تعمیر کولر گازی ال جی

کولر گازی‌ های ال جی مجموعه‌ای از امکانات مدرن و پیشرفته را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. تعمیر کولر گازی ال جی تخصص و مهارت بالایی می‌خواهد. برای سرویس کولر گازی ال جی خود حتماً از متخصص و سرویس کار با تجربه کمک بخواهید و آن را به افراد نامطمئنی که تخصص آنها ثابت نشده است نسپارید. کاردون خدمات تعمیر کولر گازی را به صورت تضمینی به شما ارائه می‌دهد.

سرویس کولر گازی الی جی - تعمیر کولر گازی ال جی

تعمیرات تخصصی کولر گازی ال جی

کولر گازی ال جی دستگاهی حساس است که حتماً باید توسط سرویس کار متخصص بررسی شود. ما در کاردون تجربه ی بالایی در تعمیر و سرویس کولر گازی ال جی داریم. از این رو اگر کولر گازی شما به مشکل خورده است می توانید از از کاردون درخواست دهید. 

نصب و راه‌اندازی کولر گازی ال جی

اگر کولر گازی جدیدی خریداری کرده‌اید، می‌توانید از کاردون درخواست خدمات نصب و راه‌اندازی کولر گازی کنید. با نصب کولر گازی می‌توانید کولرگازی خود را گارانتی کنید. یعنی اگر متخصص های کاردون کولر گازی شما را نصب کنند، بعد از نصب با پرداخت هزینه‌ای منصفانه به مدت یکسال می‌توانید کولر گازی خود را گارانتی کنید تا خیالتان از بابت هزینه‌های تعمیرات در آینده راحت باشد.

سرویس کولر گازی ال جی

سرویس کولر گازی ال جی به صورت سالیانه و قبل از شروع فصل گرما، باعث می‌شود کولر گازی شما بهتر کار کند، سرمای بیشتری تولید کند و عمر دستگاه نیز افزایش پیدا کند. سرویس کولر گازی را بهتر است خودتان انجام ندهید و سرویس کامل آن را به سرویس کار و متخصص باتجربه بسپارید. کاردون سرویس انواع مدل‌های کولر گازی را برای شما انجام می‌دهد و کیفیت خدمات را تضمین می‌کند.

نظافت و سرویس یونیت داخلی

فیلتر کولر گازی زود به زود گرد و خاک می‌گیرند و باید شسته شوند. کویل‌های یونیت داخلی به مرور از گرد و غبار پوشیده می‌شوند و کارایی کولر گازی را پایین می‌آورند. برای جلوگیری از این مورد باید به طور مرتب و سالیانه این کویل‌ها با موارد و ابزار مناسب نظافت شوند.

نظافت و سرویس یونیت خارجی

یونیت خارجی دستگاه محل قرار گرفتن کمپرسور و کندانسور و کویل‌های مبرد است. این قطعات باید تمیز باشند تا سیکل گاز به خوبی انجام شود و یونیت داخلی بتواند هوای سرد بسازد. نظافت و شستشوی یونیت خارجی کاری مهم و موثر در سرویس کولر گازی ال جی و بالا بردن کارایی دستگاه است.

شارژ گاز کولر گازی

اگر کولر گازی شما خوب کار نمی‌کند و هوای را سرد نمی‌کند، ممکن است میزان گاز کولر گازی شما کم شده باشد. سرویس کار کولر گازی دستگاه شما را بررسی می‌کند و سطح گاز آن با دستگاه گیج می‌سنجد. در صورتی که سطح گاز کولر گازی شما پایین باشد،‌ گاز آن را شارژ می‌کند. گاز کولر گازی های معمولی که معمولا کولر های قدیمی‌تر هستند، R22 است و گاز کولر گازی های اینورتر که مصرف کمتری دارند و کمپرسورهای پیشرفته‌تری دارند، R410 است.

تعمیرات انواع کولر گازی های ال جی

 • تعمیر کولر گازی ایستاده ال جی

 • تعمیر کولر گازی اسپلیت ال جی

 • تعمیر کولر گازی اینورتر  ال جی

 • تعمیر کولر گازی پنجره‌ای ال جی

 • تعمیر کولر گازی سقفی ال جی

 • تعمیر داکت اسپلیت ال جی

چرا تعمیر کولر گازی ال جی با کاردون؟

متخصصان کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی مدل‌های کولر گازی ال جی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعمیر کولر گازی را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

خدمات تخصصی تعمیر کولر گازی ال جی

کولر گازی ای جی سرمایش ندارد؟

اگر کولر گازی ال جی شما سرمایش ندارد یا خنک نمی‌کند مشکل می‌تواند به قطعات و قسمت‌های مختلفی بازگردد. 

فیلتر هوا: اگر فیلتر هوا تمیز نباشد، کولر گازی به خوبی خنک نمی‌کند.

کمپرسور: کمپرسور کولر گازی مهم‌ترین قسمت در سیکل گاز کولر گازی است که اگر مشکل داشته باشد، کل فرایند خنک سازی کولر گازی به مشکل می‌خورد. در این صورت باید تعمیر کولر گازی ال جی را انجام دهید.

کندانسور: گرمای محیط داخل را به خارج منتقل می‌کند و اگر دچار مشکل شود، خنک سازی از کار می‌افتد.

سنسور تشخیص دما: سنسور دمای کولر گازی وظیفه  تشخصی دمای محیط و اطلاع دادن آن به برد و کمپرسور دستگاه را دارد. اگر سنسور خراب شده باشد، کولر گازی نیز به خوبی کار نمی‌کند و ممکن است هوای خنک مناسب تولید نکند.

اواپراتور: اواپراتور نقش جذب گرمای محیط را دارد، اگر این قطعه درست کار نکند، کولر گازی نیز سرما تولید نمی‌کند.

مبرد یا گاز: گاز کولر گازی با سیکل بعث می‌شود حرارت از محیط گرفته شود و سرما تولید شود. اگر میزان این گاز کاهش پیدا کند یا ایراد داشته باشد، سرما تولید نمی‌شود.

برد اصلی: برد کولر گازی ال جی تمام فرمان های کولر گازی را صادر می کند و سرمایش نداشتن کولر گازی ممکن است به دلیل ایراد در برد اصلی دستگاه باشد.

در هر صورت ایراد اصلی در سرمایش نداشتن کولر گازی را باید یک متخصص و سرویس‌ کار باتجربه تشخیص دهد و کار تعمیر کولر گازی ال جی شما را انجام دهید. البته با سرویس کولر گازی ال جی در زمان مقرر از مشکلات آتی در دستگاه خود جلوگیری می‌کنید.

کولر گازی ال جی صدای زیادی تولید می‌کند؟

اگر کولر گازی شما صدای زیادی تولید می‌کند، احتمالا پره‌های یونیت داخلی دچار ایراد شده اند و باید توسط سرویس کار بررسی شوند و مشکل آنها برطرف شود. اگر این پره ها کثیف باشند پره‌ها صدا تولید می‌کنند.اگر هم موتور فن دچار ایراد شده باشد، باز کولر گازی صدای زیادی تولید می‌کند.

کولر گازی ال جی آبریزش دارد؟

اگر آب از کولر گازی شما می‌ریزد احتمال دارد مسیر خروج آب ایراد پیدا کرده باشد و باید شیلنگ تخلیه آب را بررسی کنید. اگر این مورد مشکلی نداشت باید دستگاه شما را متخصص و سرویس کار بازدید کند. خراب بودن پمپ تخلیه آب و سرویس نشدن به موقع کولر گازی می‌تواند علت نشتی و پرتاب آب کولرگازی ال جی شود.

کولر گازی شما روشن نمی‌شود؟

اگر کولر گازی شما روشن نمی‌شود اول برق ورودی به دستگاه را بررسی کنید که مشکلی نداشته باشد. در صورتی که برق مشکلی نداشت احتمالاً برد الکتریکی کولر گازی شما ایراد پیدا کرده است. 

خدمات تعمیر کولر گازی ال جی کاردون

 • شارژ گاز کولر

 • تعمیر یا تعویض برد

 • تعمیر یا تعویض خازن

 • تعمیر فن

 • تعمیر فیوز

 • تعویض فیلتر

و ….

شهرهای تحت پوشش تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی را در شهرهای تهران،‌ مشهد، کرج، رشت و تبریز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

ما در کاردون همه نوع کولر گازی را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، کولر گازی قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.