تعمیر کولر گازی

این روزها کولر گازی جای خود را در خانه‌های ایرانی بازکرده است. با شروع فصل گرما اگر کولرگازی ما سرویس نشده باشد و سرمای مناسبی تولید نکند، می‌تواند اوقات نامطلوبی را برای ما رقم بزند. برای همین اگر احساس می‌کنید کولرگازی شما به درستی کار نمی‌کند و ایراد دارد، حتما برای سرویس و تعمیر آن اقدام کنید. خدمات تعمیر کولر گازی کاردون در محل انجام می‌شود. کاردون متخصصان باتجربه‌ای را برای خدمات تعمیرات کولر گازی به خدمت گرفته است تا  در فصل گرما تجربه مطلوبی داشته باشید.

تعمیر کولر گازی در محل

خدمات کاردون سرویس برای کولر گازی

تعمیر کولر گازی

اگر کولر گازی شما نشتی دارد، باد گرم می‌زند و هوای اتاق شما را خنک نمی‌کند یا سروصدای زیادی تولید می‌کند، کولر گازی شما نیاز به سرویس و تعمیرات تخصصی دارد. کولر گازی دستگاهی حساس است که سرویس و تعمیر آن را حتما باید یک متخصص انجام دهد. پس اگر شما سررشته‌ای در رابطه با کار فنی ندارید، می‌توانید خدمات تعمیر تخصصی کولر گازی در محل را از کاردون بخواهید. تعمیرات کولر گازی کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارد.

نصب و راه اندزای کولر گازی

اگر کولر گازی جدیدی خریده‌اید و می‌خواهید آن را نصب کنید می‌توانید از متخصصان کاربلد کاردون سرویس کمک بخواهید. نصب کولر گازی کار حساسی است که حتماً باید متخصصانی که تجربه کافی در این زمینه دارند آن را انجام دهند. در صورت تمایل هنگام نصب می‌توانید با کاردون دستگاه خود را گارانتی کنید.

سرویس کولر گازی

اگر می‌خواهید کولرگازی شما به خوبی کار کند، بهتر است به طور سالیانه و قبل از استافاده از کولر گازی در فصل گرما یا سرما سرویس کولر گازی را انجام دهید. سرویس دوره‌ای کولر گازی شامل چک کردن گاز کولر گازی، شستشوی یونیت‌های داخلی و خارجی و تمیز کردن یا تعویض فیلتر هوا می‌شود. اصولا روی فیلتر پنل داخلی به مرور گرد و غبار می‌نشیند و عملکرد کولر گازی را پایین می‌آورد. برای همین باید فیلتر را به موقع نظافت کنید. ضمن اینکه روی کویل پنل داخلی و پنل خارجی نیز گرد و خاک می‌نشیند و در صورتی که این گرد و خاک را پاک نکنید و از کولر گازی استفاده کنید، به کندانسور فشار می‌آید و در نتیجه مصرف برق شما بالا می‌رود. با سرویس کولر گازی عمر کولر گازی شما بالا می‌رود و به خوبی سرما تولید می‌کند.

بیشتر بخوانید: راهنمای سرویس کولر گازی

سرویس انواع کولر گازی

تعمیر اسپلیت 

کولر‌های گازی اسپلیت از دو تکه تشکیل شده‌اند. یونیت یا پنل داخلی (‌Indoor) و یونیت یا پنل خارجی (Outdoor). سرویس و تعمیر کولر گازی اسپلیت خود را به کاردون بسپارید.

تعمیر کولر گازی اینورتر

کولر گازی اینورتر که در میان مردم با عنوان کولر گازی کم مصرف نیز شناخته می‌شود، مصرف برق کمتری نسبت به کولر گازی معمولی دارد. این کولر گازی ها کمپرسور متفاوتی به نسبت کولرهای گازی معمولی دارند. کمپرسورهای کولر های گازی قدیمی دور ثابت بود. اما کولر های گازی اینورتر از کمپرسورهای دور متغیر استفاده می‌کنند. گاز استفاده در کولر گازی های اینورتر نیز متفاوت است. گاز کولر گازی های اینورتر R410 است در حالی که کولر گازی های معمولی از گاز R22 استفاده می‌کنند. برای تعمیر و سرویس کولر گازی اینورتر خود می‌توانید در کاردون درخواست خدمات دهید.

تعمیر کولر گازی پنجره‌ ای

این کولرهای گازی همه‌ی قطعات را در یک یونیت قرار داده‌اند. یعنی کمپرسور، کندانسور، فن و همه‌ی قطعات در یونیتی قرار دارد که در پنجره قرار می‌گیرد، یعنی یک طرف آن به سمت محیط داخلی است و طرف دیگر به سمت هوای آزاد محیط بیرون است. شما می‌توانید تعمیرو سرویس کولر گازی پنجره‌ای خود را به کاردون بسپارید.

تعمیر کولر گازی ایستاده

کولرهای گازی ایستاده برای فضاهای اداری و بزرگ معمولا مورد استفاده قرار می‌گیرند. این کولرها نیز از دو قسمت تشکیل شده‌اند و بخش کمپرسور و کندانسور آن باید در بیرون قرار بگیرد. متخصصان کاردون تعمیرات و سرویس تخصصی کولر گازی ایستاده را انجام می‌دهند.

تعمیر اسپلیت سقفی

شما می‌توانید از کاردون تعمیر و سرویس انواع اسپلیت سقفی را درخواست دهید. داکت اسپلیت و اسپلیت کاستی در برخی از ساختمان‌ها به کار رفته‌اند. این سیستم‌های سرمایش و گرمایشی پیچیده هستند و تعمیرات و سرویس آنها کاری تخصصی است.

سرویس همه‌ ی برندهای کولر گازی

تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی سامسونگ

تعمیر کولر گازی الجی

تعمیر کولر گازی گرین

تعمیر کولر گازی میدیا

کولر گازی اسپلیت

کولر گازی پنجره‌ای

چرا سرویس کولر گازی با کاردون؟

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعمیر کولر گازی را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر کولر گازی - نصب کولر گازی - نصب اسپلیت - سرویس کولر گازی

مشکلات متداول کولر گازی

کولر گازی شما باد گرم می‌زند؟

اگر کولر گازی شما باد خنک تولید نمی‌کند می‌تواند چند دلیل داشته باشد. ابتدا کنترل دستگاه را چک کنید که به اشتباه روی حالت هیت قرار نگرفته باشد. بعد از آن از تمیز بودن فیلتر آن اطمینان حاصل کنید. اگر در چند سال اخیر کولر گازی خود را سرویس نکرده‌اید و پنل‌های داخلی و خارجی آن را نظافت نکردیده‌اید، کولر گازی شما به خوبی خنک نمی‌کند. در غیر این صورت ممکن است گاز کولر گازی شما کم شده باشد و در این صورت باید با متخصصان تماس بگیرید تا برای سرویس کولر گازی شما در محل حاضر شوند.

کولر گازی شما استارت نمی‌زند؟

اگر کمپرسور کولر گازی شما استارت نمی‌زند ممکن است به دلیل خراب شدن کمپرسور دستگاه یا خازن باشد. برای برطرف کردن این مشکل باید از متخصص کمک بخواهید.

کولر گازی شما نشتی آب دارد؟

اگر از کولر گازی شما آب نشت می‌کند ممکن است شیلنگ تخلیه مشکل داشته باشد یا مسیر عبور آب مسدود شده باشد. البته در مواردی ممکن است کولر گازی شما به تعمیرات تخصصی نیاز داشته باشد و حتما باید یک متخصص آن را بررسی کند.

کولر گازی شما سر و صدا تولید می‌کند؟

در صورتی که پنل داخلی دستگاه صدا ایجاد می‌کند، احتمالا پره‌های فن آن دچار مشکل شده‌اند. البته ممکن است صدا به خاطر وجود جسم خارجی در آن ایجاد شود. تراز نبودن کولرگازی نیز می‌تواند علت ایجاد سر و صدا باشد. 

لوله های کولر گازی برفک می‌زند

اگر داخل لوله‌های کولر گازی گرفته باشد، آنگاه ممکن است لوله‌های کولر گازی برفک بزند. همچنین اگر گاز کولر گازی مشکل داشته باشد نیز ممکن است باعث برفک زدن لوله‌ها بشود.

خدمات تعمیر و سرویس کولر گازی و اسپلیت

  • شارژ گاز کولر

  • تعمیر یا تعویض برد

  • تعمیر یا تعویض خازن

  • تعمیر فن

  • تعمیر فیوز

  • تعویض فیلتر

و ….

شهرهای تحت پوشش تعمیرات کولر گازی

تعمیر کولر گازی را در شهرهای تهران،‌ مشهد، کرج، رشت و تبریز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

تعمیر کولر گازی غرب تهران

تعمیرات تخصصی کولر گازی را در غرب تهران از کاردون بخواهید. متخصصان کاردون در اسرع وقت در محل شما حاضر می‌شوند و تعمیرات کولر گازی و اسپلیت شما را با بالاترین کیفیت انجام می‌دهند.

تعمیر کولر گازی شرق تهران

سرویس و تعمیر کولر گازی را در محله‌های تهرانپارس، نارمک، حکیمیه، تهران نو، پیروزی، نیروی هوایی، مجیدیه، لویزان، مشیری و … از کاردون بخواهید.

تعمیر کولر گازی شمال تهران

سرویس و تعمیر کولر گازی را در شمیران و شمال تهران برای شما با تضمین کیفیت انجام می‌دهیم. ونک، تجریش، قیطریه، نیاوران، فرمانیه، کامرانیه، ولنجک، اوین و درکه، سعادت آباد، شهرک غرب و همه‌ی محله‌های شمال تهران در محدوده خدمات سرویس کولر گازی کاردون قرار دارند.

تعمیر کولر گازی جنوب تهران

تعمیر و سرویس کولر گازی را در محله‌های خزانه، فلاح، راه آهن، دولت آباد، جوادیه، نازی آباد، شهر ری و… با بالاترین کیفیت از کاردون بخواهید.

تعمیر کولر گازی در کرج

تعمیر و سرویس انواع مدل‌ها و برندهای کولر گازی را در همه‌ی محله‌های کرج از ما بخواهید.

تعمیر کولر گازی در تبریز

تعمیر و سرویس با کیفیت و تضمین شده‌ی کولر گازی را در تمامی نقاط تبریز را از ما بخواهید. 

تعمیر کولر گازی در رشت

کولر گازی پنجره‌ای، کولر گازی اسپلیت از همه‌ی برندها را در رشت با کاردون تعمیر و سرویس کنید.

تعمیر کولر گازی در مشهد

تعمیرات کولر گازی را در همه‌ی محله‌های مشهد با کاردون انجام دهید.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

ما در کاردون همه‌ی برندهای کولر گازی را تعمیر می‌کنیم.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات کولر گازی کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات کولر گازی کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای کولر گازی شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات کولر گازی را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.