لوگوی کاردون

3 علت کار نکردن ماشین لباسشویی

کار نکردن لباسشویی
فهرست محتوا

یک روز کاری پرمشغله را متصور شوید که با خستگی زیاد به خانه می آیید و برای شستن لباس ها می خواهید لباسشویی را روشن کنید اما متوجه کار نکردن ماشین لباسشویی می شوید نگرانی شما در این شرایط قابل درک می باشد به همین علت در این مطلب 3 علت کار نکردن ماشین لباسشویی را برایتان به اشتراک گذاشته ایم تا بحال برای شما اتفاق افتاده که لباسشویی روشن بشه اما کار نکنه ؟ در این صورت لازم است بدانید علت چیست تا کمی از نگرانی های شما کاسته شود.

3 علت کار نکردن ماشین لباسشویی

زمانی که ماشین لباسشویی روشن میشه اما کار نمیکنه لازم است برخی از موارد مورد بررسی قرار گیرد برای اینکار می توانید کلیپی که کاردون برای شما تهیه کرده است را مشاهده نمایید تا در صورت بروز این مشکل بتوانید آن را عیب یابی نمایید. گاهی اوقات ممکن است بر اثر فعال کردن قفل کودک ماشین لباسشویی شما کار نکند بنابراین لازم است ابتدا این مورد را بررسی کنید و در صورت فعال بودن این دکمه برای شروع کار ماشین لباسشویی آن را غیر فعال نماید.

در صورتی که لباس های قواره بزرگ و کوچک را به طور همزمان داخل ماشین لباسشویی قرار دهید ممکن است ماشین لباسشویی شما کار نکند بهتر است برای شستن حوله ها زمان مشخصی را تعیین کنید و آن را با لباس های دیگر درون لباسشویی نریزید زیرا سنگین شدن مخزن ماشین لباسشویی مانع از چرخید دیگ شده و فعالیت دستگاه را متوقف می کند.

اگر ماشین لباسشویی آبگیری می کند اما دیگ نمی چرخد و یا بر روی پنل ماشین لباسشویی پیغام خطا ظاهر می شود لازم است با شماره 47100-021 تماس بگیرید و یا در اپلیکیشن کاردون ثبت سفارش نمایید تا متخصصین کاردون در کوتاه ترین زمان برای تعمیر لباسشویی و عیب یابی دستگاه در محل شما حاضر شوند.

بله اگر بیش از حد توان دیگ ماشین لباسشویی داخل آن لباس قرار گیرد موجب ارور دادن و کار نکردن آن می شود.

در اولین اقدام باید ارور را یادداشت کرده و سپس با کارشناسان کاردون ارتباط بگیرید.

برای جلوگیری از بروز هرگونه حادثه بهتر است لباسشویی را از برق جدا نموده و با کارشناسان کاردون تماس بگیرید.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

3 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
الناز
5 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر
آیا یکی از دلایل کار نکردن ماشین لباسشویی میتونه بسته نشدن کامل درب ماشین لباسشویی باشه؟

Ayob Akhlaj
ویرایشگر
پاسخ به  الناز
5 ماه قبل

با سلام و وقت بخیر
بله چون تا زمان بسته نشدن کامل درب ماشین لباسشویی، شروع به کار نمیکنه

محمد
1 ماه قبل

ماشین روشن میشه ولی کار نمیکنه