک تغییراتی مواجه شده است که در گذشته شاید فکر کردن به این تغییرات برای همه ما یک رویا محسوب می شد. امروزه جاروبرقی های هوشمندی در بازار وجود دارد که براساس برنامه ای که کاربر تعیین می کند قادر به جارو کردن محیط می باشد. نوع دیگری از جاروبرقی های هوشمند تولید شده است که با استفاده از دوربینی که در آن تعبیه شده است کاربر را دنبال می کنید و تمام فضاهایی که کاربر طی می کند را تمیز می نماید مزیت این دسته از جاروبرقی ها حمل نکردن جاروبرقی توسط کاربر و خراب نشدن خطومی جاروبرقی بر اثر استفاده و کشیدن بیش از حد می باشد.

تعمیر جاروبرقی

هنگام خرید جاروبرقی به چه نکاتی توجه کنیم ؟

حال که از تازه های دنیای جاروبرقی ها مطلع شدید می رویم سراغ جاروبرقی هایی که در حال حاضر متقاضی بیشتری برای خرید دارد و نیاز اکثر کاربران را برآورده خواهد کرد. در هنگام خرید یک جاروبرقی خوب و با کیفیت به تنها چیزی که باید بسیار توجه داشته باشید قدرت موتور جاروبرقی پاناسونیک و یا میزان مکندگی جاروبرقی است. باید بدانید کمترین قدرت موتور 1600 وات و بیشترین قدرت موتور جاروبرقی پاناسونیک 2500 وات در مصارف خانگی است.

یکی دیگر از نکاتی که در هنگام خرید جاروبرقی پاناسونیک باید به آن دقت کنید میزان مصرف انرژی جاروبرقی است که در هزینه های برق تاثیر گذار است با توجه به اینکه جاروبرقی یکی از وسایل و لوازم خانگی پر مصرف می باشد توصیه می کنیم در هنگام خرید به این موضوع دقت کنید. جاروبرقی وسیله ایست که خانم ها بیشتر با آن سروکار دارند بنابراین وزن این دستگه بسیار حائز اهمیت می باشد تا بتوان به راحتی آن را حرکت داد و حمل کرد.

جاروبرقی پاناسونیک

چرا جاروبرقی پاناسونیک بخریم ؟

پاناسونیک یکی از برند های شناخته شده و با کیفیت در تولید لوازم خانگی می باشد که با شنیدن اسم آن همه مصرف کنندگان با اطمینان از کیفیت آن صحبت می کنند. این برند برجسته با بررسی نیاز های بازار و بررسی سلایق مشتریان برای تولید جاروبرقی تمام تلاش خود را به کار گرفته است با این هدف که تمامی نیاز های مشتریان را برطرف نماید. از بارزترین مزیت های جاروبرقی پاناسونیک قدرت 2500 واتی و گنجایش مخزن 6 لیتری آن است که در کمتر جاروبرقی دیده ایم. جاروبرقی های پاناسونیک دارای ویژگی های منحصر به فرد می باشد و باب ررسی های انجام شده در بازار می توانیم به جرات اعلام کنیم جاروبرقی پاناسونیک می تواند پاسخوگی نیاز مشتریان باشد.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

برای افزایش عمر جاروبرقی پاناسونیک چه کنیم ؟

در صورتی که جاروبرقی پاناسونیک دارید و می خواهید عمر آن را افزایش دهید و کارایی آن را بالا ببرید حتما نکات زیر را رعایت کنید.

کیسه جاروبرقی و فیلتر های آن را هر ماه تعویض کنید تا قدرت موتور پایین نیاید.

برای پاک کردن آب از روی سطوح از جاروبرقی استفاده نکنید زیرا آسیب جدی به موتور وارد خواهد شد.

از جاروبرقی به مدت طولانی استفاده نکنید در صورتی که 30 دقیقه به طور مستمر جاروبرقی شما روشن باشد به موتور آسیب می رسد. از جاروبرقی برای تمیز کردن ته سیگار روشن، زمین های نمدار و زباله های تیز و شاخ و برگ گیاهان استفاده نکنید زیرا با این کار باعث آسیب دیدن لوله خرطومی جاروبرقی و قطعات داخلی دستگاه می شوید.

شما می توانید برای تعمیر جاروبرقی خود از تعمیرکاران با تجربه کاردون کمک بگیرید.

در هنگام خرید یک جاروبرقی خوب و با کیفیت به تنها چیزی که باید بسیار توجه داشته باشید قدرت موتور جاروبرقی و یا میزان مکندگی جاروبرقی است.

کمترین قدرت موتور 1600 وات و بیشترین قدرت موتور جاروبرقی پاناسونیک 2500 وات در مصارف خانگی است.

برای پاک کردن آب از روی سطوح از جاروبرقی استفاده نکنید زیرا آسیب جدی به موتور وارد خواهد شد.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حمیده
4 ماه قبل

با سلام
جاروبرقی پاناسونیک من کلا بعد یه ربع خاموش میشه باید چیکار کنم؟

Ayob Akhlaj
ویرایشگر
پاسخ به  حمیده
4 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر
به احتمال زیاد موتور جاروبرقی شما دچار مشکل شده، پیشنهاد می کنیم از سرویس تعمیر جاروبرقی کاردون استفاده کنید.