چرا ماشین ظرفشویی ارور میده

چرا ماشین ظرفشویی ارور میده
فهرست محتوا

خوشبختانه ماشین ظرفشویی های امروزی با دارا بودنن صفحه نمایش این امکان را برایتان فراهم کرده اند که با کمک دفترچه راهنما و کد خطای نمایش داده شده مشکل دستگاه را بیابید و برای برطرف کردن آن اقدام نمایید اما چرا ماشین ظرفشویی ارور میده ؟ گاهی اوقات ممکن است متوجه خرابی ماشین ظرفشویی شده باشید اما آن را جدی نگیرید و در آینده با کد خطایی که بر روی صفحه نمایش دستگاه ظاهر می شود به یاد این بی توجهی بیافتید!

چرا ماشین ظرفشویی ارور میده ؟

هر یک از ارورها در ماشین ظرفشویی نشان دهنده خرابی یکی از قطعات داخلی و یا یک مشکل در ماشین ظرفشویی می باشد بنابراین باید بدانید هر یک از خطا ها چه پیغامی دارند. البته براساس مدل و برند ماشین ظرفشویی این خطا ها معانی مختلفی دارند پس بهتر است دفترچه راهنمای ماشین ظرفشوییتان را نگه دارید تا در صورت بروز مشکل به آن مراجعه نمایید.

کاردون سعی دارد با انتشار برخی از کد خطاهای رایج در ماشین های ظرفشویی شما را در این راستا کمک نمایید بنابراین اگر به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی خود دسترسی ندارید با ما همراه باشید. اگر ماشین ظرفشویی ال جی دارید و با کد خطای OE مواجه شده اید باید بدانید مشکل در تخلیه به وجود آمده است و آب در ماشین ظرفشویی باقی مانده است و امکان تخلیه را ندارد در این شرایط لازم است شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا دچار آسیب دیدگی نباشد اگر مشکل از شلنگ نباشد باید موتور پمپ تخلیه ماشین ظرفشویی را بررسی نمایید که بهتر است برای اینکار از تیم کاردون کمک بخواهید.

نمایش کد خطای  LE در ماشین ظرفشویی ال جی چند علت دارد که باید هر یک از آن ها بررسی شود گاهی اوقات آسیب دیدگی سیم کشی و یا قفل شدن پروانه، روتر و یا تیغه می تواند منجر به نمایش این ارور شود همین طور خرابی برد الکترونیکی دستگاه از دیگر دلایل نمایش این کد خطاست.

زمانی که ارور AE در ماشین ظرفشویی ال جی شما نمایان شد باید از وجود نشتی در زیر ماشین ظرفشویی نگران شوید و از یک متخصص برای بررسی علل نشتی بخواهید تا به محل شما اعزام شود برای این کار می توانید در وب سایت و یا اپلیکیشن کاردون ثبت سفارش کنید تا متخصصین این شرکت در کوتاه ترین زمان اعزام شوند.

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

متخصصان کاردون سرویس با تجربه بالایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

برخی از ارورهای ماشین ظرفشویی ال جی

اگر به تازگی ماشین ظرفشویی خود را نصب کرده اید و با ارور E1 روبرو شده اید حتما مشکل از نصب نادرست می باشد و یا شاید از مواد شوینده نامرغوب استفاده کردهاید. البته که این کد خطا دلایل مختلفی دارد و باید همه این موارد بررسی شود تا مشکل اصلی را بیابید گاهی اوقات چیدن نامنظم ظروف و یا بسته نشدن درب ماشین ظرفشویی یکی از دلایل ظاهر شدن این ارور می باشد بهتر است تشخیص را به یک فرد کاردونی بسپارید تا خیالتان آسوده باشد.

اگر با ارور IE در ماشین ظرفشویی ال جی خود نگران شده اید باید بگوییم جای نگرانی نیست زیرا این ارور زمانی که آب قطع باشد و یا شیر آب باز نباشد نمایش داده می شود و یا حتی ممکن است حسگر آب خراب باشد لازم است این موارد بررسی شود در صورت برطرف نشدن مشکل با کاردون در ارتباط باشید.

چرا ارور FE بر روی ماشین ظرفشویی ال جی ظاهر می شود زمانی که آب بیش از حد وارد دستگاه شود و یا شیر ورودی دچار مشکل شود در این شرایط حتما اولین اقدام بستن شیر آب و بیرون کشیدن دوشاخه از برق باشد در صورتی که مشکل همچنان وجود داشت با کاردون در ارتباط باشید تا متخصصین مشکل را عیب یابی کنند.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

فرم درخواست تماس از کاردون

سفارش تعمیرات لوازم خانگی تنها با چند کلیک یا یک تماس