تصویر هدر
صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی

20 مرداد, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

ماشین لباسشویی یکی از وسایل و لوازم خانگی پرکاربرد می باشد که بیشتر شرکت های تولید کننده سعی دارند بر کیفیت این محصول بیافزایند و با اضافه کردن امکانات و قابلیت های جدید مشتریان بیشتری را به سمت خود جلب کنند اما با این اوصاف برخی مواقع مشکلاتی برای دستگاه ها به وجود می آید که باید برای تعمیر آن ها اقدام کنیم. اما همان طور که می دانید ماشین لباسشویی یکی از وسایلی است که مدت زمان زیادی روشن است تصور کنید دستگاه شما در اثر ایجاد یک مشکل سر و صدای زیادی تولید کند در این صورت باید ساعت ها این صدا را تحمل کنید و یا علت صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی را پیدا کنید.

صدای زیاد ماشین لباسشویی تا حدی قابل تحمل می باشد اما اگر این مشکل مداوم باشد و تکرار شود آزار دهنده خواهد بود و باید به دنبال علت صدای زیاد ماشین لباسشویی باشید باید بدانید گاهی اوقات این سروصدا ناشی از خرابی یا فرسودگی برخی قطعات می باشد که بهتر است توسط یک متخصص که تجربه کافی برای تعمیر ماشین لباسشویی را دارد تشخیص داده شود.

نحوه تعویض بلبرینگ ماشین لباسشویی

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی را می دانید؟

همان طور که می دانید خراب شدن هریک از قطعات ماشین لباسشویی می تواند بر عملکرد دستگاه تاثیر داشته باشد و گاهی اوقات این خرابی ها با ایجاد صدا همراه است که به شما هشدار خرابی را می دهد بنابراین بهتر است بر روی صداهای غیر طبیعی حساس باشید و برای برطرف کردن آن ها از یک فرد متخصص و با تجربه کمک بخواهید.

گاهی اوقات خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی می تواند علت صداهای نابهنجار دستگاه شما باشد! پمپ تخلیه آب حاصل از شستشوی لباس ها را تخلیه می کند در صورت معیوب شدن و فرسودگی این قطعه دچار اختلال خواهد شد و سر و صداهای زیادی تولید می شود بنابراین بهتر است قبل از هر چیز پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید. و برای اینکار توصیه ما به شما این است که از کاردون کمک بخواهید.

البته گاهی اوقات خراب شدن و یا پارگی تسمه در اثر فرسودگی و ساییدگی می تواند دلیل ایجاد سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی باشد. شاید برایتان جالب باشد که بدانید این تسمه برای تخلیه دستگاه پمپ تخلیه را فعال می کند و در صورت خرابی می تواند کارکرد دستگاه را با اختلال همراه کند.

خرابی تسمه های دیگ هم می تواند در تولید صدا موثر باشند همان طور که در ساختار ماشین لباسشویی دیده اید دیگ ماشین لباسشویی توسط 4 تسمه در گوشه های دیگ نگهداری می شود که در زمان آبکشی لباس ها حرکت دیگ را کنترل می کنند جالب است بدانید جنس این تسمه ها پلاستیکی است و امکان خراب شدن آن ها در اثر فرسودگی و یا تکان های بیش از اندازه دستگاه وجود دارد. اگر یکی از این تسمه ها دچار خرابی شود یا آسیب ببیند سر و صدای زیادی تولید خواهد شد که باید از کاردون برای برطرف کردن آن کمک بخواهید.

چرا ماشین لباسشویی ال جی سرو صدا زیادی دارد ؟

همان طور که می دانید در ماشین لباسشویی اتوماتیک ال جی از کمک فنر برای کنترل حرکت دیگ استفاده شده است. گاهی اوقات سر و صدای ماشین لباسشویی می تواند به دلیل خرابی کمک فنر باشد زیرا اگر این قطعه خراب شود دیگ ماشین لباسشویی با بدنه دستگاه برخورد خواهد کرد و صداهای نابهنجاری تولید می شود. همان طور که تا به اینجا علت صدای زیاد ماشین لباسشویی ال جی را بررسی کرده ایم باید به این نتیجه رسیده باشید که تمامی موارد خرابی مربوط به دیگ ماشین لباسشویی است بنابراین توصیه کاردون به شما این است که همیشه پیشگیری بهتر از درمان است بهتر است قبل از بروز چنین مشکلاتی اقدام به انجام سرویس دوره ای ماشین لباسشویی خود نمایید.


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.