لوگوی کاردون

تعمیرات لوازم خانگی خرد

لوازم خانه و آشپزخانه خود را که به تعمیر نیاز دارند به کاردون بسپارید. آبمیوه‌گیری، قهوه‌ساز، مخلوط کن، غذاساز، پلوپز و باقی لوازم برقی خانه‌تان هر زمان که دچار مشکل شد، می‌توانید از خدمات تعمیر و سرویس کاردون استفاده کنید. تعمیرات کاردون تا ۳ ماه ضمانت دارند و در صورت تعویض قطعه از قطعات اصلی استفاده می‌شود. 

تعمیر لوازم آشپزخانه

خدمات کاردون سرویس در لوازم خانگی خرد

تعمیرات غذاساز

غذاساز آچار فرانسه هر آشپزخانه‌ای است. خرد کردن گوشت و سبزیجات، مخلوط کردن و آسیاب کردن مواد غذایی از جمله کاربردهای غذاساز است. به مرور و پس از استفاده‌های مکرر از غذاساز ممکن است تیغه‌ی غذاساز کند شود، سرعت چرخش آن کم شود یا حتی روشن نشود. برای تعمیر غذاساز در محل می‌توانید از خدمات تعمیر غذاساز در محل کاردون درخواست خدمات دهید.

تعمیرات قهوه ساز

اگر از طرفداران قهوه هستید، حتما یک قهوه‌ساز در آشپزخانه خود دارید. قهوه ساز ممکن است به دلیل استفاده زیاد دچار مشکل شود. اگر می‌خواهید قهوه‌سازتان را تعمیر کنید، می‌توانید از خدمات تخصصی تعمیر قهوه ساز در محل کاردون کمک بخواهید.

تعمیرات چرخ گوشت

اگر در خانه‌تان چرخ گوشت دارید، ممکن است موتور دستگاه تان خراب شود یا تیغه‌های چرخ گوشت کند شود، شما با خدمات تعمیر لوازم آشپزخانه کاردون می‌توانید چرخ‌ گوشت خود را در محل تعمیر کنید.

تعمیرات پلوپز

پلوپز سال‌هاست که در آشپزخانه‌های خیلی از ما ایرانی‌ها وجود دارد. در صورتی که پلوپز شما کار نمی‌کند، می‌توانید از کاردون درخواست خدمات تعمیر پلوپز در محل بدهید.

تعمیرات آبمیوه گیری

آبمیوه گیری وسیله‌ای کاربردی در آشپزخانه است. برای تعمیر آبمیوه‌گیری خود می‌توانید از خدمات تعمیر آبمیوه‌ گیری در محل کاردون استفاده کنید.

تعمیرات توستر

اگر توستر شما درست کار نمی‌کند، آن را به خدمات تعمیر توستر در محل کاردون بسپارید.

تعمیرات ساندویچ ساز

ساندویچ ساز وسیله ای مناسب برای درست کردن غذای سریع و حاضری است. اگر ساندویچ سازتان خداب شده است، با خدمات تعمیر ساندویچ ساز در محل کاردون هرچه سریع‌تر آن را تعمیر کنید.

تعمیرات گوشت کوب برقی

گوشت برقی با اینکه جز لوازم ضروری آشپزخانه نیست، اما با سایز کوچک و کاربری آسان برای خرد کردن حجم کم مواد غذایی وسیله‌ای مناسب و کاربردی است. کاردون خدمات تعمیر انواع مدل‌ها و برندهای گوشت کوب برقی را ارائه می‌دهد.

تعمیر همه‌ی برندهای لوازم آشپزخانه

متخصصان کاردون تعمیرات همه‌ی برندهای لوازم خانه و آشپزخانه را انجام می‌دهند.

  • تعمیر لوازم خانگی دلونگی

  • تعمیر لوازم خانگی مولینکس

  • تعمیر لوازم خانگی بوش

  • تعمیر لوازم خانگی کنوود

  • تعمیر لوازم خانگی تفال

  • تعمیر لوازم خانگی  پارس خزر

  • تعمیر لوازم خانگی فلر 

چرا تعمیر لوازم خانگی با کاردون؟

تیک

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

تیک

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

تیک

کیفیت تعمیرات را ضمانت می‌کنیم

تیک

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

تیک

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر غذاساز، آسیاب، مخلوط کن

شهرهای تحت پوشش تعمیرات

تعمیرات لوازم خرد خانه و آشپزخانه را در حال حاضر در تهران و کرج ارائه می‌دهیم. به زودی در شهرهای دیگر نیز خدمات تعمیر لوازم خانگی خرد را ارائه خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

ثبت درخواست تلفنی

در هر نقطه از ایران با شماره ۱۶۰۴ بدون پیش شماره تماس بگیرید. همکاران ما در کاردون از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ بامداد پاسخ‌گوی شما هستند.

ثبت درخواست آنلاین

با ثبت درخواست خود به صورت آنلاین همکاران ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای ارائه مشاوره و هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.