دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ

دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ
فهرست محتوا

یکی از مشکلات استفاده از ماشین ظرفشویی عدم آگاهی درباره برنامه ها و دکمه های تعبیه شده بر روی دستگاه می باشد. گاهی اوقات بسیاری از ما به دلیل عدم آگاهی درباره قابلیت های ماشین ظرفشویی از بسیاری از دکمه ها استفاده نمی کنیم و یا حتی نمی دانیم ماشین ظرفشویی چه قابلیت هایی دارد بنابراین بهتر است درباره این موضوع اطلاعات بیشتری داشته باشیم و یا معنی دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ را بدانیم تا بتوانیم از قابلیت ها و امکانات دستگاه استفاده کنیم. البته لازم است بدانید بسیاری از دکمه های تعبیه شده در ماشین ظرفشویی در تمامی برندها معانی یکسانی دارند.

آشنایی با دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ

 خوشبختانه این روزها با وجود ماشین ظرفشویی دیگر نگران ظرف های کثیف بعد از هر وعده نیستیم و می توانیم زمان بیشتری را با اعضای خانواده سپری کنیم اما نکته مهم این است که طرز استفاده درست از دستگاه را بدانیم و اطلاعات کافی درباره عملکرد هر یک از دکمه ها داشته باشیم. کاردون با توضیح درباره عملکرد هر یک از دکمه های ماشین ظرفشویی سامسونگ طبق شکل زیر شما را برای استفاده درست از دستگاه آماده می سازد.

همان طور که می دانید و عکس هم مشخص شده است دکمه POWER برای خاموش و روشن کردن ماشین ظرفشویی تعبیه شده است شماره 2 که در تصویر بالا مشخص شده است برنامه های شستشوی ظروف می باشد با استفاده از این دکمه می توانید برنامه های مختلف شستشو را انتخاب کنید. شماره 3 دکمه ای است که به شما این امکان را می دهد در صورت نصفه پر شدن ماشین ظرفشویی باز هم امکان شستشوی ظروف را داشته باشید اما فقط در یک طبقه شستشو انجام می شود به نظر می رسد این موضوع برای کسانی که هر وعده ظروف کمتری برای شستشو دارند مناسب باشد و شاید بیشتر ما از این قابلیت ماشین ظرفشویی سامسونگ غافل بودیم.

شماره 4 دکمه ای است که مناسب برای خانواده هایی می باشد که کودکانی بازیگوش دارند این دکمه قفل کودک است که می توانید با استفاده از آن پنل را قفل کنید تا دیگر دکمه ها عمل نکنند. شماره 5 صفحه نمایش ماشین ظرفشویی است که این روزها بسیار کاربردی می باشد چرا که تمامی کدهای خطا و ارور های ماشین ظرفشویی بر روی صفحه نمایش نشان داده می شود.

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

متخصصان کاردون سرویس با تجربه بالایی که در تعمیر ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

نحوه کارکرد دکمه های ماشین ظرفشویی

 شماره 6 که دکمه استارت را نشان می دهد برای شروع فرآیند شستشو استفاده می شود اما اگر تمایل به توقف برنامه ها هم دارید می توانید با فشردن این دکمه دستگاه را متوقف کنید. و یا حتی می توانید با استفاده از این دکمه ماشین ظرفشویی را ریست کنید.

شماره 7 دکمه شروع فرآیند شستشو با تاخیر را نمایش می دهد شما با هر بار فشردن این دکمه فرآیند شستشوی ظروف را یک ساعت به تاخیر می اندازید بهتر است این طور بگوییم شما با کمک این دکمه می توانید زمان شستن ظروف را تعیین کنید. شماره 8 شما با فشردن این دکمه شستشوی بهداشتی را انتخاب کردید و در مرحله آخر آبکشی ظروف با دمای 67 درجه سانتی گراد آبکشی شده و ضدعفونی می گردد اما لازم است بدانید این دکمه در برخی از برنامه های شستشو مانند شستشوی سریع قابل اجرا نمی باشد. شماره 9 دکمه شستشوی چندکاره است اگر می خواهید از چند شوینده به طور همزمان استفاده کنید از این دکمه استفاده کنید اما باید بدانید از این دکمه فقط در برنامه های AUTO, INTENSIVE, ECO می توانید استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی بوش

بهتر است بدانید در ماشین ظرفشویی سامسونگ برنامه های شستشو در مدل های مختلف متفاوت می باشد و این تفاوت در دمای آب و یا مدت زمان شستشوی ظروف خواهد بود. و شما باید به انتخاب برنامه دقت داشته باشید زیرا باید براساس میزان کثیفی و جنس ظروف تعیین گردد.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر ماشین ظرفشویی شما مشکلی دارد و می‌خواهید به صورت تلفنی درباره مشکل دستگاه خود مشاوره بگیرید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

فرم درخواست تماس از کاردون

سفارش تعمیرات لوازم خانگی تنها با چند کلیک یا یک تماس