تعمیر ماشین ظرفشویی

ماشین ظرفشویی‌تان روشن نمی‌شود؟ آب داخل محفظه ماشین ظرفشویی شما می‌ماند؟ ظرف‌های‌تان به خوبی شسته نمی‌شوند؟ اگر ماشین ظرفشویی شما به درستی کار نمی‌کند، می‌توانید خدمات تخصصی تعمیر، نصب و سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی‌تان را در منزل از کاردون بخواهید. تعمیرات تخصصی ماشین ظرفشویی کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

تعمیر ماشین ظرفشویی - نصب ماشین ظرفشویی - سرویس دوره ای ماشین ظرفشویی

خدمات کاردون سرویس برای ماشین ظرفشویی

تعمیرات ماشین ظرفشویی

متخصصان کاردون سرویس  با تجربه بالایی که در تعمیرات ماشین ظرفشویی دارند، کار تعمیرات ماشین ظرفشویی شما را به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیر ماشین ظرفشویی در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

نصب و راه‌اندازی ماشین ظرفشویی

اگر ماشین ظرفشویی جدیدی خریداری کرده‌اید و یا به دلیل جابه‌جایی نیاز به راه‌اندازی مجدد دستگاه دارید کافیست درخواست نصب ماشین ظرفشویی خود را در سایت ثبت کنید یا به صورت تلفنی از کاردون سرویس بخواهید تا کار نصب و راه‌اندازی مجدد دستگاه شما را به وسیله متخصصان حرفه‌ای انجام دهد. در صورتی که دستگاه شما گارانتی ندارد نیز می‌توانید از خدمات کاردون گارانتی استفاده کنید. شما با پرداخت هزینه‌ی مناسب به صورت سالیانه از دستگاه‌تان در برابر مشکلات و خرابی‌های احتمالی در آینده حفاظت می‌کنید.

سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی

سرویس جاپودری و تمیز کردن فیلتر و قسمت‌های اصلی ماشین ظرفشویی عمر دستگاه شما را بالا می‌برد. با گرفتن خدمات سرویس دوره‌ای ماشین ظرفشویی از کاردون مطمئن می‌شوید که آن به درستی کار می‌کند.

تعمیر همه‌ی برندهای ماشین ظرفشویی

متخصصان کاردون تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای انواع ماشین ظرفشویی از هر برند و مدلی را انجام می‌دهند.

و تعمیر همه‌ی برندهای ماشین ظرفشویی

چرا تعمیرماشین لباسشویی با کاردون؟

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعیمر ماشین ظرفشویی را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر ماشین ظرفشویی

خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل

تعمیر ماشین ظرفشویی در محل به وسیله متخصص حرفه‌ای و کاربلد خیال شما را آسوده می‌کند. شما به آسانی می‌توانید از منزل‌تان و از طریق وب‌سایت یا تماس تلفنی خدمات تعمیر ماشین ظرفشویی خود را ثبت کنید. متخصصان کاردون پس از هماهنگی در محل شما حاضر می‌شوند و پس از بررسی دستگاه شما، ماشین ظرفشویی شما را تعمیر می‌کنند.

ماشین ظرفشویی شما ارور می‌دهد؟

وجود مشکل در عملکرد هرکدام از قطعات ماشین ظرفشویی می‌تواند منجر به ظاهر شدن ارور روی صفحه ماشین ظرفشویی شما شود. ارورها برای برندهای مختلف فرق می‌کنند. برای اطلاع از ارور می‌توانید دفترچه راهنمای ماشین خود را چک کنید و یا با ما تماس بگیرید.

ماشین ظرفشویی شما پس از کار ظرف‌ها را خشک نمی‌کند؟

اگر ماشین ظرفشویی شما پس از پایان کار ظرف‌ها را خشک نمی‌کند می‌تواند به دلیل مشکل در ترموستات دستگاه باشد. برای برطرف کردن خشک نشدن ظرف‌ها در کاردون سرویس درخواست خدمات دهید.

ماشین ظرفشویی شما آب را تخلیه نمی‌کند؟

مهم‌ترین دلیل تخلیه نشدن آب ماشین ظرفشویی می‌تواند خراب بودن پمپ تخلیه آب باشد. البته دلایل دیگری مانند مسدود شدن شیلنگ تخلیه نیز می‌تواند علت تخلیه نشدن آب از ماشین ظرفشویی شما باشد.

این مشکلات و کلی مشکل دیگر ممکن است در عملکرد ماشین ظرفشویی شما به وجود آید. برای برطرف کردن این مشکلات کافیست در کاردون درخواست‌تان را ثبت کنید یا به صورت تلفنی از کارشناسان ما مشاوره بخواهید.

شهرهای تحت پوشش تعمیرات ماشین ظرفشویی

تعمیر ماشین ظرفشویی را در شهرهای تهران،‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا انجام می‌دهیم. به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

ما در کاردون همه‌ی برندهای ماشین ظرفشویی را تعمیر می‌کنیم.

بله. ما همه نوع ماشین لباسشویی را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، ماشین لباسشویی قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات ماشین ظرفشویی کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای ماشین ظرفشویی شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات ماشین ظرفشویی را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.