لوگوی کاردون

درباره کاردون

ما دوست نداریم هیچ وسیله‌ای در خانه شما خراب بماند و پیدا کردن خدمات تخصصی تعمیرات به دغدغه شما تبدیل شود. ما در کاردون‌ تعمیر مطمئن و تضمین شده‌ی لوازم خانگی شما را آسان کرده‌ایم. برای ارائه‌ی بالاترین کیفیت خدمات، متخصصان کاردون را از میان کاربلدهای خدمات تعمیرات لوازم خانگی انتخاب کرده‌ایم و آنها را تنها پس از گذراندن تست‌های متعدد انتخاب کرده‌ایم. ما از لحظه ارتباط شما با کاردون همراه شما هستیم. کار ما در تعمیر لوازم شما پس از تعمیر و سرویس آنها تمام نمی‌شود و پس از انجام خدمات هم از رضایت‌بخش بودن آنها مطمئن می‌شویم. علاوه بر این اگر وسیله‌ای در اختیار دارید که فاقد گارانتی است، می‌توانید پس از بازدید و نصب متخصصان کاردون، آن را گارانتی کنید.

پخش ویدیو

داستان کاردون از کجا شروع شده؟

داستان ما از سال ۹۸ آغاز شده است. در سال‌های گذشته نیاز به یک مرجع معتبر برای تعمیرات و  گارانتی همه جانبه‌ی لوازم خانگی در بازار احساس می‌شد. مرجعی که تخصص کافی را داشته باشد، قابل اعتماد باشد و از همه برند‌های معتبر پشتیبانی کند. این نیاز ما را بر آن داشت تا به فکر شروع یک کار جدید بیفتیم: سامانه هوشمند ثبت درخواست تعمیرات و گارانتی لوازم خانگی. تجربه و دانش گلدیران در همکاری‌های بین‌المللی و تولید داخلی به ما کمک کرد که از زیر و بم کار تعمیر آگاه شویم و بتوانیم بهترین خدمات را ارائه بدهیم. در کنار تجربه سی‌ساله گلدیران، از تکنولوژی روز دنیا استفاده کردیم تا فاصله شما با دریافت خدمات‌ آسان‌تر و کوتاه‌تر شود. سایت و وب‌اپلیکیشن کاردون خدمات مشاوره، تعمیر و گارانتی را به آسانی در اختیار شما قرار می‌دهد. در کنار روش آنلاین از طریق شماره تلفن‌ ۴۷۱۰۰-۰۲۱ هم پاسخ‌گوی شما هستیم.

ما در کاردون چه خدماتی ارائه می‌دهیم؟

شما به آسانی می‌توانید با  کاردون مشکلات لوازم خانگی خود را برطرف کنید. خدمات تعمیر ما شامل تعمیر یخچال، ماشین‌ لباسشویی، تلویزیون، کولر و به طور کلی همه‌ی لوازم خانگی و  از هر برند معتبری می‌شود. خدمات کاردون سرویس شامل تعمیر، نصب و راه‌اندازی مجدد و سرویس دوره‌ای می‌شود.

در کاردون گارانتی می‌توانید لوازم خانگی‌تان را گارانتی کنید. اگر وسیله‌ای دارید که گارانتی ندارد، به آسانی می‌توانید برای آن، از ما درخواست گارانتی کنید.

در کاردون کلاب می‌توانید همه‌ی لوازم خانگی خود را گارانتی کنید. به این ترتیب با پرداخت هزینه‌ای مشخص خیال‌تان از ماندگاری همه‌ی لوازم خانگی در منزل‌تان راحت می‌شود.

ماموریت و چشم‌انداز

ماموریت ما این است که هیچ تماسی را بی‌پاسخ باقی نگذاریم و تمام مشکلات و نیازهای مشتریانمان در رابطه با لوازم خانگی منزل‌شان را برطرف کنیم. مشتری‌مداری بالاترین ارزش ماست و در تمام مسیر ارائه خدمات به مشتریان همراه آنها خواهیم بود.

چشم‌انداز ما در کاردون رسیدن به رتبه یک خدمات تعمیر و گارانتی لوازم خانگی و تأسیسات است. ما می‌خواهیم به مطمئن‌ترین، سریع‌ترین و برترین ارائه دهنده خدمات تعمیرات و گارانتی تبدیل شویم. در این راه هر روز خودمان را به روز می‌کنیم و از جدیدترین تکنولوژی‌ها استفاده می‌کنیم.