کاردون سرویس

لوازم خانگی‌تان به تعمیر و سرویس دوره‌ای نیاز دارند؟ پیدا کردن تعمیرکار قابل اعتماد سخت است؟ برای نصب وسیله‌ی جدیدتان دنبال متخصص کاربلد می‌گردید؟ ما می‌دانیم که پیدا کردن متخصص قابل اعتماد و خدمات مورد نیاز چقدر می‌تواند مشکل باشد. برای همین در کاردون به شما کمک می‌کنیم که به آسانی و تنها با چند کلیک از خدمات تعمیر، نصب، راه‌اندازی و سرویس دوره‌ای لوازم خانگی در کوتاه‌ترین زمان ممکن استفاده کنید.

همه لوازم خانگی، همه برندها

خدمات کاردون سرویس

تعمیرات

اگر درخانه‌تان یخچال‌ به درستی کار نمی‌کند،‌ ماشین ظرفشویی‌ نشتی آب دارد، ماشین لباسشویی مشکل دارد یا تلویزیون‌تان روشن نمی‌شود، کافیست کار را به کاردون بسپارید. کاردون خدمات تعمیر لوازم خانگی را با قیمت به صرف و با کیفیت بالا برای شما فراهم می‌کند. خدمات تعمیر لوازم خانگی کاردون ۳ ماه ضمانت دارد.

نصب و راه‌اندازی

دستگاه و وسیله‌ی جدیدی برای خانه‌تان خریدید؟ به تازگی جابه‌جا شده‌اید و لوازم خانه‌تان را باید مجدداً راه‌اندازی کنید؟ نصب لوازم خانگی کار تخصصی‌‌ ایست که آن را حتماً باید متخصص انجام دهد. با گرفتن خدمات نصب و راه‌اندازی از کاردون سرویس خیال‌تان راحت است که دستگاه‌تان به درستی راه‌اندازی می‌شود. ضمناً می‌توانید با خدمات کاردون گارانتی وسیله‌تان را با هزینه مقرون به صرفه گارانتی کنید و نگران خراب شدن دوباره آن نباشید. 

سرویس دوره‌ای

اگر می‌خواهید عمر یخچال، ماشین لباسشویی و کولرگازی‌ خانه‌تان بالا برود و از درست کار کردن آن مطمئن شوید، هر ۱۲ ماه یک‌‌بار باید آن را سرویس دوره‌ای کنید. متخصصان کاردون وسیله شما را بازدید می‌کنند، آن را بررسی می‌کنند و قطعات مهم آن را سرویس و تمیز می‌کنند.

چرا تعمیرات لوازم خانگی را به کاردون بسپاریم؟

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

ثبت درخواست و خدمات آسان است

کیفیت تعمیرات را تضمین می‌کنیم

وقت تعمیر و نصب لوازم خانگی رسیده!

فرقی ندارد یخچال شما قدیمی است یا جدید، تلویزیون منزل‌تان ایرانی است یا خارجی، اگر یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی یا بقیه وسیله‌های خانه شما خراب شده‌اند یا به خوبی کار نمی‌کنند، نگران نباشید! پیدا کردن خدمات تعمیر لوازم خانگی از هر زمان دیگری آسان‌تر شده است. پس از ثبت درخواست‌ خدمات در کاردون خیلی زود کارشناسان کاردون با شما تماس می‌گیرند. در صورتی که مشکل شما به صورت تلفنی برطرف شود، کارشناسان شما را راهنمایی می‌کنند. اما در صورتی که نیاز به تعمیرات در محل باشد، هماهنگی‌های لازم برای حضور سرویس‌کاران در محل انجام می‌شود و خدمات تعمیر مورد نظر شما انجام می‌شود. این پایان ماجرا نیست! ما پس از انجام تعمیرات نحوه و کیفیت انجام کار را پیگیری می‌کنیم و از رضایت شما اطمینان حاصل می‌کنیم.

محصول جدیدی خریدید که گارانتی ندارد؟‌ یا اثاث‌کشی کرده‌اید و حالا سایدبای‌ساید و ماشین لباسشویی‌تان را باید دوباره نصب و راه‌اندازی کنید؟ دیگر جای نگرانی نیست. با درخواست خدمات نصب و راه‌اندازی مجدد کاردون، ما متخصص کاربلدی را برای خدمات شما درنظر می‌گیریم و بعد از هماهنگی‌های لازم او را برای نصب دستگاه‌ می‌فرستیم. اگر می‌خواهید دستگاه خود را پس از نصب گارانتی کنید نیز می‌توانید با پرداخت هزینه‌ی مقرون به صرفه دستگاه‌تان را گارانتی کنید. فرقی نمی‌کند دستگاه شما از چه برندی است؛ خدمات تعمیر، نصب، راه‌اندازی مجدد، سرویس دوره‌ای و گارانتی محصول برای تمامی برندهای معتبر داخلی و خارجی در کاردون امکان‌پذیر است. 

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

خدمات سرویس و تعمیر برای همه‌ی لوازم ارائه می‌شود. البته اگر نیاز به تعویض قطعات باشد، باید موجود بودن قطعات چک شود. برای تعمیر دستگاه‌تان حتما از کارشناسان ما مشاوره بگیرید.

خدمات کاردون سرویس محدود به هیچ برند و هیچ مدلی نیست! با خیال راحت به کاردون اعتماد کنید.

بله، قطعات تعویضی به کار رفته ۶ ماه ضمانت دارند و تعمیرات کاردون سرویس نیز ۳ ماه ضمانت می‌شوند.

شما می‌توانید با پر کردن فرم آنلاین در سایت یا با شماره گیری تلفن ۴۷۱۰۰-۰۲۱ درخواست خدمات تعمیر یا نصب و سرویس دوره‌ای دهید.

همه‌ی برندهای معتبر داخلی و خارجی را در کاردون سرویس پوشش می‌دهیم. همه‌ی متخصصان کاردون باتجربه هستند و از فیلترهای انتخابی سخت کاردون عبور کرده‌اند. هزینه‌های تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای کاردون منصفانه و رقابتی هستند و کیفیت تعمیرات ۳ ماه گارانتی دارند. 

خیر، کاردون خدمات تعمیرات را ارائه می‌دهد.

تلاش کاردون به تامین قطعات مورد نیاز از مبادی رسمی است، اما اگر به هر شکلی قادر به تهیه قطعه مورد نظر به صورت مستقیم نبودیم، حتما از قطعات با کیفیت مشابه استفاده خواهیم کرد.

خدمات تعمیر، نصب و راه‌اندازی مجدد و سرویس دوره‌ای کاردون شامل همه‌ی دستگاه‌ها می‌شود.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.

مشتریای کاردون چی میگن؟

ارائه گارانتی برای تمامی برندهای معتبر خارجی و ایرانی

خیلی مودب و وقت شناس، فقط قیمت می تونست بهتر باشه ولی در کل از خدمات راضی بودم