لوگوی کاردون

منوی عیب یابی تلویزیون سونی

منوی عیب یابی تلویزیون سونی
فهرست محتوا

تلویزیون سونی یکی از برندهای محبوب و پرطرفدار است که توانسته در میدان رقابتی تولیدکنندگان تلویزیون با ابتکارات جالب و کاربردی نقشی پر رنگ داشته باشد. تولیدکنندگان و طراحان برند سونی با استفاده از منوی عیب یابی تلویزیون سونی به کاربر این امکان را می دهند که در صورت بروز مشکل آن را شناسایی کنند و برای برطرف کردن آن از متخصصین کمک بخواهند. همان طور که می دانید تعمیر تلویزیون کار ساده ای نمی باشد و نیاز به تخصص و دانش فنی دارد بهتر است کار را به کاردون بسپارید. خوشبختانه اضافه کردن این امکان به شما این فرصت را می دهد که بتوانید مشکل تلویزیون را شناسایی کنید و جهت تعمیر آن اقدام کنید.

Sony TV troubleshooting menu

نحوه عیب یابی تلویزیون سونی چگونه است؟

این روزها همه کسانی که در خانه از تلویزیون سونی استفاده می کنند این را می دانند که با کمک منوی عیب یابی تلویزیون به راحتی می توانند عیوب دستگاه را شناسایی کنند و برای برطرف کردن آن از یک فرد متخصص کمک بخواهند. یکی از مزیت های این منوی عیب یابی تشخیص و هشدار دادن به موقع عیوب می باشد. در صورتی که تلویزیون سونی شما به طور ناگهانی خاموش شد و یا چراغ جلوی تلویزیون چشمک زن شد باید بدانید مشکلی وجود دارد که از این طریق به شما اعلام می شود.

گاهی اوقات برخی از مشکلات از طریق چراغ جلوی تلویزیون که به صورت چشمک زن ظاهر می شود قابل تشخیص خواهد بود زیرا شما از طریق تعداد چشمک های چراغ می توانید محدوده و علت خرابی دستگاه را بیابید. همان طور که می دانید چراغ جلوی تلویزیون در بازه های زمانی مشخص شروع به چشمک زدن می کند و این کار تکرار می شود تا جایی که شما مشکل را برطرف نمایید.

بهتر است یکی از هشدار ها را برایتان بازگو کنیم تا این موضوع قابل فهم تر باشد به عنوان مثال چراغ جلوی تلویزیون سه بار چشمک می زند و در بین هر چشمک مکث 2 ثانیه ای داریم و دوباره این عمل تکرار می شود. البته دانستن این نکته هم الزامی می باشد در مدل های مختلف تلویزیون سونی این الگوها متفاوت می باشد و باید رمز گشایی شود. بهتر است برای تشخیص عیب از دفترچه راهنمای تلویزیون استفاده کنید.

کاردون مفتخر است با داشتن تعمیرکاران حرفه ای و با تجربه، سرویس تعمیر تلویزیون خود را با بالاترین کیفیت به شما ارائه کند.

برای فعال کردن منوی عیب یابی تلویزیون سونی چه کنیم؟

How to troubleshoot Sony TV

توصیه ما به شما این است که در هنگام خرید تلویزیون سونی از فروشنده بخواهید تا نحوه فعالسازی منوی عیب یابی تلویزیون سونی را برایتان توضیح دهد و یا از برخورداری این امکان در تلویزیون خود مطمئن شوید. کاردون به شما نحوه فعالسازی منوی عیب یابی تلویزیون سونی را آموزش می دهد تا بتوانید از این امکان در آینده استفاده نمایید.

یکی از مهم ترین بخش ها در منوی عیب یابی تلویزیون چراغ چشمک زن جلوی تلویزیون است که هشدار برای خرابی را به شما اعلام می کند. اگر کد دستوری زیر را در تلویزیون وارد کنید وارد صفحه ای می شوید که به شما گزارش کاملی از تعداد چشمک ها و عیوب دستگاه را می دهد. برای اینکار می توانید کلیدهای DISPLAY+5+VOL UP+POWER ON را فشار دهید تا منوی عیب یابی ظاهر شود.

در صورتی که تلویزیون سونی شما دچار مشکل شده است، می توانید از سرویس تعمیر تلویزیون sony کاردون استفاده کنید.

اعداد نمایش داده شده در صفحه ای که باز می شود معانی مختلفی دارد که بهتر است فقط با آن ها آشنا شوید و برای تعمیر تلویزیون سونی از متخصص این کار کمک بخواهید و خودتان دست به آچار نشوید. عدد اول که در سمت چپ عیوب نمایش داده شده است نشان از تعداد چشمک ها می باشد و عددی که سمت راست مشکل نمایش داده شده تعداد دفعاتی است که چشمک نشان داده شده است.در هر حال استفاده از منوی عیب یابی تلویزیون سونی به شما و تعمیرکار تلویزیون کمک می کند تا بتوانید مشکل را سریع تر شناسایی و برای برطرف کردن آن اقدام نمایید. 

یکی از مزیت های این منوی عیب یابی تشخیص و هشدار دادن به موقع عیوب می باشد.

یکی از مهم ترین بخش ها در منوی عیب یابی تلویزیون چراغ چشمک زن جلوی تلویزیون است که هشدار برای خرابی را به شما اعلام می کند. 

گاهی اوقات برخی از مشکلات از طریق چراغ جلوی تلویزیون که به صورت چشمک زن ظاهر می شود قابل تشخیص خواهد بود زیرا شما از طریق تعداد چشمک های چراغ می توانید محدوده و علت خرابی دستگاه را بیابید.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها