تصویر هدر
ارور e25 ظرفشویی بوش

ارور e25 ظرفشویی بوش

3 آبان, 1399راهنما لوازم خانگی , سبک زندگی

یکی از مشکلاتی که در ماشین ظرفشویی بوش شایع است و به دلیل قطع جریان آب در ماشین ظرفشویی رخ می دهد ارور e25 ظرفشویی بوش است. کاردون سعی دارد با انتشار مقالات آموزشی در این باره و بررسی ارورهای شایع در ماشین ظرفشویی بوش شما را با دلایل رخ دادن این مشکل آشنا نماید به این منظور ابتدا لازم است بدانید ارور E25 چیست و چرا بر روی صفحه نمایش ماشین ظرفشویی شما ظاهر می شود اگر از ماشیم ظرفشویی های امروزی تهیه کرده اید قابلیت مشاهده ارورها را دارید.

ارور e25 ظرفشویی بوش چیست ؟

هنگامی که بر روی ماشین ظرفشویی این ارور ظاهر می شود به احتمال زیاد آب داخل مخزن باقی مانده است و این مشکل تنها در اثر خراب شدن پمپ می تواند رخ دهد و یا خرابی هیت پمپ منجر به باقی ماندن آب در مخزن شود اما باز هم باید از یک متخصص بخواهید تا برای بررسی دستگاه شما مراجعه کند برای این کار می توانید در وب سایت کاردون و یا اپلیکیشن این مجموعه ثبت سفارش کنید تا متخصصین ما در کوتاه ترین زمان برای بررسی به محل شما مراجعه کنند.

لازم است بگوییم برطرف کردن این ارور به دست افراد غیر متخصص می تواند به ضرر شما باشد زیرا در صورت نداشتن دانش فنی و تخصص هزینه بیشتری برای تعمیرات باید پرداخت کنید. زمانی که آب در ماشین ظرفشویی باقی بماند ظرفشویی ارور E25 را نمایش می دهد در این شرایط معمولا مشکل از پمپ تخلیه می باشد که باید علت کار نکردن پمپ تخلیه را بررسی کنید زیرا ممکن است مسدود شده باشد و مشکل برطرف شود اما در برخی مواقع سوختن پمپ تخلیه دلیل اصلی نمایش این ارور می باشد.

علت زوزه کشیدن ماشین ظرفشویی

دقت داشته باشید در ماشین ظرفشویی های امروزی از پمپ اینورتر استفاده شده است تا هم در مصرف آب و برق صرفه جویی شود هم مشکلات دستگاه های قدیمی مانند سر و صدای زیاد را از بین ببرند. سایز این پمپ ها بسیار کوچک است و در صورت خرابی مه منجر به سوختن این قطعه شود باید برای تعویض آن اقدام نمایید.

کد خطا یا ارور ماشین ظرفشویی بوش

خوشبختانه این روزها با پیشرفت علم و تکنولوژی تمامی ماشین های ظرفشویی تولید شده مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند هستند و شما به راحتی با مشاهد کد خطا و یا ارور نمایش داده شده می توانید مشکل را بیابید و تنها کاری که باید انجام دهید تشخیص علت خرابی می باشد. اگر کد خطای نمایش داده شده را در اینترنت جستجو نمایید می توانید علت را بیابید اما یکی از سریع ترین راه ها برای یافتن علت ارور مرجعه به دفترچه راهنمای ماشین ظرفشویی است.

ارور E25 به دلیل مسدود شدن فیلتر تخلیه و یا شلنگ تخلیه نمایش داده می شود و دلیل آخر می تواند سوختن پمپ تخلیه باشد که ناشی از عدم خروج و تخلیه آب ماشین ظرفشوی می شود بنابراین ابتدا لازم از خرابی کامل پمپ تخلیه مطمئن شوید سپس اقدام نمایید.

گاهی اوقات ممکن است مسدود شدن پمپ تخلیه دلیل اصلی نمایش این ارور باشد بنابراین کاردون با انتشار این ویدئوی آموزشی شما را با علت نمایش این ارور و چگونگی برطرف کردن آن آشنا می سازد اما توصیه می کنیم در صورت نداشتن دانش فنی دست به آچار نشوید زیرا ماشین ظرفشویی یک وسیله برقی حساس می باشد و ممکن است به دستگاهتان آسیب بیشتری وارد نمایید. برای رفع ارور E25 ماشین ظرفشویی بوش حتما کلیپ زیر را مشاهده نمایید. زیرا در این کلیپ به طور کامل نمایش داده شده است زمانی که پمپ تخلیه مسدود شود ارور بر روی صفحه نمایش نمایش داده می شود و همین طور آب در مخزن باقی می ماند و آب تخلیه نمی شود.


ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.