لوگوی کاردون

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ
فهرست محتوا

آیا تا به حال در مورد تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ چیزی شنیده اید؟ آیا می دانید تنظیم دمای یخچال چه مزیتی دارد ؟ آیا نحوه تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید را می دانید ؟ اگر به تازگی یخچال ساید بای ساید سامسونگ تهیه کرده اید و نحوه تنظیم دما و یا استفاده از دکمه های آن را نمی دانید کاردون برای راحتی کار شما در این مطلب سعی دارد تا نکات مهم را برایتان توضیح دهد. در ادامه این مطلب با ما باشید تا شما را راهنمایی کنیم.

تعمیر صفحه نمایش یخچال

 

بیشتر بدانید : یخچال فریزر هرچند دقیقه اتومات میکند

 

آیا می دانید تنظیم دمای یخچال چه مزیتی دارد ؟

تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید یکی از اقدامات ضروری است زیرا تاثیر مستقیمی در عملکرد یخچال دارد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این اقدام تاثیر مستقیمی بر موتور یخچال دارد و باعث افزایش طول عمر یخچال می شود. تنظیم درجه یخچال در هر فصل متفاوت می باشد و بسیار مهم است که چه دمایی را برای هر فصل در نظر بگیرید و یا در مکان های مختلف روی چه دمایی تنظیم شود. برخی از مشکلات رایجی که در یخچال ساید بای ساید سامسونگ مشاهده می شود به دلیل تنظیم نادرست دمای آن رخ می دهد بنابراین در صورتی که اطلاعاتی در این باره ندارید حتما هنگام نصب یخچال ساید بای ساید سامسونگ از سرویسکار و یا تعمیرکاران یخچال بخواهید که برایتان توضیح دهند و یا در هنگام خرید از خریدار بخواهید تا دفترچه راهنمای یخچال را در اختیارتان قرار دهند.

دمای یخچال سامسونگ

 

بیشتر بدانید : یخچال هرچند دقیقه اتومات میکند

 

آیا نحوه تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ را می دانید ؟

باید بگوییم تنظیم دمای یخچال موردی است که از سوی شرکت سازنده یخچال تعیین می شود . اگر به این موضوع دقت کرده باشید هنگامی که یخچال ساید بای ساید سامسونگ خریداری می کنید و نصاب برای نصب آن مراجعه می کند دمای یخچال ساید بای ساید را براساس استانداردهای شرکت سازنده تنظیم می کند تا دستگاه بتواند بدون مشکل کار کند و عملکرد بالایی داشته باشد.

برخی از شما می خواهید بدانید برای تنظیم دمای یخچال چه کاری باید انجام دهید و یا می خواهید بدانید مناسب ترین دما برای تنظیم دما چیست؟ اگر دکمه تنظیم دمای یخچال شما از نوع ولومی است و از 0 تا 5 شماره گذاری شده است بهترین درجه برای تنظیم دمای یخچال درجه 3 می باشد. تنظیم دمای یخچال ساید بای ساید سامسونگ که به صورت دیجیتالی می باشد و از طریق دکمه های موجود در نمایشگر تنظیم می شود. شما می توانید دمای یخچال را از طریق دکمه ها روی 3 یا 4 درجه تنظیم کنید و دمای فریزر را هم بین منفی 18 تا منفی 20 درجه قرار دهید.

نحوه تنظیم دمای یخچال

 

بیشتر بدانید : مدت زمان اتومات یخچال

 

نحوه استفاده از یخچال ساید بای ساید سامسونگ

شاید بهتر  باشد شما را با دکمه های موجود در نمایشگر یخچال ساید بای ساید سامسونگ بیشتر آشنا کنیم تا بتوانید بهتر و آسانتر کارهای روزانه خود را انجام دهید.

Power Freezer : این دکمه برای زمانی است که شما مواد غذایی تازه خریداری کرده اید و در فریزر قرار می دهید برای آنکه تازگی آن از بین نرود از این دکمه استفاده می کنید تا روند یخ زدگی و منجمد شدن سریع تر انجام شود. اصطلاحا به این دکمه کلید سرماساری سریع فریزر می گویند.

Freeze : این دکمه کار تنظیم دمای فریزر را انجام می دهد.

Ice Type : با فشار دادن این دکمه می توانید نوع یخ خروجی از یخ ساز را تعیین کنید اگر یک بار این دکمه را فشار دهید یخ به صورت قالبی (Ice Cubed)  از خروجی یخساز یخچال خارج می شود و اگر دوبار فشار دهید یخ به صورت خرد شده (Ice Crushed) می باشد و اگر سه بار فشار دهید یخساز خاموش می شود که از این حالت بیشتر برای فصول سرما و زمانی که به سفر می روید می توانید استفاده کنید. برای آشنایی بیشتر با تعمیر ساید می کنیم مطالب کاردون را دنبال کنید.

به تعمیر یخچال نیاز دارید؟ تعمیرات، سرویس، نصب و تمدید گارانتی یخچال

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها