تعمیر سولاردام

سولاردام شما به خوبی غذا را گرم نمی‌کند؟ سولاردام تان جرقه می‌زند؟ باید برای تعمیر آن و قبل از اینکه مشکل آن بزرگ‌تر شود، دست به کار شوید. با کاردون سرویس خدمات تعمیر  سولاردام را در محل و منزل خود دریافت کنید. تعمیرات تخصصی سولاردام کاردون ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

تعمیر سولاردام

فهرست مطالب

تعمیر سولاردام در محل

پیدا کردن تعمیرگاه سولاردام و حمل و نقل دستگاه به محل تعمیرگاه کاری دشوار است. برای همین دریافت خدمات تعمیر در محل انتخاب بسیار بهتری است. تعمیرکار سولاردام با حضور در منزل شما دستگاه شما را بررسی می‌کند. در صورتی که سولاردام شما در محل تعمیر شود، نیازی به جابه‌جایی دستگاه شما نیست و تعمیرکار در منزل شما سولاردام را تعمیر می‌کند. اما اگر تعمیرات تخصصی‌ تری نیاز بود، تعمیرکار دستگاه شما را با خود به تعمیرگاه می‌برد و آن را به صورت تخصصی تعمیر می‌کند. پس از انجام تعمیرات دستگاه شما را بازمی‌گرداند. 

قیمت تعمیرات سولاردام در منزل

هزینه تعمیرات سولاردام و قیمت قطعات سولاردام بسته به مدل و برند دستگاه می‌تواند متفاوت باشد. قیمت قطعاتی که تعمیرکار تعویض می‌کند، براساس قیمت روز محاسبه می‌شود. اجرت تعمیرات سولاردام بر اساس جدول زیر انجام می‌شود.

قیمت‌ها به تومان است

تعمیرکار همه‌ی برندهای سولاردام

متخصصان کاردون تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای انواع سولاردام از هر برند و مدلی را انجام می‌دهند.

تعمیر سولاردام ال جی

سولاردام ال جی ممکن است به دلایل متعددی دچار مشکل شود. خرابی لامپ تعمیر سولاردام ال جی یکی از مشکل‌های متداول است. خاموش شدن ناگهانی تعمیر سولاردام ال جی، نچرخیدن سینی گردان دستگاه، گرم نکردن سولاردام ال جی از دیگر مشکلات متداول سولاردام ال جی است. برای برطرف کردن تمامی این مشکل‌ها حتما از تعمیرکار و متخصص تعمیرات سولاردام ال جی کمک بخواهید و هرگز دستگاه‌تان را به دست افراد غیرمطمئن نسپارید.

تعمیر سولاردام سامسونگ

سولاردام سامسونگ ممکن است روشن و خاموش بشود، لامپ آن خراب شود، گریل آن روشن نشود و کلی مشکل دیگر. برای تعمیرات سولاردام سامسونگ می‌توایند از کاردون درخواست خدمات تعمیر دهید. برای تعمیر سولاردام سامسونگ و تعویض قطعات آن حتما باید از قطعات اصلی استفاده کنید. استفاده از قطعات تقلبی موجب آسیب به دستگاه شما می‌شود.

تعمیر سولاردام بوش

سولاردام بوش ممکن است گرم نکند، روشن نشود، داخل آن جرقه بزند یا سینی آن نچرخد. برای تعمیرات سولاردام بوش می‌توانید از از تعمیرکاران متخصص کاردون درخواست خدمات تعمیر دهید تا سولاردام بوش شما را تعمیر کنند.

تعمیر سولاردام پاناسونیک

سولاردام پاناسونیک انواع مختلفی دارد و ممکن است به دلایل مختلف درست کار نکند. اگر سولاردام پاناسونیک شما روشن نشد، اگر غذا را گرم نکرد و کلی مشکل دیگر که ممکن است برای آن رخ دهد، باید برای تعمیر آن دست به کار شوید و از تعمیرکار متخصص تعمیر سولاردام پاناسونیک درخواست خدمات کنید.

تعمیر سولاردام فلر

اگر سولاردام ال جی شما به دلیل استفاده بلند مدت از آن به تازگی دچار مشکل شده است، برای تعمیر و سرویس آن زودتر اقدام کنید. ایراداتی نظیر خراب شدن پنل دکمه‌های سولاردام، جرقه زدن، خراب شدن لامپ و سینی گردان سولاردام فلر متداول است. برای برطرف کردن این مشکلات می‌توانید، در کاردون درخواست خدمات دهید تا سولاردام فلر شما در اسرع وقت تعمیر شود.

تعمیر ماکروفر در منزل

مهم ترین خرابی ها و ایرادات سولاردام ها

چرا سولاردام گرم نمیکند؟

گرم نکردن غذا ایرادی شایع در سولاردام است که یکی از دلایل اصلی آن به نحوه استفاده شما بازمی‌گردد. اگر غذای شما به خوبی در سولاردام گرم نمی‌کند، یکی از عوامل زیر می‌تواند دخیل باشد:

 • حجم غذایی که در سولاردام می‌گذارید زیاد است.
 • دیواره‌های سولاردام کثیف است.
 • در ساعات اوج مصرف برق از سولاردام استفاده می‌کنید.
 • غذا بسیار چرب است.

سولاردام سالم باید بتواند در مدت ۳ دقیقه یک لیوان آب را به نقطه جوش برساند. اگر این اتفاق نیفتاد سولاردام شما مشکل دارد و باید از تعمیرکار مطمئن درخواست کنید تا دستگاه شما را بررسی کند.

چرا سولاردام جرقه میزند؟

جرقه زدن سولاردام می‌تواند به موادی که داخل سولاردام قرار می‌دهید مربوط باشد.

 • قرار دادن جسم فلزی در محفظه سولاردام جرقه ایجاد می‌کند.
 • کثیف بودن داخل سولاردام و ماندن مواد غذایی داخل آن به مدت زیاد می‌تواند باعث ایجاد جرقه در سولاردام شود.

اما در غیر این صورت اگر با وجود رعایت موارد بالا سولاردام شما همچنان جرقه می‌زند احتمالا مگنترون یا لامپ اشعه سولاردام ایراد پیدا کرده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

چرا سینی سولاردام نمیچرخد؟

اگر سینی گردان سولاردام شما نمی‌چرخد دلایل زیر می‌تواند در این مسئله دخیل باشد:

 • سنگین بودن ظرف غذای داخل سولاردام
 • کثیف بودن زیر سینی و جلوگیری از چرخیدن سینی
 • خراب بودن شفت سینی گردان سولاردام
 • و در نهایت خراب بودن موتور سینی گردان سولاردام

در صورت خراب بودن موتور گردان یا شفت سولاردام، باید از یک متخصص تعمیرکار سولاردام بخواهید تا دستگاه شما را بررسی و تعمیر کند.

چرا لامپ سولاردام کار نمیکند؟

اگر لامپ سولاردام کم نور شده است، دقت کنید که در چه حالتی از سولاردام استفاده می‌کنید. اگر در حالت قدرت کم سولاردام برای مثال برای یخ‌زدایی از سولاردام استفاده می‌کنید احتمال دارد نور لامپ سولاردام کم باشد. اما اگر کلا خاموش شده است یا چشمک می‌زند باید آن را تعمیر یا تعویض کنید. ممکن است سیم‌کشی لامپ سولاردام دچار مشکل شده باشد.

چرا سولاردام دود میکند؟

سولاردام خود را در حالت گریل قرار دهید. اگر تنها در این حالت دود از سولاردام بلند شد، علت دود چربی و کثیفی دیواره‌های سولاردام است و باید نظافت شود.

چرا سولاردام روشن نمیشود؟

اگر سولاردام شما روشن نمی‌شود، می‌تواند یکی از دلایل زیر باشد:

 • ایراد در سیم‌کشی سولاردام
 • خرابی برد دستگاه
 • خرابی فیوز سولاردام

در صورتی که سولاردام شما روشن نمی‌شود باید از تعمیرکار متخصص برای خدمات تعمیر دستگاه خود درخواست کمک کنید.

چگونه از سولاردام خود نگهداری کنیم؟

اگر نکات مهم نگهداری از سولاردام را رعیت کنید، نیاز شما به تعمیرات سولاردام نیز کاهش پیدا می‌کند. نظافت داخل سولاردام بسیار اهیمت دارد. اگر داخل سولاردام تان را چربی گرفت، حتما آن را نظافت کنید و لکه‌های چربی را از بین ببرید اجازه ندهید این لکه‌ها پابرجا بمانند.

لوازم فلزی و ممنوعه داخل سولاردام قرار ندهید. سولاردام را در جای گرم قرار ندهید و نظافت بیرون دستگاه را هم در نظر بگیرید. سرویس دوره‌ای سولاردام به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می‌کند.

سرویس دوره ای سولاردام

نظافت سولاردام و تمیز کردن عایق میکا باعث می‌شود، دستگاه شما بهتر کار کند و به مگنترون آسیبی نرسد. در سرویس دوره‌ای دستگاه  برای درخواست خدمات سرویس دوره‌ای سولاردام کافیست در سایت کاردون درخواست‌تان راثبت کنید یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما صحبت کنید.

خدمات تعمیر سولاردام در کاردون

 • تعمیر مگنترون
 • تعمیر فن
 • تعویض عایق میکا
 • تعمیر یا تعویض موتور گردان
 • تعمیر گریل سولاردام
 •  تعویض دیود 
 • تعمیر لامپ هالوژن 
 • تعمیر المنت
 • تعمیر میکروسوئیچ
 • تعمیر دکمه‌ها و صفحه نمایش دستگاه

و هر نوع ایرادی که سولاردام شما ممکن است داشته باشد.

شهرهای تحت پوشش تعمیرات سولاردام

تعمیر سولاردام را در تمامی شهرهای استان تهران، تمام شهرهای استان البرز و شهرهای اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، رشت، اهواز و قم ارائه می‌دهیم و به زودی در شهرهای دیگر نمایندگی خواهیم داشت.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

تعمیر سولاردام,تعمیرات سولاردام,تعمیرکار سولاردام,سرویس سولاردام,تعمیر سولاردام ال جی,تعمیر سولاردوم تعمیر سولاردام

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

تعمیر سولاردام,تعمیرات سولاردام,تعمیرکار سولاردام,سرویس سولاردام,تعمیر سولاردام ال جی,تعمیر سولاردوم تعمیر سولاردام

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

تعمیر سولاردام,تعمیرات سولاردام,تعمیرکار سولاردام,سرویس سولاردام,تعمیر سولاردام ال جی,تعمیر سولاردوم تعمیر سولاردام

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

تعمیر سولاردام,تعمیرات سولاردام,تعمیرکار سولاردام,سرویس سولاردام,تعمیر سولاردام ال جی,تعمیر سولاردوم تعمیر سولاردام

سوالات پرتکرار

چه برندهای سولاردام را تعمیر می‌کنید؟

ما در کاردون همه‌ی برندهای سولاردام را تعمیر می‌کنیم.

آیا کاردون همان گلدیران است؟

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

هزینه‌های تعمیرات به چه صورتی تعیین می‌شوند؟

تعرفه هزینه‌های تعمیرات سولاردام  کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

اگر برای سولاردام که تعمیر شده است، مشکلی پیش آید دوباره برای تعمیرات باید هزینه کنم؟

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای سولاردام شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

آیا قطعات تعویضی اصل هستند؟

ما اصل بودن قطعات سولاردام را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.