لوگوی کاردون

تعمیر سولاردام

سولاردام شما به خوبی غذا را گرم نمی‌کند؟ سولاردام تان جرقه می‌زند؟ باید برای تعمیر آن و قبل از اینکه مشکل آن بزرگ‌تر شود، دست به کار شوید. با کاردون سرویس خدمات تعمیر  سولاردام را در محل و منزل خود دریافت کنید. تعمیرات تخصصی سولاردام کاردون ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

تعمیر سولاردام

فهرست مطالب

تعمیر سولاردام در محل

پیدا کردن تعمیرگاه سولاردام و حمل و نقل دستگاه به محل تعمیرگاه کاری دشوار است. برای همین دریافت خدمات تعمیر در محل انتخاب بسیار بهتری است. تعمیرکار سولاردام با حضور در منزل شما دستگاه شما را بررسی می‌کند. در صورتی که سولاردام شما در محل تعمیر شود، نیازی به جابه‌جایی دستگاه شما نیست و تعمیرکار در منزل شما سولاردام را تعمیر می‌کند. اما اگر تعمیرات تخصصی‌ تری نیاز بود، تعمیرکار دستگاه شما را با خود به تعمیرگاه می‌برد و آن را به صورت تخصصی تعمیر می‌کند. پس از انجام تعمیرات دستگاه شما را بازمی‌گرداند. 

بررسی هزینه تعمیر سولاردم در کاردون 

هزینه تعمیرات سولاردام و قیمت قطعات آن بسته به مدل و برند دستگاه متفاوت است. قیمت قطعاتی که تعمیرکاران کاردون تعویض می‌کنند، براساس قیمت روز محاسبه می‌شود. علاوه‌بر این، هزینه تعمیر سولاردام متناسب با نوع خرابی نیز متغیر خواهد بود. 

 

شرح خدمات 

قیمت به تومان 

هزینه تعویض مگنترون       

400.000

هزینه تعویض ترانس سولاردام           

600.000

هزینه تعویض خازن و دیود

500.000

هزینه تعویض لامپ روشنایی

400.000

قیمت تعویض فیلتر سولاردام ال جی    

200.000

هزینه تعمیر برد سولاردام     

400.000

هزینه تعمیر موتور گردان کف

450.000

هزینه تعمیر میکروسوئیچ درب

450.000

هزینه تعمیر تاچ و صفحه کلید

800.000

 

شفافیت در قیمت‌گذاری و تعهد به ارائه خدمات با‌کیفیت، از اصول اساسی ما در کاردون است. برای دستیابی به قیمت دقیق و منصفانه و استعلام هزینه هر‌گونه نقص دیگر در سولاردام با ما تماس بگیرید تا همکاران ما اطلاعات کامل‌تری را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. 

ثبت درخواست تلفنی

در هر نقطه از ایران با شماره ۱۶۰۴ بدون پیش شماره تماس بگیرید. همکاران ما در کاردون از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ بامداد پاسخ‌گوی شما هستند.

ثبت درخواست آنلاین

با ثبت درخواست خود به صورت آنلاین همکاران ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای ارائه مشاوره و هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

بررسی ایرادها و مشکلات سولاردام در صورت نیاز به تعمیر 

ممکن است مانند هر دستگاه الکترونیکی دیگری در سولاردام‌ها نیز مشکلات و ایرادات متعددی به وجود آید. برخی از مشکلات متداول شامل عدم گرم شدن مناسب غذا، خرابی لامپ داخلی، تکان نخوردن سینی گردان و افت قدرت گرمایشی است. در برخی مواقع نیز ممکن است این دستگاه به دلیل مشکل در مدارات الکتریکی یا خرابی پنل کنترل به‌طورناگهانی خاموش شود. در هر صورت، هنگام مواجهه با هرگونه مشکل یا ایراد در سولاردام، توصیه می‌شود فورا با متخصصان ما تماس بگیرید تا به‌منظور بررسی و تعمیر دستگاه در محل موردنظرتان حاضر شوند. 

بررسی علت گرم نکردن سولاردام گرم

گرم نکردن غذا ایرادی شایع در سولاردام است که یکی از دلایل اصلی آن به نحوه استفاده شما بستگی دارد. اگر غذای شما به‌خوبی در سولاردام گرم نمی‌شود، ممکن است یکی از عوامل زیر دخیل باشد:

 • حجم غذایی که در سولاردام می‌گذارید زیاد است.
 • دیواره‌های سولاردام کثیف است.
 • در ساعات اوج مصرف برق از سولاردام استفاده می‌کنید.
 • غذا بسیار چرب است.

سولاردام سالم باید بتواند در مدت ۳ دقیقه یک لیوان آب را به نقطه جوش برساند. اگر این اتفاق نیفتاد سولاردام شما مشکل دارد و باید از تعمیرکار مطمئن درخواست کنید تا دستگاه شما را بررسی کند.

دلایل جرقه زدن سولاردام

جرقه زدن سولاردام می‌تواند به موادی که داخل سولاردام قرار می‌دهید مربوط باشد.

 • قرار دادن جسم فلزی در محفظه سولاردام جرقه ایجاد می‌کند.
 • کثیف بودن داخل سولاردام و ماندن مواد غذایی داخل آن به مدت زیاد می‌تواند باعث ایجاد جرقه در  سولاردام شود.

در‌غیراین‌صورت اگر با وجود رعایت موارد بالا سولاردام شما همچنان جرقه می‌زند احتمالا مگنترون یا لامپ اشعه سولاردام ایراد پیدا کرده است و به تعمیرات تخصصی نیاز دارد.

چرا سینی سولاردام نمیچرخد؟

اگر سینی گردان سولاردام شما نمی‌چرخد دلایل زیر می‌تواند در این مسئله دخیل باشد:

 • سنگین بودن ظرف غذای داخل سولاردام
 • کثیف بودن زیر سینی و جلوگیری از چرخیدن سینی
 • خراب بودن شفت سینی گردان سولاردام
 • و در نهایت خراب بودن موتور سینی گردان سولاردام

در صورت خراب بودن موتور گردان یا شفت سولاردام، باید از یک متخصص تعمیرکار سولاردام بخواهید تا دستگاه شما را بررسی و تعمیر کند.

بررسی علت‌های کم نور شدن لامپ سولاردام

اگر لامپ سولاردام کم نور شده است، دقت کنید که در چه حالتی از سولاردام استفاده می‌کنید. اگر در حالت قدرت کم سولاردام برای مثال برای یخ‌زدایی از سولاردام استفاده می‌کنید احتمال دارد نور لامپ سولاردام کم باشد. اما اگر کلا خاموش شده است یا چشمک می‌زند باید آن را تعمیر یا تعویض کنید. در چنین شرایطی ممکن است سیم‌کشی لامپ سولاردام نیز دچار مشکل شده باشد.

چرا سولاردام دود میکند؟

سولاردام خود را در حالت گریل قرار دهید. اگر تنها در این حالت دود از سولاردام بلند شد، علت دود چربی و کثیفی دیواره‌های سولاردام است که باید نظافت شود.

چرا سولاردام روشن نمیشود؟

اگر سولاردام شما روشن نمی‌شود، می‌تواند یکی از دلایل زیر باشد:

 • ایراد در سیم‌کشی سولاردام
 • خرابی برد دستگاه
 • خرابی فیوز سولاردام

در‌صورتی‌که سولاردام شما روشن نمی‌شود باید از تعمیرکار متخصص برای خدمات تعمیر دستگاه خود درخواست کمک کنید.

تعمیر ماکروفر در منزل

خدمات تعمیر همه‌ برندهای سولاردام توسط متخصصان کاردون

با وجود تنوع برندهایی که سولاردام‌ها دارند، نیاز به خدمات تعمیراتی متخصصانه و حرفه‌ای‌تری حس می‌شود. از‌این‌رو شرکت کاردون با در نظر گرفتن این تنوع، تلاش کرده است تا کلیه نیازهای مشتریان را در برندهای مختلف سولاردم پوشش دهد. متخصصان کاردون تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای انواع سولاردام از هر برند و مدلی را انجام می‌دهند.

تعمیر سولاردام ال جی

با‌توجه‌به فناوری و ویژگی‌های خاص سولاردام ال جی، تیم ما در کاردون به تعمیر ایرادات مختلف، از جمله خرابی لامپ، خاموش شدن ناگهانی و مشکلات گرمایشی به‌طورکامل مسلط است. شما به خیالی آسوده می‌توانید تعمیر سولاردوم ال جی خود را تعمیرکاران حرفه‌ای کاردون بسپارید.

تعمیر سولاردام سامسونگ

سامسونگ یکی از برندهای برجسته در صنعت سولاردام است. دستگاه‌های این برند ممکن است با مشکلاتی نظیر خرابی گریل، مشکلات روشن و خاموش شدن یا خرابی لامپ مواجه شوند. با‌توجه‌به آموزش‌ها و تجربیاتی که تیم ما در تعمیر این برند دارد، به‌سرعت می‌توانیم مشکلات را شناسایی و رفع کنیم.

تعمیر سولاردام بوش

سولاردام‌های بوش با ویژگی‌های خاص خود، نیاز به تعمیرکارانی دارند که با این برند آشنا باشند. مشکلاتی مانند گرم نکردن مواد، جرقه زدن یا مشکلات با سینی گردان نیاز به تعمیرات حرفه‌ای دارند. با بهره‌گیری از تکنیک‌های جدید و قطعات اصلی بوش، دستگاه شما به بهترین شکل ممکن توسط متخصصان کاردون تعمیر می‌شود.

تعمیر سولاردام پاناسونیک

سولاردام‌های پاناسونیک ممکن است مشکلاتی هم‌چون گرم نکردن غذا یا روشن نشدن نور نمایشگر پیدا کنند. تیم متخصصان کاردون با دانش کامل از انواع مدل‌های سولاردام پاناسونیک و دسترسی به قطعات اصلی، آماده‌اند تا به شما در حل و فصل هرگونه مشکلی کمک کنند.

تعمیر سولاردام فلر

شرکت کاردون با داشتن تجربه‌ای ژرف در تعمیر و نگهداری دستگاه‌ها و سولاردم‌های فلر و با استفاده از قطعات اصلی، می‌تواند به بهترین شکل ممکن خدمات تعمیر سولاردم را انجام دهد. متخصصان حرفه‌ای و آموزش‌دیده شرکت کاردون، به همراه دسترسی به قطعات اصلی و باکیفیت، تضمین می‌کنند که هر بار شما با یک تجربه تعمیر مثبت و موفقیت‌آمیز روبرو شوید.

چگونه از سولاردام خود نگهداری کنیم؟

اگر نکات مهم نگهداری از سولاردام را رعیت کنید، نیاز شما به تعمیرات سولاردام نیز کاهش پیدا می‌کند. نظافت داخل سولاردام بسیار اهیمت دارد. اگر داخل سولاردام تان را چربی گرفت، حتما آن را نظافت کنید و لکه‌های چربی را از بین ببرید اجازه ندهید این لکه‌ها پابرجا بمانند.

لوازم فلزی و ممنوعه داخل سولاردام قرار ندهید. سولاردام را در جای گرم قرار ندهید و نظافت بیرون دستگاه را هم در نظر بگیرید. سرویس دوره‌ای سولاردام به افزایش طول عمر دستگاه شما کمک می‌کند.

سرویس دوره ای سولاردام

نظافت سولاردام و تمیز کردن عایق میکا باعث می‌شود، دستگاه شما بهتر کار کند و به مگنترون آسیبی نرسد. در سرویس دوره‌ای دستگاه  برای درخواست خدمات سرویس دوره‌ای سولاردام کافیست در سایت کاردون درخواست‌تان راثبت کنید یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما صحبت کنید.

خدمات تعمیر سولاردام در کاردون

 • تعمیر مگنترون
 • تعمیر فن
 • تعویض عایق میکا
 • تعمیر یا تعویض موتور گردان
 • تعمیر گریل سولاردام
 •  تعویض دیود 
 • تعمیر لامپ هالوژن 
 • تعمیر المنت
 • تعمیر میکروسوئیچ
 • تعمیر دکمه‌ها و صفحه نمایش دستگاه

و هر نوع ایرادی که سولاردام شما ممکن است داشته باشد.

تعمیر حرفه‌ای سولاردم در شهرهای مختلف ایران توسط متخصصین کاردون 

تیم کاردون با در نظر گرفتن اهمیت نیاز‌های مشتریان در سراسر کشور، گسترش یافته است. از‌این‌رو با داشتن تیم‌های متخصص و آموزش دیده، خدمات تعمیر سولاردم را با کیفیت برتر و استانداردهای بین‌المللی در شهرهای مختلف ایران نیز انجام می‌دهد. تعمیر سولاردام در کلیه شهرهای استان تهران، البرز، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، رشت، اهواز و قم توسط متخصصین حرفه ای کاردون صورت می‌گیرد. نمایندگی تعمیر سولاردام به‌زودی در استان‌های و شهرهای دیگر کشور نیز راه‌اندازی خواهد شد.

سوالات متداول

 • جرقه زدن سولاردام
 • نچرخیدن سینی سولاردام
 • کار نکردن لامپ سولاردام

نظافت سولاردام و تمیز کردن عایق میکا باعث می‌شود، دستگاه شما بهتر کار کند و به مگنترون آسیبی نرسد.

کاردون تمام برندهای سولاردام موجود در بازار را تعمیر می کند.