لوگوی کاردون

اموزش وصل گوشی به تلویزیون ال جی

اموزش وصل گوشی به تلویزیون ال جی
فهرست محتوا

تلفن های هوشمند و تبلت های ما عکس ها ، فیلم ها ، موسیقی و موارد دیگر را در خود جای داده اند ، اما صفحه نمایش کوچک همیشه بهترین راه برای نمایش آنها نیست صفحه نمایش بزرگ HD در اتاق نشیمن بهترین راه برای مشاهده عکس ها و فیلم هایی است که در تلفن هوشمند یا رایانه خود ذخیره کرده اید. اکنون که اکثر تلویزیون ها از Wi-Fi داخلی استفاده می کنند، اتصال دستگاه های تلفن همراه خود از همیشه ساده تر است فقط لازم است اموزش وصل گوشی به تلویزیون ال جی را بدانید. تقریباً همه تلفن های هوشمند و تبلت ها می توانند به تلویزیون ال جی از طریق کابل HDMI متصل شوند.

یک کابل در انتها به تلفن یا رایانه شما متصل می شود در حالی که دیگری به پورت HDMI تلویزیون متصل می شود. پس از اتصال ، هر آنچه را در تلفن خود نمایش می دهید در تلویزیون LG نیز نشان داده می شود. می توانید تصاویر را تماشا کنید ، فیلم تماشا کنید ، وبگردی کنید ، از برنامه ها استفاده کنید و در صفحه بزرگ خود بازی کنید.

چگونه تلویزیون ال جی را به گوشی وصل کنیم

اموزش وصل گوشی به تلویزیون ال جی

علاوه بر تماشای عکس و فیلم از طریق اتصال گوشی به تلویزیون ال جی، شما امکان ارسال محتوا از برنامه ها ، مانند YouTube ، Netflix و موارد دیگر را مستقیماً به تلویزیون می دهید. اگر تا به حال از تلویزیون ال جی برای نوشتن نام یک برنامه یا ویدیو استفاده کرده اید، می دانید که این یک روند دشوار است. یافتن ویدئو در تلفن سریعتر و راحت تر است. اگر تلویزیون شما صدای ویژه و خوبی دارد یا شما آن را به دستگاه های صوتی متصل کرده اید ، پس از اتصال نیز می توانید از طریق آن موسیقی را روی تلفن خود پخش کنید. در این راهنما توضیح خواهیم داد که چگونه دستگاه تلفن همراه و تلویزیون خود را به سرعت وصل کنید تا بتوانید از بزرگترین صفحه نمایش در خانه خود استفاده بیشتری کنید.

دلیل اصلی اتصال از طریق کابل HDMI بسیار ساده است چرا که هیچ اتصال Wi-Fi یا رمز عبور وجود ندارد. البته این را در نظر بگیرید که اکثر کابلهای HDMI 15 فوت یا کوتاهتر هستند اما بعضی از آنها را می توانید تا 65 فوت پیدا کنید. اگر اتصال با کابل مورد علاقه شما نیست یک گجت تهیه کنید که به تلویزیون متصل شود، به Wi-Fi خانه شما متصل شود و بین تلفن و تلویزیون شما ارتباط برقرار کند.

نحوه اتصال بی سیم تلفن ها و رایانه های Android به تلویزیون ال جی روش های مختلفی دارد. اینکه شما چه روشی را انتخاب کنید به دستگاههایی که در اختیار دارید بستگی دارد. فرستادن از برنامه های خاص “Casting” اصطلاحی کلی است که به معنای ارسال محتوا از یک دستگاه به دستگاه دیگر است.

چگونه تلویزیون را به اینترنت وصل کنیم

چگونه تلفن یا رایانه خود را با سیم به تلویزیون ال جی وصل کنیم؟

اگر دستگاه های شما از اتصال بی سیم پشتیبانی نکند ، همچنان می توانید از سیم استفاده کنید تا به همان نتیجه برسید. برخی از تبلت های اندرویدی و حتی چند گوشی دارای خروجی HDMI یا mini-HDMI هستند. در این صورت ، به این معنی است که شما فقط به یک کابل HDMI یا کابل mini-HDMI نیاز دارید که دستگاه خود را به تلویزیون متصل کند تا صفحه نمایش آینه شود.

بیشتر بدانید : مشکل خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی

اتصال Chromecast به تلویزیون این امکان را می دهد که صفحه تلفن یا رایانه خود را بر روی صفحه تلویزیون نشان دهید. این بدان معنی است که شما می توانید هر چیزی را در تلویزیون خود نمایش دهید. در اینجا نحوه انجام آن آورده شده است. مطمئن شوید Chromecast و دستگاه همراه شما در یک شبکه هستند. برنامه Chromecast را در تلفن یا رایانه خود باز کنید. Cast Screen را انتخاب کرده و سپس Cast Screen را دوباره در صفحه بعدی بزنید. سپس Chromecast مورد نظر برای اتصال را انتخاب می کنید و صفحه دستگاه شما اکنون در تلویزیون شما منعکس می شود.

مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها