ماشین ظرفشویی بوش خشک نمیکند

ماشین ظرفشویی بوش خشک نمیکند
فهرست محتوا

یکی از لوازمی که در آشپزخانه بسیار محبوب برای خانم ها می باشد ماشین ظرفشویی است. البته که در سال های اخیر هم به دلیل محبوبیت بالای این وسیله می توان گفت یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی شناخته شده است. با توجه به اینکه مشغله های امروزی فرصت انجام برخی از کارها را از ما گرفته است و ترجیح می دهیم در سریعترین زمان آن ها را انجام دهیم با کمک برخی لوازم خانگی این فرصت مهیا گشته است اما مشکل اینجاست چرا ماشین ظرفشویی بوش خشک نمیکند ؟ و یا چرا باید در پایان کار ماشین ظرفشویی با ظرف هایی خیس روبرو شویم ؟ در این مطلب می خواهیم به این موضوع بپردازیم. پس با ما همراه شوید.

تمیز نشستن ظرفشویی

چرا ماشین ظرفشویی بوش خشک نمیکند ؟

طبق تحقیقات انجام شده گفته می شود در صورت استفاده نکردن از ماشین ظرفشویی طول عمر این دستگاه کاهش می یابد پس بهتر است از این وسیله در خانه خود استفاده کنید. البته با وجود دغدغه ها و روزمرگی های زندگی فرصت برخی از کار ها از شما گرفته شده است و می خواهید این وقت و انرژی را صرف کارهای دیگری بکنید. ماشین ظرفشویی و اختراع آن یکی از این فرصت هاست که به شما اجازه می دهد زمان و انرژی خود را صرف کارهای دیگری بکنید.

اما یکی از مشکلات اینجاست که چرا ماشین ظرفشویی بوش خشک نمیکند ؟ یکی از سوالاتی که بیشتر کاربران و مصرف کنندگان ماشین ظرفشویی بوش از ما داشته اند همین است. گاهی اوقات به دلیل ایجاد اختلال در سیستم خشک کن ماشین ظرفشویی در پایان عملیات شست و شو شاهد خیس بود ظروف هستیم. در این شرایط فقط به دنبال علت و راهحل آن هستیم کاردون سعی دارد در این مطلب شما را به طور کامل راهنمایی نماید.

دلایل مختلفی می تواند منجر به خشک نشدن ظروف در ماشین ظرفشویی باشد اما برخی از مهم ترین دلایل را برایتان در این مطلب بازگو می نماییم. همان طور که می دانید استفاده از مایع جلا دهند در ماشین ظرفشویی علاوه بر شفافیت ظروف به خشک شدن ظرف ها نیز کمک می کند بنابراین ممکن است کافی نبودن مقدار مایع جلادهنده در برخی مدل های ماشین ظرفشویی منجر به خشک نشدن ظروف شود و اگر بخواهیم بدبینانه ترین حالت را در نظر بگیریم نرسیدن مایع جلا دهنده به بخش های مورد نظر منجبر به این اتفاق شده است بنابراین بهتر است در صورت امکان برای برطرف شدن این مورد از یک تعمیرکار کمک بخواهید.

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

متخصصان کاردون سرویس با تجربه بالایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

 آیا خشک نکردن ظروف فقط برای ماشین ظرفشویی بوش اتفاق می افتد ؟

همان طور که می دانید قطعا پاسخ این سوال منفی خواهد بود زیرا این اتفاق می تواند برای تمامی برند ها باشد زیرا دلایل آن اصلا به برند ماشین ظرفشویی ارتباطی ندارد. به عنوان مثال گاهی اوقات دلیل خشک نشدن ظروف چیدن نامناسب آن ها در ماشین ظرفشویی می باشد و این موضوع هیچ ارتباطی به برند ماشین ظرفشویی نخواهد داشت.

البته در برخی مواقع تنظیمات نادرست برنامه شستشو هم می تواند منجر به خشک نشدن ظروف شود. بنابراین بهتر است قبل از هر چیز این موارد را بررسی نمایید و در صورت اطمینان از خرابی فنی دستگاه از کاردون کمک بخواهید. اگر تنظیمات ماشین ظرفشویی شما بر روی Quick و یا Prewash باشد ظرف ها به صورت کامل خشک نمی شود.

اگر بخواهیم به صورت فنی مشکل را بررسی نماییم باید بگوییم خرابی المنت که یکی از قطعات داخلی ماشین ظرفشویی است دلیل خشک نکردن ماشین ظرفشویی بوش می باشد. البته گاهی اوقات خرابی ترموستات می تواند دلیل خشک نکردن ظروف باشد زیرا همان طور که می دانید وظیفه ترموستات در ماشین ظرفشویی تامین ایمنی دستگاه در مقابل افزایش دمای آب می باشد حال تصور کنید این قطعه خراب شود دیگر دستوری به المنت برای خشک کردن ظروف صادر نخواهد شد. بهتر است مشکلات فنی را به یک فرد متخصص و کاردون بسپارید تا از خراب شدن بیش از حد دستگاه جلوگیری نمایید.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

فرم درخواست تماس از کاردون

سفارش تعمیرات لوازم خانگی تنها با چند کلیک یا یک تماس