لوگوی کاردون
علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ

علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ

اگر بخواهیم عملکرد ماشین لباسشویی را بررسی کنیم می توانیم بگوییم در دور آخر فرآیند شستشو همه شاهد لرزش و سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی هستیم زیرا در این مرحله لباسشویی مشغول خشک کردن لباس هاست و تا حدودی می توانیم این لرزش ها و سر و صدا ها را طبیعی بدانیم اما نه همیشه! گاهی اوقات ممکن است این لرزش ها بی دلیل نباشید بنابراین لازم است علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ را بدانید تا بتوانید مشکل را برطرف نمایید. لازم است بگوییم اکثر افراد با این مسئله روبرو شده اند که در مرحله آخر فرآیند شستشو دستگاه با قدرت بیشتری فعالیت می کند بنابراین لباسشویی دچار لرزش خواهد شد.

علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ چیست ؟

همیشه لرزش ها و سرو صدای ماشین لباسشویی سامسونگ طبیعی نخواهد بود و گاهی اوقات لازم است برای جلوگیری از برزو مشکلات بزرگتر به دنبال دلیل و علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ باشیم تراز نبودن ماشین لباسشویی می تواند در مرحله آخر شستشو سر و صدا و لرزش های زیادی ایجاد نماید بنابراین لازم است در هنگام نصب ماشین لباسشویی سامسونگ به این مورد توجه کنید تا با این مشکل رایج روبرو نشوید.

با تنظیم پایه های ماشین لباسشویی سامسونگ می توانید تا حدودی از لرزش ها و سرو صدا ها در امان باشید خوشبختانه تنظیم پایه های ماشین لباسشویی برای تمامی برندها فرایند مشابهی دارد و کار ساده ای می باشد بنابراین می توانید با تنظیم کردن پایه ها و استفاده از پد ضد لرزش از لرزش های ماشین لباسشویی بکاهید.

گاهی اوقات با روشن کردن لباسشویی زمانی که بار آن نامتعادل است شاهد لرزش ها و سرو صداهای عجیب باشید که این موضوع شما را نگران کند باید توجه داشته باشید پر کردن بیش از حد ظرفیت ماشین لباسشویی تعادل دستگاه را بر هم میزند و می تواند برایتان مشکل ایجاد نماید بنابراین لازم است بار لباسشویی را متعادل و یکنواخت سازید.

چرا ماشین لباسشویی بیش از حد تکان میخورد؟

لازم است بگوییم گاهی اوقات لرزش ها و تکان های ماشین لباسشویی سامسونگ به دلیل استفاده نادرست از دستگاه است اما گاهی اوقات هم ممکن است در اثر مشکلات فنی دستگاه شما با لرزش ها و سر و صداهای بیش از حد شما را نگران سازد. همان طور که می دانید فنر های دیگ ماشین لباسشویی به منظور نگه داشتن دیگ ماشین لباسشویی تعبیه شده اند گاهی اوقات ممکن است در اثر فرسودگی دیگر لرزش های حاصل از شستشو توسط فنر ها جذب نشود در این صورت لازم است برای بررسی مشکل در وب سایت و یا اپلیکیشن کاردون ثبت سفارش کنید تا متخصصین برای برطرف کردن مشکل به محل شما اعزام شوند.

از دیگر دلایل و علت لرزش ماشین لباسشویی سامسونگ خرابی بلبرینگ دیگ، خرابی فولی و قطعات دیگ را می توان نام برد لازم است برای بررسی و تشخیص مشکل ماشین لباسشویی دانش فنی و تجربه کافی در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی داشته باشید زیرا در صورت نداشیت دانش کافی ممکن است خسارت های بیشتری به دستگاه وارد نمایید. البته لازم است بگوییم لرزش ها و سرو صداهای ماشین لباسشویی فقط مختص برند سامسونگ نیت ممکن است تمامی برند ها روزی با این مشکل مواجه شوند.

از وزنه هایی برای بالانس بودن ماشین لباسشویی استفاده می شود اگر این وزنه ها از جایگاه خود جدا شود لرزش ها و تکان های ماشین لباسشویی غیر طبیعی خواهد بود بنابراین لازم است از یک تعمیرکار مجرب بخ.واهید تا برای برطرف کردن مشکل مراجعه نماید. اگر تا به امروز با سر و صدا و لرزش های ماشین لباسشویی خود کنار آمده اید و خودتان نتوانسته اید دلیل آن را بیابید بهتر است بیشتر از این وقت را هدر ندهید و همین الان کار را به کاردون بسپارید تا در کوتاه ترین زمان مشکل شما را برطرف کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آخرین مطالب

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...