لوگوی کاردون

درباره کاردون

کاردون فعالیت خود را از سال ۱۳۹۸ با تیمی جوان و متخصص آغاز کرده است و هم‌اکنون به عنوان زیرمجموعه گروه گلدیران آسایش مدرن فعالیت می‌کند. کاردون با بهره بردن از تجربه هلدینگ گلدیران در زمینه لوازم خانگی تلاش کرده است خدمات را با بالاترین کیفیت و آنچنان که شایسته هم‌وطنان‌ عزیزمان است ارائه دهد و با تعریف محصولاتی منحصر به فرد مانند گارانتی لوازم خانگی خلأ موجود در خدمات لوازم خانگی را پر کند. کاردون برخلاف بسیاری دیگر از خدمات دهندگان آنلاین، رابط میان تکنسین‌ها و مشتریان نیست! تکنسین‌های کاردون همگی عضوی از مجموعه کاردون هستند و کاردون نظارت کاملی بر نحوه عملکرد آنها دارد. ضمن اینکه خدمات کاردون ضمانت دارد و پس از دریافت خدمات توسط شما کاملاً قابل پیگیری است.

تجربه خدمات مطمئن تعمیرات لوازم خانگی، گارانتی و اسباب‌کشی

کاردون مرجعی برای تمامی خدمات مربوط به لوازم خانگی شما است. کاردون به صورت تخصصی تعمیرات و نصب لوازم خانگی همه برندها را انجام می‌دهد و برای اولین بار در ایران طرح هوم وارانتی (گارانتی و بیمه) لوازم خانگی را، حتی برای دستگاه‌های کارکرده، ارائه کرده است. برای دریافت خدمات می‌توانید در سایت درخواست خود را ثبت کنید یا با شماره تلفن ۴۷۱۰۰-۰۲۱ تماس بگیرید.

نحوه کار ما در کاردون به چه صورتی است؟

پس از اینکه شما با کاردون تماس گرفتید یا درخواست خدمات خود را در وب‌سایت کاردون ثبت کردید، قدم نخست ما این است که به صورت تلفنی به شما مشاوره دهیم تا اگر امکان آن وجود داشته باشد به صورت تلفنی مشکل را برطرف کنیم. در صورتی که این امکان وجود نداشت، هماهنگی‌های لازم برای مراجعه تکنسین به منزل شما انجام می‌شود و تکنسین متخصص به محل شما مراجعه می‌کند. پس از انجام کار نیز، ما برای اطمینان از درست انجام شدن کار با شما تماس می‌گیریم و از حسن انجام کار اطمینان پیدا می‌کنیم.

درباره کاردون