لوگوی کاردون

عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما

عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما
فهرست محتوا

ماشین لباسشویی یکی از دستگاه های کاربردی و مهم در هر خانه ای می باشد به خصوص هنگامی که زمان زیادی برای پیدا کردن یک لباس تمیز ندارید و می خواهید به یک جلسه مهم کاری بروید. شما می توانید با داشتن یک ماسشین لباسشویی در خانه در زمان و انرژی صرفه جویی کنید اما یکی از بزرگترین نگرانی ها خراب شد و تعمیر این دستگاه کاربردی است. همان طور که می دانید عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما کار هر کسی نخواهد بود و نیاز به دانش و تجربه دارد بنابراین باید برای تعمیر ماشین لباسشویی از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بخواهید.

عیب یابی ماشین لباسشویی پاکشوما

شاید بتوان گفت بسیاری از مشکلات در ماشین لباسشویی پاکشوما به راحتی قابل تشخیص می باشد و می توانید تنها به دنبال راه حل برای برطرف کردن آن باشید. چرا که این روزها با افزودن امکانات جدید در ماشین لباسشویی ها توانسته اند کار را تا حدی برای ما ساده تر نمایند. با استفاده از کدهای خطای تعبیه شده در ماشین لباسشویی پاکشوما می توانید به راحتی و فقط با یک تماس راه حل مشکل ایجاد شده را از کاردون جویا شوید.

البته گاهی اوقات لازم است با ثبت سفارش از یک تعمیرکار حرفه ای بخواهید تا برای بازدید از ماشین لباسشویی شما در محل حاضر شود. شاید بهتر باشد برخی از این کدها و ارور ها را با هم بررسی کنیم اما ناگفته نماند تمامی این کدهای خطا در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی شما ذکر شده است اما اگر بنا به هر دلیلی دفترچه راهنما دستگاه در دسترس نیست می توانید با جستجو در اینترنت مشکل دستگاهتان را بیابید.

زمانی که بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی پاکشوما با ارور PE روبرو شدید باید بدانید که مشکل از هیدروستات است ممکن است سوخته باشد و یا معیوب شده باشد تشخیص خرابی هیدروستات را به یک متخصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی بسپارید. اگر ماشین لباسشویی پاکشوما ارور OE می دهد پمپ تخلیه خراب شده است و یا شاید برد الکترونیکی دستگاه آسیب دیده است ابتدا لازم است لوله تخلیه را بررسی کنید که دچار گرفتگی نشده باشد در غیر اینصورت از کاردون کمک بخواهید تا با اعزام کارشناس در محل شما دستگاه را بازدید کنند.

علت داغ شدن اب ماشین لباسشویی

مشکلات رایج ماشین لباسشویی پاکشوما

خوشبختانه این روزها با پیشرفت تکنولوژی بسیاری از کارها با سرعت بیشتری انجام می شود و می توانیم در زمان صرفه جویی کنیم. تصور کنید ماشین لباسشویی شما خراب شود و علت آن را ندانید باید مدت ها زمان بگذارید تا علت خرابی را پیدا کنید سپس برای تعمیرات آن برنامه ریزی کنید اما این روزها با کمک خطا ها و ارور های تعبیه شده در دستگاه به راحتی می توانید به سراغ مشکل رفته و آن را برطرف کنید.

 اگر لباسشویی پاکشوما دارید و با ارور DE روبرو شده اید به احتمال زیاد میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی شما سوخته است و باید تعویض شود برای تعمیر و یا تعویض این قطعه خودتان دست به آچار نشوید زیرا تخصص و دانش کافی ندارید و می توانید هزینه تعمیرات را افزایش دهید. برای این کار بهتر است در وب سایت و یا اپلیکیشن کاردون ثبت سفارش کنید تا همکاران ما در کمترین زمان به محل شما اعزام شوند و مشکل را عیب یابی کنند.

یکی از ارور هایی که می تواند شما را نگران کند E12 است زیرا با پر شدن بیش از حد آب درون ماشین لباسشویی ظاهر می شود و نشان از خرابی پمپ تخلیه و یا سنسور تشخیص میزان آب است برای مطمئن شدن باید عملکرد پمپ تخلیه ماشین لباسشویی را بررسی کنید در صورت خرابی و یا معیوب بودن اقدام به تعویض این قطعه نمایید همین طور در صورت خراب بودن سنسور تشخیص میزان آب باید این قطعه را نیز تعویض کنید تا مشکل برطرف شود.

اگر ماشین لباسشویی شما نیز  نیاز به عیب یابی دارد، پیشنهاد می کنیم از سرویس تعمیرات ماشین لباسشویی در منزل کاردون استفاده کنید.

زمانی که بر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی پاکشوما با ارور PE روبرو شدید باید بدانید که مشکل از هیدروستات است ممکن است سوخته باشد و یا معیوب شده باشد.

 اگر لباسشویی پاکشوما دارید و با ارور DE روبرو شده اید به احتمال زیاد میکروسوئیچ درب ماشین لباسشویی شما سوخته است و باید تعویض شود.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها