لوگوی کاردون

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ
فهرست محتوا

آیا تا به حال در مورد تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید تنظیم دمای یخچال چه مزیتی دارد؟ آیا نحوه تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید را می دانید ؟ اگر به تازگی یخچال ساید بای ساید سامسونگ تهیه کرده اید و نحوه تنظیم دما و یا استفاده از دکمه های آن را نمی دانید کاردون برای راحتی کار شما در این مطلب سعی دارد تا نکات مهم را برایتان توضیح دهد. در ادامه این مطلب با ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

اگر قصد تعمیر یخچال خود را دارید، می توانید از سرویس تعمیرات یخچال در محل کاردون استفاده کنید.

آیا می دانید تنظیم دمای یخچال چه مزیتی دارد؟

Do you know what is the advantage of adjusting the temperature of the refrigerator

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید یکی از اقدامات ضروری است زیرا تاثیر مستقیمی در عملکرد یخچال دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این اقدام تاثیر مستقیمی بر موتور یخچال دارد و باعث افزایش طول عمر یخچال می شود. تنظیم درجه یخچال در هر فصل متفاوت می باشد و بسیار مهم است که چه دمایی را برای هر فصل در نظر بگیرید و یا در مکان های مختلف روی چه دمایی تنظیم شود. برخی از مشکلات رایجی که در یخچال ساید بای ساید سامسونگ مشاهده می شود به دلیل تنظیم نادرست دمای آن رخ می دهد بنابراین در صورتی که اطلاعاتی در این باره ندارید حتما هنگام نصب یخچال ساید بای ساید سامسونگ از سرویسکار و یا تعمیرکاران یخچال بخواهید که برایتان توضیح دهند و یا در هنگام خرید از خریدار بخواهید تا دفترچه راهنمای یخچال را در اختیارتان قرار دهند.

آیا نحوه تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ را می دانید؟

Do you know how to adjust the temperature of Samsung side by side refrigerator

باید بگوییم تنظیم دمای یخچال موردی است که از سوی شرکت سازنده یخچال تعیین می شود . اگر به این موضوع دقت کرده باشید هنگامی که یخچال ساید بای ساید سامسونگ خریداری می کنید و نصاب برای نصب آن مراجعه می کند دمای یخچال ساید بای ساید را براساس استانداردهای شرکت سازنده تنظیم می کند تا دستگاه بتواند بدون مشکل کار کند و عملکرد بالایی داشته باشد.

برخی از شما می خواهید بدانید برای تنظیم دمای یخچال چه کاری باید انجام دهید و یا می خواهید بدانید مناسب ترین دما برای تنظیم دما چیست؟ اگر دکمه تنظیم دمای یخچال شما از نوع ولومی است و از 0 تا 5 شماره گذاری شده است بهترین درجه برای تنظیم دمای یخچال درجه 3 می باشد. تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ که به صورت دیجیتالی می باشد و از طریق دکمه های موجود در نمایشگر تنظیم می شود. شما می توانید دمای یخچال را از طریق دکمه ها روی 3 یا 4 درجه تنظیم کنید و دمای فریزر را هم بین منفی 18 تا منفی 20 درجه قرار دهید.

نحوه استفاده از یخچال ساید بای ساید سامسونگ

How to use Samsung side by side refrigerator

شاید بهتر باشد شما را با دکمه های موجود در نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید بهتر و آسانتر کارهای روزانه خود را انجام دهید.

Power Freezer

این دکمه برای زمانی است که شما مواد غذایی تازه خریداری کرده اید و در فریزر قرار می دهید برای آنکه تازگی آن از بین نرود از این دکمه استفاده می کنید تا روند یخ زدگی و منجمد شدن سریع تر انجام شود. اصطلاحا به این دکمه کلید سرماساری سریع فریزر می گویند.

Freeze

این دکمه کار تنظیم دمای فریزر را انجام می دهد.

Ice Type

با فشار دادن این دکمه می توانید نوع یخ خروجی از یخ ساز را تعیین کنید اگر یک بار این دکمه را فشار دهید یخ به صورت قالبی (Ice Cubed)  از خروجی یخساز یخچال خارج می شود و اگر دوبار فشار دهید یخ به صورت خرد شده (Ice Crushed) می باشد و اگر سه بار فشار دهید یخساز خاموش می شود که از این حالت بیشتر برای فصول سرما و زمانی که به سفر می روید می توانید استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با تعمیر ساید می کنیم مطالب کاردون را دنبال کنید.

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید یکی از اقدامات ضروری است زیرا تاثیر مستقیمی در عملکرد یخچال دارد.

 تنظیم درجه یخچال در هر فصل متفاوت می باشد و بسیار مهم است که چه دمایی را برای هر فصل در نظر بگیرید و یا در مکان های مختلف روی چه دمایی تنظیم شود.

با فشار دادن این دکمه می توانید نوع یخ خروجی از یخ ساز را تعیین کنید.

اگر از یخچال برند سامسونگ استفاده می کنید که نیازمند تعمیر است، پیشنهاد می کنیم از سرویس تعمیرات یخچال سامسونگ کاردون استفاده نمایید.

به تعمیر یخچال نیاز دارید؟ تعمیرات، سرویس، نصب و تمدید گارانتی یخچال

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
صغری
4 ماه قبل

ببخشید من هرچی دمای یخچال ساسمونگ رو تنظیم می کنم بعد گذشت چندساعت دوباره به حالت قبل برمیگرده دلیلش چیه؟

Ayob Akhlaj
ویرایشگر
پاسخ به  صغری
4 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر
احتمالا ترموستات یخچالتون به مشکل خورده
پیشنهاد می کنیم از خدمات تعمیر یخچال کاردون استفاده کنید تا مشکلتون برطرف بشه.