لوگوی کاردون

تعمیر یخچال

یخچال و فریزر شما سرد نمی‌کند؟ یخ‌ساز ساید بای سایدتان دیگر یخ تولید نمی‌کند؟ یخچال‌تان برفک می‌زند؟ باید بدانید که یخچال شما به تعمیرات نیاز دارد. تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید را به کاردون بسپارید؛ متخصصان کاردون برای تعمیر یخچال در منزل شما حاضر می‌شوند. تعمیرات تخصصی یخچال کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

خدمات کاردون سرویس برای یخچال فریزر و ساید بای ساید

تعمیرات یخچال و فریزر

یخچال فریزر شما اگر قدیمی است یا جدید و از هر برندی، اصلاً جای نگرانی نیست. برای تعمیر ساید بای ساید یا یخچال تان می‌توانید به آسانی در سایت درخواست خدمات تعمیر بگذارید یا به صورت تلفنی و صحبت با کارشناسان ما در کاردون پس از مشاوره خدمات تعمیرات یخچال فریزر در منزل‌تان دریافت کنید.

نصب و راه‌اندازی یخچال

یخچال و سایدبای ساید جدیدی خریداری کرده‌اید که باید آن را نصب کنید؟ اسباب‌کشی کرده‌اید و حالا باید یخچال‌تان را دوباره نصب کنید؟ با خدمات نصب و راه‌اندازی مجدد کاردون سرویس با قیمت منصفانه دستگاه‌تان را نصب کنید و مطمئن باشید که وسیله‌تان به خوبی راه‌اندازی می‌شود. تازه می‌توانید با خدمات کاردون گارانتی یخچال خود را گارانتی کنید تا نگرانی‌هایتان برای خراب شدن دوباره آن برطرف شود.

سرویس دوره‌ای یخچال

برخی از اقدامات را برای افزایش طول عمر دستگاه‌تان باید انجام بدهید. تعویض فیلتر آب یخچال، تمیز کردن کندانسور، چک کردن دمای یخچال و… از جمله اقدامات سرویس دوره‌ای یخچال است که باید در زمان مقرر خود انجام شود.

تعمیر همه‌ی برندهای یخچال فریزر

تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای همه‌ی برندهای داخلی و خارجی یخچال را انجام می‌دهیم.

تعمیر یخچال فریزر سامسونگ

تعمیر یخچال فریزر ال جی

تعمیر یخچال فریزر بوش

تعمیر یخچال فریزر کنوود

تعمیر یخچال وستگینگ‌هاوس

و تعمیر همه‌ی برندهای یخچال فریزر

همچنین ببینید: تعمیر ساید

چرا تعمیر یخچال با کاردون؟

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعمیر یخچال را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر یخچال در منزل - نصب یخچال در منزل - تعمیر ساید بای ساید

خدمات تعمیر یخچال و فریزر

تعمیر یخچال فریزر در محل

یخچال فریزر یکی از مهم‌ترین وسیله‌های هر آشپزخانه است که جابه‌جایی آن برای تعمیرات کار سختی است. برای آسودگی شما تعمیرات را منزل و محل شما انجام می‌دهیم. اگر قطعه‌ای از یخچال شما نیاز به تعمیرات داشت، متخصصان ما آن قطعه را برمی‌دارند و در سریع‌ترین زمان ممکن آن را تعمیر  و دوباره یخچال‌تان را راه‌اندازی می‌کنند.

ایرادهای یخچال فریزر و سایدبای ساید

یخچال‌ سرد نمی‌کند

اگر قسمت یخچال دستگاه شما سرد نمی‌کند می‌تواند به نحوه استفاده شما از یخچال مربوط باشد. ممکن است دمای یخچال‌ خود را درست تنظیم نکرده باشید. ممکن است مواد غذایی بیش از اندازه داخل یخچال قرار داده باشید و هم ممکن است ظروف و مواد غذایی را جلوی دمپر های یخچال قرار داده باشید. این موارد به نحوه استفاده شما از یخچال مربوط می‌شود. البته این تمام موارد نیست و ممکن است به دلایل نقص فنی نیز یخچال شما دچار مشکل شود.

خراب بودن کمپرسور یکی از مهم‌ترین دلایل سرد نکردن یخچال است. کمبود گاز یخچال می‌تواند مانع تولید سرمای کافی در یخچال شود. لوله‌های کندانسور یخچال نیز اگر گرفتگی داشته باشد، در ایجاد سرما تاثیر منفی ‌می‌گذارد. ایراد داشتن فن کمپرسور و فن اواپراتور و همینطور ترموستات نیز می‌تواند از عوامل عدم سرمایش یخچال باشد. یخچال‌های جدید به جای ترموستات سنسور دما دارند. وجود ایراد در سنسور دما نیز می‌توند باعث سرمایش نامناسب دستگاه شود.

فریزر یخ نمی‌زند

ایراد در کندانسور، یخ زدن اواپراتور و فن کمپرسور می‌تواند از عوامل یخ نزدن فریزر باشد. در صورتی که فریزر شما یخ نمی‌زند حتما باید از یک متخصص درخواست خدمات دهید.

یخچال فریزر اتومات نمی‌کند

موتور یخچال چند دقیقه یک بار روشن می‌شود و کار می‌کند. حال اگر یکی از قطعات اصلی دستگاه نظیر ترموستات، کندانسور، تایمر یخ زدا و لاستیک دور درب خراب باشد، یخچال و فریزر اتومات نمی‌کند.

بیشتر بخوانید: یخچال چند دقیقه یک بار باید اتومات کند؟

یخچال برفک می‌زند

اگر لاستیک دور درب یخچال شما خراب شده باشد، یخچال شما برفک می‌زند. ایراد در ترموستات دستگاه نیز ممکن است علت برفک زدن یخچال باشد. محل قرار دادن یخچال نیز در برفک زدن یخچال تاثیر می‌گذارد.

 

سایدبای‌ساید یخ نمی‌سازد

اگر ساید بای ساید شما یخ نمی‌سازد دلایل مختلفی می‌تواند در آن دخیل باشد. اول از روشن بودن حالت یخ‌ ساز ساید روی صفحه نمایشگر آن مطمئن شوید. ممکن است آب ورودی به دستگاه ایراد داشته باشد، برای مثلا شیربرقی ساید بای ساید خراب شده باشد. ایراد در سنسور یخ یخچال، بسته شدن راه ورودی و ایراد در موتور یخساز می‌تواند علل دیگر کار نکردن یخ‌ساز ساید بای ساید باشد.

هر کدام از این ایرادها و کلی ایرادهای دیگر ممکن است به دلایل ایراد در قطعات مختلف یخچال باشد. کمپرسور، کندانسور، اواپراتور، ترموستات، فن، برد الکتریکی و … نقش‌های مختفی در عملکرد کلی یخچال دارند. دقت کنید ابتدا محافظ الکتریکی یخچال‌تان را چک کنید و از درست کار کردن آن مطمئن شوید.

برای تعمیرات یخچال از کاردون کمک بخواهید. خیال‌تان راحت باشد که تعرفه‌ها منصفانه تعیین شده‌اند و شما هیچ هزینه‌ اضافه‌ای پرداخت نمی‌کنید.

خدمات تعمیرات یخچال فریزر کاردون

 • شارژ گاز

 • تعویض ترموستات

 • تعمیر برد یخچال

 • تعویض شیربرقی

 • رفع نشتی

 • شستشوی مدار

 • تعویض فن

 • تعمیر یخساز و آبسردکن

 • تعویض لاستیک

 • تعویض سنسور دیفراست

 • تعویض هیتر

و رفع همه‌ی مشکلات یخچال فریزر و ساید بای ساید…

شهرهای تحت پوشش تعمیرات یخچال

علاوه بر خدمات تعمیر یخچال در تهران، تعمیرات یخچال را در شهرهای‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا نیز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

ما در کاردون سرویس همه‌ی برندهای یخچال و ساید بای ساید را تعمیر می‌کنیم.

بله. ما همه نوع یخچال را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، یخچال قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات یخچال و ساید بای ساید کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای یخچال شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات یخچال را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.