تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر یخچال و فریزر در کوتاه ترین زمان توسط تیم مجرب و با تجربه کاردون را با یک کلیک امتحان کنید. مجموعه کاردون همواره تلاش نموده تا در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی با هدف جلب رضایت مشتریان گام بردارد. در این راستا با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تعمیرات برای خدمت رسانی آماده است.

در بخش تعمیر یخچال و فریزر از بخواهید :

یکی از وسایل پرکاربرد و ضروری در آشپزخانه یخچال و فریزر می باشد. همیشه برای خرید لوازم خانگی پرمصرف به دنبال بهترین و باکیفیت ترین برند موجود در بازار هستیم تا از تعمیرات آن فرار کنیم ولی باید بگوییم بهترین برندها هم روزی به مشکل خواهند خورد و به تعمیرات نیاز دارند. تعمیرات یخچال و فریزر به دلیل سنگین بودن این وسیله خانگی باید تا جایی که امکان دارد در منزل انجام شود زیرا امکان جابه جایی و انتقال یخچال و فریزر به تعمیرگاه بسیار کار دشواری است. کاردون قصد دارد دغدغه پیدا کردن یک تعمیرکار و تکنسین مجرب و کارآزموده را برایتان ساده تر کند و همچنین با انتشار مطالب آموزشی سطح آگاهی شما را افزایش دهد. ما در کاردون به همه مشکلات شما فکر کردیم و به نوعی حلال مشکلات شما شده ایم. در تیم بزرگ کاردون متخصصینی وجود دارند که به صورت علمی و عملی تمام دوره های تعمیرات یخچال و فریزر را گذرانده اند و اکنون آماده هستند تا در کمترین زمان، بهترین خدمات را به شما ارائه دهند. فقط کافی است شما اولین سفارش خود را در چند دقیقه در اپلیکیشن کاردون ثبت کنید و بعد بیشترین خدمات را از ما دریافت کنید.

  • سامسونگ
  • ال جی
  • جنرال الکتریک
  • دوو
  • فریجیدر
  • بکو
  • امرسان
  • اسمگ

نصب کاردون با 10.000 تومان اعتبار هدیه!

برای دانلود کافیست با موبایل یا تبلت روی هرکدام از گزینه ها کلیک نمایید و نرم افزار را دریافت نمایید و به سادگی فعال سازی کنید. برای اولین نصب 10 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید!

با نصب اپلیکیشن 10 هزار تومان اعتبار رایگان از کاردون هدیه بگیرید

سایر خدمات در کاردون

کاردون همه کاره هست. در کاردون ما خدماتی داریم که شما برای پیدا کردن هرکدام از آن ها باید وقت زیادی را صرف کنید تا تک تک آن ها را پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات لوازم خانگی

اطلاعات بیشتر

تعمیر تلویزیون

اطلاعات بیشتر

تعمیر یخچال و فریزر

اطلاعات بیشتر

تعمیر ماشین لباسشویی

اطلاعات بیشتر

تعمیر کولر