تعمیر تلویزیون

تلویزیون شما بخش زیادی از زمانی که در خانه می‌گذرانید را به خود اختصاص می‌دهد. اگر تلویزیون شما به درستی کار نکند، یک روزی روشن نشود، یا تصویر‌ش تیره شود، خطوط عمودی یا افقی روی تصویر ظاهر شود ممکن است با اعصاب و روان شما بازی کند. تعمیر ات تلویزیون در محل و اطمینان کردن به متخصص می‌تواند به فرایندی طولانی تبدیل شود. نصب تلویزیون روی دیوار یا راه‌اندازی تلویزیون تازه خریداری شده نیز باید با دقت یک متخصص حرفه‌ای انجام شود. کاردون سرویس خدمات تخصصی تعمیرات و نصب انواع تلویزیون در محل را برای شما فراهم کرده است.

فهرست مطالب

خدمات کاردون سرویس برای تلویزیون

تعمیرات تلویزیون‌

متخصصان کاردون انواع تلویزیون‌های LED، LCD، OLED،  QLED و CRT را نیز تعمیر می‌کنند. تعمیرات تلویزیون در کاردون به وسیله مجرب‌ترین متخصصان انجام می‌شوند. اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای بود، متخصصان ما حتما از قطعات اصلی استفاده می‌کنند. این قطعات تعویضی تا ۶ ماه ضمانت دارند. خود خدمات تعمیر نیز تا ۳ ماه ضمانت دارند. قیمت خدمات تعمیرات شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

نصب تلویزیون

تلویزیون جدیدی خریدید و می‌خواهید آن را روی دیوار نصب کنید؟ نصب تلویزیون روی دیوار کار تخصصی‌است که آن را حتما باید متخصصان انجام دهند. متخصصان کاردون کار نصب تلویون شما را با هزینه‌های مقرون به صرفه انجام می‌دهند و تمام تنظیمات لازم را انجام می‌دهند. اگر تلویزیون شما گارانتی ندارد، در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت هزینه مقرون به صرفه به صورت سالیانه دستگاه خود را پس از نصب گارانتی کنید. همچنین میتوانید تلویزیون های خود را که گارانتی آنها تمام شده است را با خدمت تمدید گارانتی تلویزیون کاردون مجددا گارانتی کنید.

تعمیرات و نصب همه‌ی برندهای تلویزیون

 ما در کاردون سرویس تعمیرات همه‌ برندهای تلویزیون را انجام می‌دهیم. متخصصان ما با تجربه‌ای که در تعمیر انواع برندها و مدل‌های مختلف دارند، قابل اعتماد و در کارشان خبره هستند.

چرا تعمیر تلویزیون با کاردون؟

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعیمر تلویزیون را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیرات تلویزیون در محل

خدمات تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در محل

پیدا کردن تعمیرگاه لوازم صوتی تصویری کاری سخت است.  حمل و نقل تلویزیون خود کاری مشکل است که ممکن است مشکلات جدی‌ای را برای دستگاه ایجاد کند. اما اگر یک متخصص تعمیرات حرفه‌ای و قابل اعتماد به منزل شما بیاید و تلویزیون شما را بررسی کند و مشکل آن را برطرف کند، تعمیر تلویزیون بسیار آسان می‌شود. مراحل تعمیر تلویزیون در محل شما به این ترتیب است. پس از تماس با کارشناسان ما یا پر کردن فرم درخواست مشاوره، ابتدا مشکل تلویزیون شما بررسی می‌شود. پس از آن هماهنگی برای حضور متخصص در منزل شما انجام می‌شود. متخصص در منزل شما حضور می‌یابد و در صورت نیاز قطعه‌ی خراب یا تلویزیون شما را برای تعمیرات تخصصی‌تر با خود برده و در اسرع وقت آن را تعمیر و برای شما می‌آورد.

تعمیر تلویزیون‌های قدیمی

اگر تلویزیون شما قدیمی است، نگران نباشید. در صورتی که ما بتوانیم قطعات مورد نیاز آن را پیدا کنیم، کار تعمیر تلویزیون شما را انجام می‌دهیم.

تعمیر تلویزیونی که روشن نمی‌شود

اگر تلویزیون شما روشن نمی‌شود، ممکن است دلایل متخلفی داشته باشد. ابتدا حتما کابل برق دستگاه را از محافظ خارج کنید و آن را به طور مستقیم به پریز دیگری متصل کنید، شاید ایراد از محافظ یا پریز باشد. گاهی اوقات نیز کابل برق دستگاه ایراد دارد. پس از چک کردن این موارد، اگر مشکل شما برطرف نشد، احتمال دارد مشکل به یکی از بردهای دستگاه مربوط باشد. تعمیرات برد دستگاه کاری تخصصی است که آن را حتما باید متخصص تعمیرات تلویزیون انجام دهد. گاهی اوقات با تعویض خازن یا قطعات دیگر مشکل برطرف می‌شود و گاهی اوقات برد به طور کلی تعویض می‌شود.

تعمیر تلویزیونی که خطوط افقی و عمودی روی صفحه می‌آید

مشکل خطوط تیره روی صفحه ممکن است به دلایل مختلی به وجود آید. سوختن یا ایراد در کابل‌های COF یا فلت می‌تواند منشا این مشکل باشد که با تعمیر یا تعویض آن مشکل برطرف می‌شود. گاهی ممکن است وجود پیکسل‌های سوخته روی پنل خطوطی را ایجاد کند. در این حالت نیز می‌توان این مشکل را یک متخصص تعمیر کند. گاهی نیز ممکن است ریختن آب روی پنل خطوط عمودی را ایجاد کند.

تصویر تلویزیون شما شطرنجی می‌شود؟

خیلی اوقات هم مشکل از خود تلویزیون نیست و به دستگاه‌های خارجی ارتباط دارد. برای مثال اگر تصویر شما شطرنجی می‌شود، به احتمال زیاد ایراد از سیگنال ورودی شما یعنی آنتن است. اگر روی صفحه شما تصویر ندارید ولی منوی تلویزیون روی صفحه می‌آید باز ایراد از دستگاه‌های خارجی مثل ست‌آپ باکس شما می‌تواند باشد.

شهرهای تحت پوشش تعمیرات تلویزیون

علاوه بر خدمات تعمیر تلویزیون در تهران، خدمات‌مان را در شهرهای‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

ما در کاردون سرویس همه‌ی برندهای تلویزیون LED، LCD، OLED،QLED، پلاسما و CRT را تعمیر می‌کنیم.

بله. فقط با کارشناسان ما صحبت کنید و از آنها مشاوره بگیرید.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات تلویزیون کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای تلویزیون شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات تلویزیون را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.