لوگوی کاردون

دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ

دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ
فهرست محتوا

یکی از مشکلات استفاده از ماشین ظرفشویی عدم آگاهی درباره برنامه ها و دکمه های تعبیه شده بر روی دستگاه می باشد. گاهی اوقات بسیاری از ما به دلیل عدم آگاهی درباره قابلیت های ماشین ظرفشویی از بسیاری از دکمه ها استفاده نمی کنیم و یا حتی نمی دانیم ماشین ظرفشویی چه قابلیت هایی دارد بنابراین بهتر است درباره این موضوع اطلاعات بیشتری داشته باشیم و یا معنی دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ را بدانیم تا بتوانیم از قابلیت ها و امکانات دستگاه استفاده کنیم. البته لازم است بدانید بسیاری از دکمه های تعبیه شده در ماشین ظرفشویی در تمامی برندها معانی یکسانی دارند.

اگر قصد تعمیر ماشین ظرفشویی خود را دارید، می توانید از سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی در محل کاردون استفاده نمایید.

آشنایی با دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ

Getting to know Samsung dishwasher buttons

 خوشبختانه این روزها با وجود ماشین ظرفشویی دیگر نگران ظرف های کثیف بعد از هر وعده نیستیم و می توانیم زمان بیشتری را با اعضای خانواده سپری کنیم اما نکته مهم این است که طرز استفاده درست از دستگاه را بدانیم و اطلاعات کافی درباره عملکرد هر یک از دکمه ها داشته باشیم. کاردون با توضیح درباره عملکرد هر یک از دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ طبق شکل زیر شما را برای استفاده درست از دستگاه آماده می سازد.

همان طور که می دانید و عکس هم مشخص شده است دکمه POWER برای خاموش و روشن کردن ماشین ظرفشویی تعبیه شده است شماره 2 که در تصویر بالا مشخص شده است برنامه های شستشوی ظروف می باشد با استفاده از این دکمه می توانید برنامه های مختلف شستشو را انتخاب کنید. شماره 3 دکمه ای است که به شما این امکان را می دهد در صورت نصفه پر شدن ماشین ظرفشویی باز هم امکان شستشوی ظروف را داشته باشید اما فقط در یک طبقه شستشو انجام می شود به نظر می رسد این موضوع برای کسانی که هر وعده ظروف کمتری برای شستشو دارند مناسب باشد و شاید بیشتر ما از این قابلیت ماشین ظرفشویی سامسونگ غافل بودیم.

شماره 4 دکمه ای است که مناسب برای خانواده هایی می باشد که کودکانی بازیگوش دارند این دکمه قفل کودک است که می توانید با استفاده از آن پنل را قفل کنید تا دیگر دکمه ها عمل نکنند. شماره 5 صفحه نمایش ماشین ظرفشویی است که این روزها بسیار کاربردی می باشد چرا که تمامی کدهای خطا و ارور های ماشین ظرفشویی بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود.

نحوه کارکرد دکمه های ماشین ظرفشویی

How to operate dishwasher buttons

 شماره 6 که دکمه استارت را نشان می دهد برای شروع فرآیند شستشو استفاده می شود اما اگر تمایل به توقف برنامه ها هم دارید می توانید با فشردن این دکمه دستگاه را متوقف کنید. و یا حتی می توانید با استفاده از این دکمه ماشین ظرفشویی را ریست کنید.

شماره 7 دکمه شروع فرآیند شستشو با تاخیر را نمایش می دهد شما با هر بار فشردن این دکمه فرآیند شستشوی ظروف را یک ساعت به تاخیر می اندازید بهتر است این طور بگوییم شما با کمک این دکمه می توانید زمان شستن ظروف را تعیین کنید. شماره 8 شما با فشردن این دکمه شستشوی بهداشتی را انتخاب کردید و در مرحله آخر آبکشی ظروف با دمای 67 درجه سانتی گراد آبکشی شده و ضدعفونی می گردد اما لازم است بدانید این دکمه در برخی از برنامه های شستشو مانند شستشوی سریع قابل اجرا نمی باشد. شماره 9 دکمه شستشوی چندکاره است اگر می خواهید از چند شوینده به طور همزمان استفاده کنید از این دکمه استفاده کنید اما باید بدانید از این دکمه فقط در برنامه های AUTO ,INTENSIVE ,ECO می توانید استفاده کنید.

بهتر است بدانید در ماشین ظرفشویی سامسونگ برنامه های شستشو در مدل های مختلف متفاوت می باشد و این تفاوت در دمای آب و یا مدت زمان شستشوی ظروف خواهد بود. و شما باید به انتخاب برنامه دقت داشته باشید زیرا باید براساس میزان کثیفی و جنس ظروف تعیین گردد.

شما با کمک این دکمه می توانید زمان شستن ظروف را تعیین کنید.

برای شروع فرآیند شستشو استفاده می شود اما اگر تمایل به توقف برنامه ها هم دارید می توانید با فشردن این دکمه دستگاه را متوقف کنید.

اگر از ماشین ظرفشویی برند سامسونگ استفاده می کنید که نیازمند تعمیر است، می توانید از سرویس تعمیر ماشین ظرفشویی سامسونگ کاردون استفاده نمایید.

به تعمیر ماشین ظرفشویی نیاز دارید؟ تعمیرات، سرویس، نصب و تمدید گارانتی ماشین ظرفشویی

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها