تصویر هدر
کد خطای ماشین لباسشویی بوش

کد خطای ماشین لباسشویی بوش

2 آبان, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

دانستن کد خطای ماشین لباسشویی بوش برای آن دسته از کسانی که از لباسشویی های امروزی که دارای صفحه نمایش برای ظاهر شدن ارورها می باشد ضروری است بنابراین باید بدانید هر یک از خطاهای ظاهر شده چه معنی دارند و برای چه نمایش داده می شود؟ این اطلاعت به طور کامل در دفترچه راهنمای ماشین لباسشویی بوش که خریداری کرده اید ذکر شده است اما گاهی اوقات ممکن است به دفترچه راهنما دسترسی نداشته باشید بنابراین ساده ترین راه حل جستجو کردن در اینترنت است که می توانید به سادگی مشکل را شناسایی نمایید. کاردون برخی از کد خطاهای شایع ردر لباسشویی بوش را با شما به اشتراک گذاشته است.

علائم خرابی برد ماشین لباسشویی

کد خطای ماشین لباسشویی بوش به چه معنی است ؟

شرکت های تولید کننده ماشین لباسشویی به تازگی از لامپ های ال ای دی در صفحه نمایش دستگاه برای نشان دادن کد خطا یا ارورهای تنظیم شده در لباسشویی استفاده کرده اند که بسیار مورد استقبال کاربران قرار گرفته است. همیشه بهترین راه حل برای یافتن علت کد خطای نمایش داده شده بر روی لباسشویی دفترچه راهنماست زیرا هر یک از برندها تنظیمات و کد خطاهای متفاوتی را بر روی دستگاه تعبیه کرده اند.

اگر لباسشویی شما بوش است می توانید برخی از ارورهای شایع در ماشین لباسشویی بوش را که با کدهای مختلف بر روی دستگاه ظاهر می شوند در این مطلب بیابید.

ارور لباسشویی بوش f21

اگر بر روی ماشین لباسشویی شما این ارور نمایش داده می شود حتما چراغ های چشمک زن زیادی به همراه این کد بر روی لباسشویی به شما هشدار خرابی می دهند البته لازم ست بدانید برخی از مدل های لباسشویی بوش دارای صفحه نمایش نیستند و چشمک زدن چراغ های دیگر کاملا طبیعی است. معمولا دلیل وقوع کد خطای F21 نچرخیدن ماشین لباسشویی بوش می باشد. اگر ماشین لباسشویی چندین بار تلاش برای چرخیدن را موفقیت آمیز نداند این ارور را نمایش می دهد اما چرا ماشین لباسشویی نمی تواند چرخش مخزن را شروع کنند ؟

علت نمایش دادن این خطا دلایل متفاوتی دارد که باید هریک از آن ها توسط یک متخصص و تعمیرکار ماشین لباسشویی بررسی شود. شاید موتور خراب شده است و مانع از چرخیدن شود در نتیجه ارور F21 خواهد بود. البته گاهی اوقات ممکن است وجود یک شی خارجی دلیل اصلی نچرخیدن مخزن شود.

ارور لباسشویی بوش f23

یکی از مشکلات و ارورهای شایع در ماشین لباسشویی بوش F23 می باشد که دلایل مختلفی سبب نمایش این کد خطا خواهد شد. لازم است بدانید هنگامی که این کد خطا بر روی لباسشویی نمایش داده می شود دیگر نمی توانید از لباسشویی استفاده کنید زیرا هیچ یک از دکمه ها کار نمی کند همچنین درب لباسشویی باز نمی شود. در ضمن لباسشویی به صورت یکسره کار می کند. در این شرایط باید چه کنیم ؟ و معنی و مفهوم این کد خطا چه می باشد؟ آیا خودمان می توانیم مشکل را برطرف نماییم یا باید از تعمیرکار برای تعمیر لباسشویی کمک بخواهیم؟

این ارور مربوط به سیستم نشتی یاب لباسشویی می شود اگر دیگ ماشین لابسشویی بوش سوراخ شود این کد خطا نمایش داده می شود. زمانی که با این کد خطا مواجه شدید توصیه می کنیم از یک متخصص برای رفع عیب دستگاهتان کمک بخواهید در این حین برای خارج کردن لباس ها از ماشین لباسشویی لازم است درب لباسشویی را باز نمایید برای اینکار در پایین ماشین لباسشویی جایی که فیلتر قرار دارد نواری طوسی یا قرمز رنگ قرار دارد. با کشیدن آن به سسمت پایین و باز کردن همزمان درب لباسشویی می توانید لباس ها را از دستگاه خارج کنید تا به آن ها آسیبی وارد نشود در این حین از کاردون و تیم متخصص آن برای برطرف کردن مشکل ماسین لباسشویی کمک بخواهید.


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.