لوگوی کاردون

اسباب کشی، حمل و نصب لوازم خانگی

یکی از دغدغه‌های افراد هنگام اسباب کشی و جابه‌جایی،‌ حمل مطمئن لوازم برقی خانه است؛ معمولاً در مجموعه‌های باربری جدا کردن، جابه‌جایی و نصب مجدد سایدبای‌ساید، ماشین لباسشویی و باقی لوازم خانگی منزل شما توسط افراد غیر کارشناس و فاقد مهارت‌های فنی لازم انجام می‌شود که ممکن است منجر به رسیدن آسیب به دستگاه شما شود. به همین دلیل کاردون به عنوان مجموعه‌ تخصصی تعمیر، نصب و گارانتی لوازم خانگی برای رفع نگرانی‌های شما، سرویس حمل و نصب لوازم خانگی و دیگر اثاثیه منزل را به خدمات خود افزوده است.

حمل و نصب لوازم خانگی
فهرست مطالب

ثبت درخواست تلفنی

در هر نقطه از ایران با شماره ۱۶۰۴ بدون پیش شماره تماس بگیرید. همکاران ما در کاردون از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ بامداد پاسخ‌گوی شما هستند.

ثبت درخواست آنلاین

با ثبت درخواست خود به صورت آنلاین همکاران ما در کمتر از ۳۰ دقیقه برای ارائه مشاوره و هماهنگی با شما تماس خواهند گرفت.

نصب و حمل لوازم خانگی

حتماً هنگام اسباب‌کشی با مشکل لوازم برقی به خصوص لوازمی که اتصالات آب دارند، مواجه شده‌اید. جدا کردن درست اتصالات و نصب مجدد آنها از آسیب رسیدن به وسایل شما جلوگیری می‌کند. گاهی اوقات جابه‌جایی یخچال‌ و ساید‌بای‌ساید به دلیل ابعاد بزرگ‌شان بسیار دشوار است. در این موارد با باز کردن و جداسازی درب‌ها ضمن اینکه حمل‌ آنها آسان‌تر و عبور آنها از درب ممکن می‌شود، از آسیب رسیدن به آنها نیز جلوگیری می‌شود.

پوشش کامل بیمه‌ای اسباب‌ کشی

وسایل منزل شما در سرویس اسباب‌کشی کاردون تحت پوشش بیمه است. لوازم منزل شما از لحظه‌ی جابه‌جایی و خارج کردن لوازم خانه از منزل تا بار زدنشان، جابه‌جایی آنها با کامیون و حمل آنها به مقصد تحت پوشش بیمه مسئولیت و بیمه حمل و نقل قرار دارند. به این ترتیب خیال شما از بابت آسیب‌ها و صدمه‌های احتمالی در زمان اسباب‌کشی راحت خواهد بود.

هزینه اسباب‌ کشی

قیمت و هزینه اسباب کشی بر اساس آیتم‌های مورد نیاز شما محاسبه می‌شود. عواملی که در تعیین قیمت اسباب کشی حمل و نصب تأثیرگذار هستند عبارتند از:

  • مسافت جابه‌جایی
  • تعداد و نوع دستگاه‌های برقی 
  • تعداد وسیله‌های و ابعاد آنها
  • مدت زمان اسباب کشی
  • تعداد ماشین و نیروی کار

برخی از مواردی که روی قیمت اسباب کشی مؤثر هستند از این قرار هستند:

  • پیانو
  • گاوصندوق
  • ویترین
  • شیشه‌های با ضخامت بالا

برای استعلام قیمت با ۱۶۰۴ تماس بگیرید و پس از اعلام تمامی موارد قیمت و هزینه‌ جابه‌جایی را از ما بگیرید.

چرا اسباب کشی با کاردون؟

تیک

استفاده از تکنسین با تجربه برای جابه‌جایی لوازم خانگی

تیک

پوشش بیمه مسئولیت و باربری حین اسباب‌کشی

تیک

صرفه‌جویی در زمان

تیک

قیمت منصفانه و رقابتی

تیک

ارائه خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای اسباب‌کشی

بسته‌بندی حرفه‌ای اسباب کشی

در صورتی که برای جابه‌جایی و اسباب‌کشی نیاز دارید که وسایل‌تان را بسته‌بندی کنید و نمی‌خواهید خودتان این کار را انجام دهید، کاردون خدمات بسته‌بندی حرفه‌ای را ارائه می‌دهد. وسایل شکننده مانند ظروف چینی و بلوری، وسایل تزئینی و دکور اگر به درستی بسته‌بندی نشوند، احتمال شکستن آنها حین جابه‌جایی وجود خواهد داشت. ضمن اینکه پیدا کردن کارتن و بسته‌های مناسب آن هم به تعداد بالا این روزها دشوار شده است. پس اگر می‌خواهید جابه‌جایی مطمئن و بدون دردسری داشته باشید، بسته‌بندی لوازم هنگام اسباب‌کشی را به کاردون بسپارید.

بسته بندی اسباب کشی

گارانتی لوازم خانگی

شما با دریافت خدمات حمل و نصب لوازم خانگی می‌توانید با کاردون دستگاه‌های خانه‌ خود را گارانتی کنید. اگر گارانتی یخچال، تلویزیون، ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، مایکروویو یا جاروبرقی شما به اتمام رسیده است، با کاردون آنها را گارانتی کنید تا نگران خرابی و پرداخت هزینه‌ی تعمیرات نباشید.

خدمات اسباب کشی، حمل و نصب در استان‌ تهران

کاردون خدمات تخصصی اسباب‌کشی و حمل و نصب لوازم خانگی را در استان تهران ارائه می‌دهد. تمامی مناطق شهر تهران و حومه تهران شامل‌ لواسان، فشم، آبسرد، رودهن، بومهن، پردیس، شهر قدس، شهریار، پرند، رباط کریم،‌اندیشه، اسلام‌شهر، بهارستان و … تحت پوشش خدمات اسباب کشی و حمل و نصب تخصصی لوازم خانگی قرار دارد.

خدمات اسباب‌کشی، حمل و نصب در استان البرز

کاردون خدمات تخصصی اسباب‌کشی و حمل و نصب لوازم خانگی را در استان البرز ارائه می‌دهد. تمامی مناطق شهر کرج و حومه کرج شامل فردیس، کمال‌شهر، نظرآباد، محمدشهر، ماهدشت، مشکین‌دشت، هشتگرد و .. تحت پوشش خدمات کاردون قرار دارند.