تصویر هدر
فیلم آموزشی عیب یابی یخچال

فیلم اموزشی عیب یابی یخچال

3 مرداد, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

همه ما این را می دانیم که سرویس و عیب یابی یخچال و فریزر می تواند در طول عمر یخچال تاثیر گذار باشد. اگر می خواهید از عملکرد یخچال خود سالیان سال راضی باشید بهتر است به نگهداری و تعمیر به موقع یخچال خود اهمیت دهید. اگر روزی از عملکرد یخچال و فریزر خود راضی نبودید باید حق را به یخچال خود بدهید زیرا در طول 24 ساعت شبانه روز برای خنک سازی مواد غذایی درون یخچال تلاش می کند بنابراین طبیعی است اگر گهگاهی دچار مشکل شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.  فیلم اموزشی عیب یابی یخچال می تواند یکی از بهترین راهکار ها برای تعمیر یخچال شما باشد.

مطالب آموزشی عیب یابی یخچال تا حدی می تواند کاربردی باشد زیرا بیشتر ما به دنبال راه حلی برای تعمیر یخچال و دانستن مشکل دستگاه هستیم. کاردون سعی دارد در این مطلب علاوه بر توضیحات لازم برای آموزش عیب یابی یخچال چند فیلم اموزشی را برایتان به اشتراک بگذارد تا بتوانید به نتیجه مطلوب دست یابید.

تعمیر یخچال در منزل

عیب یابی یخچال و فریزر

همان طور که می دانید برخی از مشکلات یخچال نظیر یکسره کار کردن یخچال و یا خنک نکردن داخل یخچال می تواند از مشکلات رایج باشد و شاید حداقل یکبار برای شما اتفاق افتاده باشد. اما یکی از نکاتی که همه ما به دنبال راه حلی برای برطرف کردن آن هستیم کاهش مصرف برق در یخچال می باشد. تصور  همه ما از برچسب انرژی در یخچال کاهش مصرف برق می باشد اما باید بگوییم یکی از پارامتر های مهم رتبه بندی انرژی است اگر می خواهید مصرف برق را کاهش دهید باید به موارد دیگری هم اهمیت دهید.

اگر می خواهید هزینه های برق را کاهش دهید بهتر است برفک های ایجاد شده در یخچال را به طور منظم تمیز کنید زیرا با افزایش و انباشته شدن برفک ها بر روی هم مصرف انرژی بالا خواهد رفت البته این موضوع در مورد یخچال های قدیمی صادق می باشد در یخچال های امروزی با استفاده از تکنولوژی برفک آب کن اتوماتیک به محض ایجاد برفک به صورت اتومات دستگاه تلاش برای تمیز کردن یخچال می نماید و با این روش در مصرف برق ضرفه جویی خواهد شد.

بهتر است یالیانه نار لاستیکی دور درب یخچال را بررسی نمایید تا در صورت خربی تعویض شود زیرا می تواند در مصرف برق تاثیر گذار باشد. یکی از روش های تست سالم بودن لاستیک دور درب یخچال استفادهه از اسکناس می باشد شما می توانید یک اسکناس را بین درب و بدنه یخچال قرار دهید در صورتی که اسکناس در جای خود محکم قرار گیرد لاستیک سالم می باشد و نیاز به تعویض آن نیست.

علت روشن نشدن موتور یخچال

فیلم اموزشی عیب یابی یخچال + تعویض ترموستات

یکی از مشکلات شایع در یخچال خرابی ترموستات می باشد همان طور که می دانید ترموستات وظیفه تنظیم دما در یخچال را بر عهده دارد و عملکرد آن ارتباط مستقیمی با موتور یخچال دارد. اگر موتور یخچال شما به طور ناگهانی خاموش شد و یا به طور منظم کار نمی کند این را بدانید که ترموستات یخچال خراب شده است و نیاز به تعویض دارد. شاید برخی از مخاطبین کاردون دست به آچار باشند و بخواهند نحوه تعویض ترموستات یخچال را بدانند.

تیم کاردون بر این اساس تلاش نموده است تا با انتشار فیلم آموزشی مبنی بر تعویض ترموستات یخچال به شما نحوه تعویض ترموستات یخچال را آموزش دهد. قبل از هر چیز توصیه می کنیم اگر دانش فنی در خصوص تعمیر یخچال و فریزر ندارید بهتر است فقط به تماشای فیلم بسنده کنید و از هر گونه اقدام برای تعویض ترموستات خودداری نمایید زیرا ممکن است به دستگاه شما آسیب ها و هزینه های بیشتری وارد شود.

فیلم آموزشی تعویض ترموستات یخچال و فریزر

فیلم اموزشی نحوه تعویض آبسرد کن یخچال

کسانی که یخچال ساید بای ساید دارند شاید مشکل خرابی آبسرد کن یخچال برایشان غیر قابل تحمل شده باشد و به دنبال یک راه حل برای برطرف کردن آن هستند. تیم متخصص کاردون با انتشار این فیلم آموزشی سعی دارد تا شما را در این مسیر یاری نماید. فکر می کنم تمام کسانی که یخچال ساید بای ساید دارند از لذت وجود آبسرد کن یخچال نمی توانند بگذرند و در صورت خراب شدن آن به دنبال تعمیر و یا تعویض آن هستند کاردون در این فیلم نحوه تعویض آبسرد کن یخچال را برایتان به نمایش گذاشته است.

فیلم آموزشی عیب یابی یخچال (تعویض آبسرد کن یخچال)

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.