لوگوی کاردون

علت کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی

علت کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی
فهرست محتوا

گاهی اوقات لازم است برای تشخیص و عیب یابی ماشین لباسشویی از یک فرد متخصص کمک بخواهیم تا بتوانیم مشکل را برطرف نماییم اگر می خواهید علت کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی را بدانید با مطالب و مقالات آموزشی کاردون همراه شوید تا به شما تازه ترین اخبار و دانستنی های تعمیرات لوازم خانگی را اعلام کنیم. خوشبختانه ماشین لباسشویی های امروزی به دلیل طراحی های جدید دارای صفحه نمایش برای نمایش ارور و یا کد خطا می باشند در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شود به راحتی می توانید مشکل را تشخیص دهید و آن را برطرف نمایید.

علت کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی

برای یافتن علت ابتدا لازم است بدانید منظور از دور تند ماشین لباسشویی چیست و چه زمانی فرایند شستشو به این مرحله می رسد؟ شاید شما هم متوجه شده اید که ماشین لباسشویی در فرایند شستشوی لباس ها یکنواخت عمل می کند اما زمانی که به مرحله خشک کردن لباس ها می رسد این سرعت افزایش یافته و لباسشویی عملکرد متفاوتی را طی می کند همان طور که اشاره کردیم دور تند ماشین لباسشویی همان خشک کن دستگاه می باشد.

خشک کن یکی از قطعات اصلی و مهم در لباسشویی می باشد چرا که اگر این مرحله نباشد تمامی لباس ها خیس از ماشین لباسشویی خارج می شود حال تصور کنید این قطعه کار نکند باز هم بعد از فرآیند شستشو با لباس هایی خیس سر و کار داریم و نمی دانیم باید چگونه این لباس ها را خشک کنیم. کار نکردن این قطعه سبب می شود از دور تند ماشین لباسشویی بی بهره بمانید و لازم است بدانید چرا ماشین لباسشویی روی دور تند نمی رود ؟

همیشه برای تعمیر لوازم برقی لازم است ابتدا دلایل ساده را بررسی کنیم تا در صورت امکان خودمان مشکل را برطرف نماییم اما اگر مشکل از قطعات داخلی و فنی ماشین لباسشویی باشد لازم است از یک فرد متخصص و یا یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی کمک بخواهیم خوشبختانه کاردون با بهره گیری از تیمی متخصص و با تجربه همواره همراه شماست.

برای انجام تعمیرات ماشین لباسشویی خود می توانید از سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در منزل کاردون استفاده کنید.

چرا خشک کن ماشین لباسشویی کار نمی کند ؟

همان طور که قبلا هم اشاره کردیم لازم است ابتدا موارد احتمالی و ساده را بررسی نمایید گاهی اوقات قطعی جریان برق منجر به از کار افتادن خشک کن می شود بنابراین لازم است از اتصال برق و جریان برق به دستگاه مطمئن شوید. گاهی اوقات ممکن است مشکل از ولتاژ ساختمان باشد که در این صورت باید از یک برقکار بخواهید تا مشکل را رسیدگی نماید.

ترانس برد یکی از قطعاتی است که خرابی یا سوختن آن منجر به کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی خواهد شد و برای برطرف کردن این مشکل باید قطعه را تعویض نمایید شاید بهتر است بگوییم برای تعویض قطعات داخلی ماشین لباسشویی از قطعات اورجینال و با کیفیت استفاده کنید تا دیگر با این مشکل روبرو نشوید. اگر از ماشین لباسشویی در فواصل زمانی کم به مراتب استفاده کنید به دلیل داغ شدن بیش از حد موتور ممکن است دیگر شاهد دور تند ماشین لباسشویی نباشید.

بیشتر بدانید ؟ علت جمع شدن آب در ماشین لباسشویی خاموش

گاهی اوقات ممکن است مشکلات جدی دلیل اصلی خرابی و یا کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی شود اما در برخی مواقع ممکن است پر شدن بیش از حد ماشین لباسشویی و یا از کار افتادن دکمه خشک کن دلیل کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی باشد به هر حال لازم است علت کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی را بیابید و برای برطرف کردن آن از کاردون و تیم متخصص آن بخواهید تا مشکل را برطرف نمایند. لازم است بگوییم شما با ثبت سفارش در وب ساید و یا اپلیکیشن کاردون می توانید منتظر اعزام متخصصین به محل خود باشید.

گاهی اوقات قطعی جریان برق منجر به از کار افتادن خشک کن می شود بنابراین لازم است از اتصال برق و جریان برق به دستگاه مطمئن شوید.

ترانس برد یکی از قطعاتی است که خرابی یا سوختن آن منجر به کار نکردن دور تند ماشین لباسشویی خواهد شد و برای برطرف کردن این مشکل باید قطعه را تعویض نمایید.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها