تعمیر لوازم خانگی

لوازم خانگی‌تان به تعمیر و سرویس دوره‌ای نیاز دارند؟ پیدا کردن تعمیرکار قابل اعتماد سخت است؟ برای نصب وسیله‌ی جدیدتان دنبال متخصص کاربلد می‌گردید؟ ما می‌دانیم که پیدا کردن متخصص قابل اعتماد و خدمات مورد نیاز چقدر می‌تواند مشکل باشد. برای همین در کاردون به شما کمک می‌کنیم که به آسانی و تنها با چند کلیک از خدمات تعمیر، نصب، راه‌اندازی و سرویس دوره‌ای لوازم خانگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن استفاده کنید.

فهرست خدمات

تعمیرات لوازم خانگی

کاردون با تجربه‌ی سی ساله‌ی گلدیران در زمینه لوازم خانگی، به صورت تخصصی تعمیرات انواع لوازم خانگی و از همه‌ی برندها را انجام می‌دهد. اگر به خدمات تعمیر لوازم خانگی در محل نیاز دارید و نمی‌خواهید لوازم خانگی خود را از خانه به تعمیرگاه ببرید، می‌توانید روی کاردون حساب کنید. سرویس‌کاران کاردون در منزل شما حاضر می‌شوند،‌ بررسی‌های لازم را انجام می‌دهند و لوازم خانگی شما را تعمیر می‌کنند.

سرویس دوره‌ای لوازم خانگی

سرویس دوره‌ای لوازم خانگی کمک می‌کند، لوازم شما بهتر کار کند و عمر آنها بالا برود. سرویس دوره‌ای لوازم خانگی در وسایل مختلف خانه شما انجام می‌شود. حتماً به طور مرتب لوازم خانگی خود را سرویس دوره‌ای کنید تا عملکرد آنها بهبود پیدا کند. متخصصین کاردون سرویس دوره‌ای لوازم خانگی را یک توصیه جدی می‌دانند.

گارانتی لوازم خانگی

اگر می‌خواهید هزینه‌ای بابت تعمیر لوازم خانگی خود پرداخت نکنید، می‌توانید آنها را گارانتی کنید. به این ترتیب با پرداخت هزینه‌ای به صرفه، تمام قطعات اصلی دستگاه خود را گارانتی می‌کنید و در صورتی که ایرادی برای دستگاه شما به وجود آمد، می‌توانید از خدمات گارانتی لوازم خانگی کاردون استفاده کنید.

تعمیر یخچال

برای تعمیر یخچال منزل خود می‌توانید از کاردون درخواست خدمات کنید. متخصصان و تعمیرکار های کاردون با تجربه بالایی که در تعمیر لوازم خانگی دارند، یخچال و فریزر و ساید بای ساید شما را عیب یابی و تعمیر می‌کنند. سرویس دوره‌ای یخچال نیز کمک می‌کند، عمر یخچال شما بالا برود. تعمیرات یخچال در کاردون ضمانت دارد و از قطعات اصل در تعمیرات استفاده می‌شود.

تعمیر تلویزیون و صوتی تصویری

کاردون تعمیرات صوتی و تصویری را به صورت تخصصی انجام می‌دهد. اگر تلویزیون شما دچار مشکل شده است، به راحتی می‌توانید در کاردون درخواست مشاوره دهید. در صورت لزوم سرویس‌کار تلویزیون در خانه شما حاضر می‌شود و تعمیر تلویزیون شما انجام خواهد داد.

تعمیر ماشین لباسشویی

در کاردون می‌توانید برای تعمیر همه‌ی برندهای ماشین لباسشویی در اسرع وقت درخواست خدمات دهید. تعمیر ماشین لباسشویی که یکی از مهم‌ترین لوازم خانگی در هر خانه‌ای است، کاری تخصصی است و متخصصان کاردون همگی تجربه کافی را در زمینه تعمیرات دارا هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی‌ تان چند وقتی است که به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید تعمیر ماشین ظرفشویی خود را به کاردون بسپارید. تعمیر ماشین ظرفشویی با کاردون در اسرع وقت در محل انجام می‌شود و خیال شما را از بابت کیفیت خدمات آسوده می‌کند.

تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر کاری تخصصی است و به هیچ وجه نباید توسط سرویسکار و متخصص کم تجربه انجام شود. در صورت خرابی مایکروویو،‌ تکنسین‌های کاردون در محل شما حاضر می‌شوند و تعمیرات تخصصی را برای شما انجام می‌دهند.

تعمیر کولر گازی

اگر کولر گازی شما ایراد فنی پیدا کرده است، می‌توانید روی خدمات تعمیر کولر گازی کاردون حساب کنید. سرویس کولر گازی، شارژ گاز کولر گازی، تعمیر کمپرسور کولر گازی و برطرف کردن همه مشکلات کولر گازی در خدمات کاردون انجام می‌گیرد.

تعمیر جاروبرقی

جاروبرقی خراب خود را به کاردون بسپارید. تکنسین‌ های کاردون به موقع در محل شما حاضر می‌شوند و تعمیر جاروبرقی شما را انجام خواهند داد. سرویس جاروبرقی خود را فراموش نکنید. سرویس دوره‌ای جاروبرقی عملکرد دستگاه را بالا می‌برد.

کاردون به عنوان زیرمجموعه‌ی گروه گلدیران در زمینه تعمیرات لوازم خانگی همه‌ی برندها فعالیت می‌کند. کارشناسان و تکنسین‌های کاردون تجربه‌ی گروه گلدیران را با خود همراه دارند و در زمینه‌ی تعمیرات لوازم خانگی دانش و تجربه‌ی بالایی دارند.

تعمیر لوازم خانگی در محل

برای تعمیرات لوازم خانگی، یک راه این است که شما تعمیرگاه موردنظر خود را پیدا کنید، دستگاه را خودتان حمل و نقل کنید و به محل تعمیرگاه ببرید. حمل و نقل و جابه‌جایی لوازم خانگی کاری مشکل است که می‌تواند به دستگاه شما نیز آسیب برساند. راه بهتر و امن‌تر در تعمیر لوازم خانگی، دریافت خدمات تعمیر در منزل است. تعمیر لوازم خانگی در محل بسیار آسان تر است. در صورتی که نیاز بود دستگاه به تعمیرگاه منتقل شود نیز این کار توسط متخصصان انجام می‌شود و پس از انجام تعمیرات دوباره به منزل شما منتقل می‌شود.

خدمات تعمیرات لوازم خانگی کاردون

تعمیرکار لوازم خانگی

اگر درخانه‌تان یخچال‌ به درستی کار نمی‌کند،‌ ماشین ظرفشویی‌ نشتی آب دارد، ماشین لباسشویی مشکل دارد یا تلویزیون‌تان روشن نمی‌شود، کافیست کار را به کاردون بسپارید. کاردون خدمات تعمیر لوازم خانگی را با قیمت به صرف و با کیفیت بالا برای شما فراهم می‌کند. خدمات تعمیر لوازم خانگی کاردون ۳ ماه ضمانت دارد.

نصب و راه‌اندازی لوازم خانگی

دستگاه و وسیله‌ی جدیدی برای خانه‌تان خریدید؟ به تازگی جابه‌جا شده‌اید و لوازم خانه‌تان را باید مجدداً راه‌اندازی کنید؟ نصب لوازم خانگی کار تخصصی‌‌ ایست که آن را حتماً باید متخصص انجام دهد. با گرفتن خدمات نصب و راه‌اندازی از کاردون سرویس خیال‌تان راحت است که دستگاه‌تان به درستی راه‌اندازی می‌شود. ضمناً می‌توانید با خدمت تمدید گارانتی لوازم خانگی کاردون وسیله‌تان را با هزینه مقرون به صرفه گارانتی کنید و نگران خراب شدن دوباره آن نباشید. 

سرویس دوره‌ای لوازم خانگی

اگر می‌خواهید عمر یخچال، ماشین لباسشویی و کولرگازی‌ خانه‌تان بالا برود و از درست کار کردن آن مطمئن شوید، هر ۱۲ ماه یک‌‌بار باید آن را سرویس دوره‌ای کنید. متخصصان کاردون وسیله شما را بازدید می‌کنند، آن را بررسی می‌کنند و قطعات مهم آن را سرویس و تمیز می‌کنند.

چرا تعمیر لوازم خانگی با کاردون؟

تعمیر لوازم خانگی,تعمیرات لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی در محل و با ضمانت تعمیرات - کاردون

کاردون تعمیر لوازم خانگی را فوری و در منزل شما انجام می‌دهد.

تعمیر لوازم خانگی,تعمیرات لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی در محل و با ضمانت تعمیرات - کاردون

تعمیرات لوازم خانگی ضمانت دارد

تعمیر لوازم خانگی,تعمیرات لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی در محل و با ضمانت تعمیرات - کاردون

تکنسین‌های کاردون تجربه‌ی بالایی در تعمیرات لوازم خانگی دارند

تعمیر لوازم خانگی,تعمیرات لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی در محل و با ضمانت تعمیرات - کاردون

تعویض قطعه با قطعات اصلی انجام می‌شود.

تعمیر لوازم خانگی,تعمیرات لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی در محل و با ضمانت تعمیرات - کاردون

قیمت تعمیرات منصفانه و رقابتی است.

تعمیر لوازم خانگی

وقت تعمیر لوازم خانگی رسیده!

فرقی ندارد یخچال شما قدیمی است یا جدید، تلویزیون منزل‌تان ایرانی است یا خارجی، اگر یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی یا بقیه وسیله‌های خانه شما خراب شده‌اند یا به خوبی کار نمی‌کنند، نگران نباشید! پیدا کردن خدمات تعمیر لوازم خانگی از هر زمان دیگری آسان‌تر شده است. پس از ثبت درخواست‌ خدمات در کاردون خیلی زود کارشناسان کاردون با شما تماس می‌گیرند. در صورتی که مشکل شما به صورت تلفنی برطرف شود، کارشناسان شما را راهنمایی می‌کنند. اما در صورتی که نیاز به تعمیرات در محل باشد، هماهنگی‌های لازم برای حضور سرویس‌کاران در محل انجام می‌شود و خدمات تعمیر مورد نظر شما انجام می‌شود. این پایان ماجرا نیست! ما پس از انجام تعمیرات نحوه و کیفیت انجام کار را پیگیری می‌کنیم و از رضایت شما اطمینان حاصل می‌کنیم.

محصول جدیدی خریدید که گارانتی ندارد؟‌ یا اثاث‌کشی کرده‌اید و حالا سایدبای‌ساید و ماشین لباسشویی‌تان را باید دوباره نصب و راه‌اندازی کنید؟ دیگر جای نگرانی نیست. با درخواست خدمات نصب و راه‌اندازی مجدد کاردون، ما متخصص کاربلدی را برای خدمات شما درنظر می‌گیریم و بعد از هماهنگی‌های لازم او را برای نصب دستگاه‌ می‌فرستیم. اگر می‌خواهید دستگاه خود را پس از نصب گارانتی کنید نیز می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی مقرون به صرفه دستگاه‌تان را گارانتی کنید. فرقی نمی‌کند دستگاه شما از چه برندی است؛ خدمات تعمیر، نصب، راه‌اندازی مجدد، سرویس دوره‌ای و گارانتی محصول برای تمامی برندهای معتبر داخلی و خارجی در کاردون امکان‌پذیر است. 

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر پیش از سفارش تعمیرات لوازم خانگی خود به اطلاعات بیشتری نیاز دارید، فرم درخواست تماس را پر کنید تا کارشناسان پشتیبانی ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و شما را راهنمایی کنند.

فرم درخواست تماس از کاردون

تعمیر لوازم خانگی,تعمیرات لوازم خانگی تعمیر لوازم خانگی در محل و با ضمانت تعمیرات - کاردون

سوالات پرتکرار

برای دستگاه‌های قدیمی هم می‌توان درخواست خدمات کرد؟

خدمات سرویس و تعمیر برای همه‌ی لوازم ارائه می‌شود. البته اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، باید موجود بودن قطعات چک شود. برای تعمیر دستگاه‌تان حتما از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

چه برندهایی را تعمیر و نصب می‌کنید؟

خدمات کاردون سرویس محدود به هیچ برند و هیچ مدلی نیست! با خیال راحت به کاردون اعتماد کنید.

آیا خدمات تعمیر کاردون ضمانت دارد؟

بله، قطعات تعویضی به کار رفته ۶ ماه ضمانت دارند و تعمیرات کاردون سرویس نیز ۳ ماه ضمانت می‌شوند.

چطوری می‌توانم درخواست خدمات تعمیر و نصب بدهم؟

شما می‌توانید با پر کردن فرم آنلاین در سایت یا با شماره گیری تلفن ۴۷۱۰۰-۰۲۱ درخواست خدمات تعمیر یا نصب و سرویس دوره‌ای دهید.

کاردون سرویس چه مزایایی دارد؟

همه‌ی برندهای معتبر داخلی و خارجی را در کاردون سرویس پوشش می‌دهیم. همه‌ی متخصصان کاردون باتجربه هستند و از فیلترهای انتخابی سخت کاردون عبور کرده‌اند. هزینه‌های تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای کاردون منصفانه و رقابتی هستند و کیفیت تعمیرات ۳ ماه گارانتی دارند. 

آیا لوازم و قطعات را هم می‌فروشید؟

خیر، کاردون خدمات تعمیرات را ارائه می‌دهد.

در صورت تعویض، قطعه تعویضی را از کجا تهیه می کنید؟

تلاش کاردون به تامین قطعات مورد نیاز از مبادی رسمی است، اما اگر به هر شکلی قادر به تهیه قطعه مورد نظر به صورت مستقیم نبودیم، حتما از قطعات با کیفیت مشابه استفاده خواهیم کرد.

آیا دستگاه‌های بانه‌ای را هم نصب و تعمیر می‌کنید؟

خدمات تعمیر، نصب و راه‌اندازی مجدد و سرویس دوره‌ای کاردون شامل همه‌ی دستگاه‌ها می‌شود.

سفارش تعمیرات لوازم خانگی تنها با چند کلیک یا یک تماس