لوگوی کاردون

تعمیر جاروبرقی

اگر جاربرقی شما دیگر مثل سابق مکش ندارد، یا صدای بسیار بلندی تولید می‌کند یا اصلاً روشن نمی‌شود، باید از یک متخصص تعمیرات باری بازدید از جاروبرقی‌تان کمک بخواهید. کاردون تعمیرات و سرویس دوره‌ای همه‌ برندهای جاروبرقی را توسط متخصصان کاربلد و باتجربه انجام می‌دهد.

تعمیر جاروبرقی

فهرست مطالب

خدمات کاردون سرویس برای جاروبرقی

تعمیرات جاروبرقی

جاروبرقی عصای دست همه در خانه است. تمیز کردن خانه بدون جاروبرقی قابل تصور نیست. اگر روزی برای جاروبرقی شما مشکلی پیش آمد، پیدا کردن تعمیرکار و متخصص تعمیرات حرفه‌ای نباید به دغدغه و مشکل تبدیل شود. کاردون سرویس درخواست خدمات تعمیر جاروبرقی را برای شما آسان کرده است. کافیست در سایت درخواست تعمیر جاروبرقی خود را ثبت کنید یا به صورت تلفنی ازکارشناسان ما درباره مشکل جاروبرقی‌تان مشاوره بگیرید. در ضمن اگر گارانتی جاروبرقی شما تمام شده، می توانید با استفاده از خدمت تمدید گارانتی جاروبرقی کاردون گارانتی آن را تمدید کنید

سرویس دوره‌ای جاروبرقی

شاید به نظر نرسد که سرویس دوره‌ای مرتب جاروبرقی چقدر می‌تواند در افزایش عمر و کارایی جاروبرقی شما تاثیر داشته باشد. تعویض و شستشوی فیلتر‌های جاروبرقی، چک کردن موتور و مکش دستگاه از جمله اقداماتی است که می‌تواند کارایی جاروبرقی را بهتر کند.

تعمیر همه‌ی برندهای جاروبرقی

متخصصان کاردون تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای انواع جاروبرقی از هر برند و مدلی را انجام می‌دهند.

  • تعمیر جاروبرقی ال جی

  • تعمیر جاروبرقی سامسونگ

  • تعمیر جاروبرقی بوش

  • تعمیر جاروبرقی کنوود

  • تعمیر جاروبرقی فیلیپس

و تعمیر همه‌ی برندهای جاروبرقی

چرا تعمیر جاروبرقی با کاردون؟

تیک

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

تیک

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

تیک

کیفیت تعمیر جاروبرقی را ضمانت می‌کنیم

تیک

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

تیک

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیرات جاروبرقی در محل

خدمات تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی در محل

شما می‌توانید برای تعمیر جاروبرقی در منزل از کاردون خدمات درخواست کنید. پس از هماهنگی‌های لازم متخصصان کاردن به منزل شما می‌آیند و در صورت نیاز به تعمیرات تخصصی جاروبرقی شما را با خود می‌برند و بعد از برطرف کردن کامل عیبت‌های دستگاه شما آن را در اسرع وقت برای شما بازمی‌گردانند. به این ترتیب نیازی ندارید تا از خانه خارج شوید.

مکش جاروبرقی شما کم شده است؟

اگر مکش جاروبرقی شما کم شده است، شیلنگ جاروبرقی‌تان را چک کنید که احیاناً مسدود نشده باشد. علاوه بر شیلنگ پاکت، فیلترها و برس آن را چک کنید که ایرادی نداشته باشد. اگر هیچ‌کدام از این موارد مشکلی نداشت برای برطرف شدن مشکل مکش جاروبرقی باید از کاشناسان کمک بخواهید. سرویس دوره‌ای جاروبرقی می‌تواند مکش جاروبرقی را بهبود ببخشد.

سیم جمع کن جاروبرقی شما کار نمی‌کند؟

اگر سیم جاربرقی شما جمع نمی‌شود یا به راحتی بیرون نمی‌آید، سیستم سیم جمع‌کن دستگاه شما دچار مشکل شده است که به آسانی قابل برطرف شدن است.

جاروبرقی‌ شما بوی دود و سوختگی می‌دهد؟

اگر جاروبرقی شما بوی دود و سوختگی می‌دهد، ممکن است سیم‌کشی داخلی آن دچار مشکل شده یا موتور آن آسیب دیده باشد. در هر صورت خیلی زود باید از متخصصان برای بازدید جاروبرقی شما درخواست کنید.

شهرهای تحت پوشش تعمیرات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی را در شهرهای تهران،‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا انجام می‌دهیم. به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

سوالات متداول

سرویس دوره‌ای مرتب جاروبرقی می‌تواند در افزایش عمر و کارایی جاروبرقی شما تاثیر داشته باشد.

  • کم شدن مکش جاروبرقی
  • خراب شدن سیم جمع کن جاروبرقی
  • مشکل پیدا کردن سیم کشی داخلی جاروبرقی

کاردون تمام برندهای جاروبرقی موجود در بازار را تعمیر می کند.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

ثبت درخواست تلفنی

در هر نقطه از ایران با شماره ۱۶۰۴ بدون پیش شماره تماس بگیرید. همکاران ما در کاردون از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ بامداد پاسخ‌گوی شما هستند.

ثبت درخواست آنلاین

با ثبت درخواست خود به صورت آنلاین همکاران ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای ارائه مشاوره و هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.