تعمیر تلویزیون

تماشای تلویزیون بخش زیادی از زمان روزانه ما را به خود اختصاص می‌دهد. اگر تلویزیون به درستی کار نکند، ناگهان روشن نشود، تصویر‌ش تیره یا خطوط عمودی و افقی روی تصویر ظاهر شود، با اعصاب و روان‌مان بازی می‌کند. پیدا کردن خدمات تعمیرات تلویزیون در محل و اطمینان کردن به متخصصین تعمیرات می‌تواند به فرایندی طولانی تبدیل شود. نصب تلویزیون روی دیوار یا راه‌اندازی تلویزیون تازه خریداری شده نیز باید با دقت توسط یک متخصص حرفه‌ای انجام شود. کاردون خدمات تخصصی نصب و تعمیر انواع تلویزیون در منزل را برای شما فراهم کرده است.

فهرست مطالب

خدمات کاردون سرویس برای تلویزیون

تعمیر تلویزیون در منزل توسط بهترین و ماهرترین تکنسین‌ها انجام می‌شود که غیر از ضمانت‌، متخصصان ما از تجهیزات و وسایل اصل و اورجینال استفاده می‌کنند.

اصی‌ترین خدمات کاردون برای تلویزیون شما عبارتند از:

  • تعمیر تلویزیون در منزل
  • نصب تلویزیون

تعمیرات تلویزیون‌ در منزل

متخصصان کاردون انواع تلویزیون‌های LED، LCD، OLED،  QLED و CRT را در منزل تعمیر می‌کنند. تعمیرات تلویزیون در کاردون به وسیله مجرب‌ترین متخصصان پس از مراجعه به منزل شما انجام می‌شود. اگر نیاز به تعویض قطعه‌ای بود، متخصصان ما حتما از قطعات اصلی استفاده می‌کنند. این قطعات تعویضی تا ۶ ماه ضمانت دارند. خود خدمات تعمیر نیز تا ۳ ماه ضمانت دارند. قیمت خدمات تعمیرات شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند. تمام این فرایند در منزل انجام می‌شود و شما برای تعمیر تلویزیون‌تان لازم نیست از خانه خارج شوید.

نصب تلویزیون

تلویزیون جدیدی خریدید و می‌خواهید آن را روی دیوار نصب کنید؟ نصب تلویزیون روی دیوار کار تخصصی‌است که آن را حتما باید متخصصان انجام دهند. متخصصان کاردون کار نصب تلویون شما را با هزینه‌های مقرون به صرفه انجام می‌دهند و تمام تنظیمات لازم را انجام می‌دهند. اگر تلویزیون شما گارانتی ندارد، در صورت تمایل می‌توانید با پرداخت هزینه مقرون به صرفه به صورت سالیانه دستگاه خود را پس از نصب گارانتی کنید. همچنین میتوانید تلویزیون های خود را که گارانتی آنها تمام شده است را با خدمت تمدید گارانتی تلویزیون کاردون مجددا گارانتی کنید.

تعمیرات و نصب همه‌ی برندهای تلویزیون

 ما در کاردون سرویس تعمیرات همه‌ برندهای تلویزیون را انجام می‌دهیم. متخصصان ما با تجربه‌ای که در تعمیر انواع برندها و مدل‌های مختلف دارند، قابل اعتماد و در کارشان خبره هستند.

چرا تعمیر تلویزیون با کاردون؟

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

کیفیت تعیمر تلویزیون را ضمانت می‌کنیم

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیرات تلویزیون در محل

خدمات تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در محل

یکی از دغدغه‌های افراد پیدا کردن تعمیرگاه لوازم صوتی تصویری مناسب و قابل اعتماد است. از طرف دیگر حمل و نقل تلویزیون کاری مشکل است که امکان دارد در جریان جابه‌جایی و انتقال مشکلات جدی‌ای را برای دستگاه ایجاد کند. اما اگر یک متخصص تعمیرات حرفه‌ای و قابل اعتماد به منزل شما بیاید و تلویزیون شما را بررسی کند و مشکل آن را برطرف کند، تعمیر تلویزیون بسیار آسان می‌شود. مراحل تعمیر تلویزیون در محل شما به این ترتیب است. پس از تماس با کارشناسان ما یا پر کردن فرم درخواست مشاوره، ابتدا مشکل تلویزیون شما بررسی می‌شود. سپس هماهنگی برای حضور متخصص در منزل شما انجام می‌شود. متخصص در منزل شما حضور می‌یابد و در صورت نیاز قطعه‌ی خراب یا تلویزیون شما را برای تعمیرات تخصصی‌تر با خود برده و در اسرع وقت آن را تعمیر و برای شما می‌آورد.

تعمیر تلویزیون‌های قدیمی

اگر تلویزیون شما قدیمی است، نگران نباشید. در صورتی که ما بتوانیم قطعات مورد نیاز آن را پیدا کنیم، کار تعمیر تلویزیون شما را انجام می‌دهیم.

تعمیر تلویزیونی که روشن نمی‌شود

اگر تلویزیون شما روشن نمی‌شود، ممکن است دلایل متخلفی داشته باشد. ابتدا حتما کابل برق دستگاه را از محافظ خارج کنید و آن را به طور مستقیم به پریز دیگری متصل کنید، شاید ایراد از محافظ یا پریز باشد. گاهی اوقات نیز کابل برق دستگاه ایراد دارد. پس از چک کردن این موارد، اگر مشکل شما برطرف نشد، احتمال دارد مشکل به یکی از بردهای دستگاه مربوط باشد. تعمیرات برد دستگاه کاری تخصصی است که آن را حتما باید متخصص تعمیرات تلویزیون انجام دهد. گاهی اوقات با تعویض خازن یا قطعات دیگر مشکل برطرف می‌شود و گاهی اوقات برد به طور کلی تعویض می‌شود.

تعمیر تلویزیونی که خطوط افقی و عمودی روی صفحه می‌آید

مشکل خطوط تیره روی صفحه ممکن است به دلایل مختلی به وجود آید. سوختن یا ایراد در کابل‌های COF یا فلت می‌تواند منشا این مشکل باشد که با تعمیر یا تعویض آن مشکل برطرف می‌شود. گاهی ممکن است وجود پیکسل‌های سوخته روی پنل خطوطی را ایجاد کند. در این حالت نیز می‌توان این مشکل را یک متخصص تعمیر کند. گاهی نیز ممکن است ریختن آب روی پنل خطوط عمودی را ایجاد کند.

تصویر تلویزیون شما شطرنجی می‌شود؟

خیلی اوقات هم مشکل از خود تلویزیون نیست و به دستگاه‌های خارجی ارتباط دارد. برای مثال اگر تصویر شما شطرنجی می‌شود، به احتمال زیاد ایراد از سیگنال ورودی شما یعنی آنتن است. اگر روی صفحه شما تصویر ندارید ولی منوی تلویزیون روی صفحه می‌آید باز ایراد از دستگاه‌های خارجی مثل ست‌آپ باکس شما می‌تواند باشد.

شهرهای تحت پوشش تعمیرات تلویزیون

علاوه بر خدمات تعمیر تلویزیون در تهران، خدمات‌مان را در شهرهای‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

تعمیر تلویزیون,تعمیرات تلویزیون,تعمیرکار تلویزیون تعمیر تلویزیون

سوالات پرتکرار

چه برندهای تلویزیونی را تعمیر می‌کنید؟

ما در کاردون سرویس همه‌ی برندهای تلویزیون LED، LCD، OLED،QLED، پلاسما و CRT را تعمیر می‌کنیم.

آیا تلویزیون قدیمی را تعمیر می‌کنید؟

بله. فقط با کارشناسان ما صحبت کنید و از آنها مشاوره بگیرید.

آیا کاردون همان گلدیران است؟

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

هزینه‌های تعمیرات به چه صورتی تعیین می‌شوند؟

تعرفه هزینه‌های تعمیرات تلویزیون کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

اگر برای تلویزیونی که تعمیر شده است، مشکلی پیش آید دوباره برای تعمیرات باید هزینه کنم؟

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای تلویزیون شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

آیا قطعات تعویضی اصل هستند؟

ما اصل بودن قطعات تلویزیون را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.