لوگوی کاردون

ویروسی شدن تلویزیون ال جی

فهرست محتوا

یکی از مشکلات و معظلات تلویزیون ها در دنیایی که اینترنت پا در آن گذاشته است خطر هک شدن و ویروسی شدن است. باید بگوییم کمتر اتفاق می افتد که تلویزیون ها با این مشکل مواجه شوند ولی این موضوع دور از واقعیت هم نیست. البته تلویزون های هوشمند که برند های ال جی و سامسونگ این روزها به تولید آن پرداخته اند از این قضیه مستثنی نیستند و ویروسی شدن تلویزیون ال جی و یا سایر برند ها یکی از اتفاقاتی است که ممکن است برای این تلویزیون ها رخ دهد.

ویروسی شدن تلویزیون

آیا تلویزیون ها امکان ویروسی شدن دارند ؟

کمپانی ال جی و سامسونگ با کاربران خود پیشنهاد می کند برای جلوگیری از ویروسی شدن تلویزیون در فواصل منظم به اسکن دستگاه خود بپردازند مانند کامپیوتر ها که به دلیل استفاده از اینترنت هر چند وقت یکبار اسکن می شوند تا از ویروسی شدن آن ها جلوگیری به عمل آید.

دلیل اصلی ویروسی شدن تلویزیون ها استفاده از اینترنت و باز کردن مرورگر ها و دانلود از تلویزیون می باشد. البته نصب درایور ها بر روی تلویزیون هوشمند هم می تواند باعث ویروسی شدن تلویزیون شود زیرا درایور ها گاهی خودشان ویروسی هستند و به تلویزیون منتقل می شود.

برخی کاربران از ترس ویروسی شدن تلویزیون و شایعاتی که در بین مردم رایج گشته است از وصل کردن فلش مموری و هارد اکسترنال بر روی تلویزیون خودداری می کنند. باید این نگرانی را از خود دور کنید زیرا به هیچ عنوان استفاده از فلش مموری و هارد اکسترنال موجب ویروسی شدن تلویزیون نخواهد شد. بنابراین با خبال راحت از امکانات تلویزیون هوشمند خود بهره مند شوید.

تلویزیون ال جی

آیا می توان از ویروسی شدن تلویزیون جلوگیری کرد؟

شاید هر یک از ما که در خانه و یا محل کار خود از تلویزیون های هوشمند استفاده می کنیم به این سوال فکر کرده باشیم. جواب این سوال کاملا مشخص است تلویزیون های هوشمند که مجهز به اینترنت هستند امکان ویروسی شدن را دارند بنابراین تولید کنندگان این تلویزیون ها این احتمال را نادیده نگرفته اند و دستگاه ها را مجهز به آنتی ویروس نموده اند.

طبق تحقیقات انجام شده به این نتجه رسیده اند که بعد از تلفن های همراه دومین مقصد برای هک کردن تلویزیون های هوشمند هستند. باید بگوییم تلویزیون ها و کامپیوتر ها فقط از نظر ابعاد و اندازه با یک دیگر تفاوت دارند در صورت وصل شدن به اینترنت شرایط برای هر دو یکسان می باشد و نگرانی هک شدن و یا ویروسی شدن برای هر دو دستگاه یکسان می باشد.

ویروسی شدن تلویزیون ال جی

برای تشخیص ویروسی شدن تلویزیون ال جی چه کنیم ؟

گاهی اوقات ممکن است تلویزیون شما عملکرد مناسبی نداشته باشد و در هنگام تماشای یک فیلم هیجان انگیز صفحه نمایش شما سیاه شود و یا شاهد مشکلاتی که تا به حال با آن برخورد نکرده اید باشید در این صورت باید احتمال این را بدهید که تلویزیون شما ویروسی شده است و برای رفع این مشکل اقدام کنید. ابتدا دستگاه را روشن کنید به بخش Setting مراجعه کنید سپس بخش General  و زیر بخش smart security  را انتخاب کنید و گزینه اسکن را بزنید تا اسکنر شروع به انجام فعالیت نماید و ویروس ها را شناسایی کند.

بهتر است در صورت استفاده از اینترنت هر چند وقت یکبار این کار را انجام دهید تا نگرانی خود را از این بابت از بین ببرید. این روزها اکثر شرکت های معتبر دنیا به تولید تلویزیون های هوشمند پرداخته اند. یکی از پیشنهاد های کاردون به شما این است که از نصب و دانلود برنامه های مختلف با تلویزیون و استفاده بیش از حد از مرورگر ها جلوگیری کنید زیرا دیلی اصلی ویروسی شدن تلویزیون ال جی و سایر برند ها وصل شدن تلویزیون به اینترنت می باشد.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها