لوگوی کاردون

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی

برنامه لباسشویی ال جی
فهرست محتوا

ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی یکی از جدیدترین وسایل شستشویی است که به بازار عرضه شده است، تفاوت در روند شستشو و ایجاد تغییراتی در برنامه این کالا باعث مطرح شدن آن در بازار و مورد پسند قرار گرفته شدنش شده است اما تفاوت این کالا با دیگر وسایل موجود در بازار در چه چیزی می باشد؟ نکته حائز اهمیت مجهز بودن آن به سیستم بخارشویی است که میتواند پیشرفت قابل توجهی در این بخش و برای این شرکت باشد .

لباسشویی ال جی

ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی از کجا بخریم؟

خرید ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی از طرق وب سایت های خاصی که لوازم منزل را بصورت آنلاین ارائه میدهند امکان پذیر است همچنین شما برای اطمینان خاطر بیشتر نیز میتوانید بصورت حضوری به بخش های مختلف و بخش های معروف در این زمینه مراجعه نمائید .

چند ویژگی این ماشین لباسشویی

1) رنگبندی: این وسیله در رنگ های سفید و نقره ای قابل ارائه می باشد .

2) اطلاعات ساخت: کشور مونتاژ کننده چین می باشد و قطعات آن برای کره است.

3) مصرف آب: مصرفی آب آن بصورت 10500 لیتر در سال می باشد .

5) ویژگی های خاص: ضد آلرژی / باکتری زدایی با بخار  / دمای متفاوت (℃) سرد / 20/40/60/95 ℃ / تایمر تاخیر 3-19 ساعت / مجهز به تکنولوژی  NFC

6) قفل کودک: این بخش برای سهولت در استفاده از وسیله می باشد برای اکثر ما اتفاق افتاده است که کودک سراغ ماشین لباسشویی رفته و بصورت ناگهانی در آن را باز میکند،با استفاده از قفل کودک میتوانید بدون نگرانی این روند را تکمیل نمائید.

ویژگی NFC

این ویژگی در ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی باعث شده تا در صورت بروز مشکل و خرابی  با فناوری NFC امکان تشخیص و برطرف کردن آن وجود داشته باشد همچنین با وجود این امر میتوانید برنامه هایی برای شستشوی ماشین خود دانلود کرده و از آنها استفاده نمائید تا بیشتر با کارآیی آن آشنا شوید .

از ماشین لباسشویی ال جی چگونه استفاده کنیم؟

برنامه شستشوی ماشین لباسشویی ال جی 9 کیلویی به روش خاصی است که در این متن قصد توضیح و ارائه اطلاعات در این زمینه را داریم تا با اطلاعات بیشتر و روند راحت تر بتوانید از این وسیله جدید استفاده نمائید .

برنامه شستشو

ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی ، شست و شو را با روش DD انجام خواهد داد که شامل 6 برنامه برای شستشو ازجمله حرکت: پیچاندن/ تاباندن/ آبکشی پله  پله/ غلتاندن/ خیساندن / فیلتراسیون می باشد که در آخر مواد شوینده با بخار آب وارد تار و پود لباس شده آنرا تمیز کرده و سپس بصورت کامل از روی لباس پاک خواهد شد همچنین باید بدانید که این امر از بوجود آمدن چروک بر روی لباس نیز جلوگیری خواهد کرد.

روند شستشو چگونه است؟

روند شستشو در ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی به صورتی است که دستگاه بخار شوی نصب شده در این وسیله آب را به بخار تبدیل کرده و شستشو را توسط این بخار آب انجام خواهد داد که این امر باکتری ها را تا درصد بالایی از بین خواهد برد . همچنین همین امر مانع خشکی لباس و از بین رفتن تار و پود آن خواهد شد بلکه بر عکس باعث طراوت لباس ها شده و مانع از بین رفتن رنگ آن ها خواهد شد.

امکان افزودن لباس

شرکت ال جی در صدد برطرف کردن مشکل اکثر خانم ها که در حین کار ماشین لباسشویی قصد اضافه کردن لباس را دارند بر آمده است و در این راستا دکمه PAUSE را بر روی این وسیله تعبیه کرده تا در صورت نیاز از این بخش بسیار مهم و کارآمد استفاده نمائید .

کف نکردن ماشین لباسشویی

چند دستور العمل ایمنی

1) حتما از سالم بودن بدنه دستگاه اطمینان حاصل نمائید.

2) از قرار دادن قالی یا اجسامی که دارای مواد شیمیایی است در زیر ماشین لباسشویی خودداری نمائید.

3) از باز گذاشتن درب ماشین لباسشویی ال جی ۹ کیلویی خودداری نمائید.

4) زمان فعالیت دستگاه درب را به زور باز یا بسته نفرمائید .

5) درب وسیله زمانی که در حال فعالیت است دمای بالاتر از حد معمول دارد و بهتر است انرا لمس نکنید. 6)در صورت خراب بودن و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی یا مشکوک به خرابی به هیچ عنوان آنرا روشن نفرمائید.

کشور مونتاژ کننده چین می باشد و قطعات آن برای کره است.

شرکت ال جی در صدد برطرف کردن مشکل اکثر خانم ها که در حین کار ماشین لباسشویی قصد اضافه کردن لباس را دارند بر آمده است و در این راستا دکمه PAUSE را بر روی این وسیله تعبیه کرده تا در صورت نیاز از این بخش بسیار مهم و کارآمد استفاده نمائید.

مصرفی آب آن بصورت 10500 لیتر در سال می باشد.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

2 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
محسن
4 ماه قبل

ببخشید ماشین لباسشویی ۹ کیلویی ال جی قابلیت nfc ایش رو میشه داخل ایران هم استفاده کرد؟

Ayob Akhlaj
ویرایشگر
پاسخ به  محسن
4 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر
بله این قابلیت داخل ایران هم فعال هست و می تونید استفاده کنید.