تعمیر ماکروفر

ماکروفر شما به خوبی غذا را گرم نمی‌کند؟ ماکروفرتان جرقه می‌زند؟ باید برای تعمیر آن و قبل از اینکه مشکل آن بزرگ‌تر شود، دست به کار شوید. با کاردون سرویس خدمات تعمیر ماکروفر و سولاردام را در محل بگیرید. تعمیرات تخصصی ماکروفر کاردون سرویس ضمانت ۳ ماهه دارد. در صورت تعویض قطعه، از قطعات اصلی استفاده می‌شود و قطعات تا ۶ ماه ضمانت دارند. همه‌ی قیمت‌ها و هزینه‌های خدمات کاردون منصفانه و رقابتی هستند.

تعمیرات ماکروفر در محل

خدمات کاردون سرویس برای مایکروویو

تعمیرات ماکروفر

تعمیر ماکروفر و سولاردام کاری بسیار تخصصی  و حساس است. از این رو این کار را حتما باید متخصص مسلط به دستگاه ماکروفر انجام دهد. متخصصان کاردون سرویس  همگی تجربه بالایی دارند و تعمیرات را  به صورت تخصصی در منزل شما انجام می‌دهند. کیفیت تعمیرات ماکروفر در کاردون تضمین شده است. قطعاتی که در دستگاه شما به کار می‌رود، اصلی هستند و تا ۶ ماه ضمانت دارند. هزینه‌های تعمیرات در کاردون شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند.

نصب و راه‌اندازی ماکروفر

اگر ماکروفر جدیدی خریداری کرده‌اید، می‌توانید دستگاه‌تان را با خدمات راه‌اندازی ماکروفر کاردون سرویس راه‌اندازی کنید و پس از نصب از با پرداخت هزینه‌ی مقرون به صرفه آن را گارانتی کنید.

سرویس دوره‌ای ماکروفر

نظافت ماکروفر و تمیز کردن عایق میکا باعث دستگاه شما بهتر کار کنه و به مگنترون آسیبی نرسه. برای درخواست خدمات سرویس دوره‌ای ماکروفر کافیست در سایت کاردون درخواست‌تان راثبت کنید یا به صورت تلفنی با کارشناسان ما صحبت کنید.

تعمیر همه‌ی برندهای ماکروفر

متخصصان کاردون تعمیرات، نصب و سرویس دوره‌ای انواع ماکروفر از هر برند و مدلی را انجام می‌دهند.

و تعمیر همه‌ی برندهای ماکروفر

چرا تعمیر ماکروفر با کاردون؟

سرویس‌کاران کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی برندهای معتبر خارجی و ایرانی را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعمیر ماکروفر را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر ماکروفر در منزل

خدمات تعمیر ماکروفر

تعمیر ماکروفر در محل

شما می‌توانید برای تعمیر ماکروفر در منزل از کاردون خدمات درخواست کنید. به این ترتیب نیازی ندارید تا از خانه خارج شوید یا کلی به دنبال خدمات تعمیرات بگردید و خدمات موردنظرتان را پیدا کنید. متخصصان کاردون قابل اعتماد هستند و پس از هماهنگی به منزل شما می‌آیند و خدمات تعمیر تخصصی ماکروفر شما را انجام می‌دهند.

ماکروفر شما غذا را گرم نمی‌کند؟

گرم نکردن غذا ایرادی شایع در ماکرفر است که یکی از دلایل اصلی آن به نحوه استفاده شما بازمی‌گردد. اگر حجم غذایی که در ماکروفر می‌گذارید زیاد است، یا دیواره‌های ماکروفر کثیف است یا در ساعات اوج  مصرف برق از ماکروفر استفاده می‌کنید ممکن است غذاهای شما به خوبی گرم نشوند.

اگر هیچ کدام از این مشکلات در ماکروفر شما وجود نداشت در نهایت باید از متخصصان مشاوره بگیرید تا دستگاه شما به صورت تخصصی بررسی شود.

ماکروفر شما جرقه می‌زند؟

جرقه زدن ماکروفر می‌تواند به دلیل وجود جسم فلزی درمحفظه ماکروفر یا کثیف بودن داخل ماکروفر باشد. اما در غیر این صورت ممکن است مگنترون یا لامپ اشعه ماکروفر ایراد داشته باشد.

سینی ماکروفر نمی‌چرخد؟

اگر سینی گردان ماکروفر شما نمی‌چرخد به دلیل ایراد موتور گردان ماکروفر است.  در صورتی که موتور گردان خراب شده باشد، باید متخصص آن را برای شما تعویض کند.

خدمات کاردون در تعمیر ماکروفر

  • تعمیر مگنترون

  • تعمیر فن

  • تعویض عایق میکا

  • تعمیر یا تعویض موتور گردان

  • تعمیر گریل ماکروفر

  • تعمیر سولاردام

و هر نوع ایرادی که ماکروفر یا سولاردام شما ممکن است داشته باشد.

شهرهای تحت پوشش تعمیرات ماکروفر

تعمیر ماکروفر را در شهرهای تهران،‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا انجام می‌دهیم. به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

ما در کاردون همه‌ی برندهای ماکروفر را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات ماکروفر کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای ماکروفر شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات ماکروفر را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.