تعمیرات لوازم خانگی

تعمیرات لوازم خانگی در کوتاه ترین زمان توسط تیم مجرب و با تجربه کاردون را با یک کلیک امتحان کنید. مجموعه کاردون همواره تلاش نموده تا در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی با هدف جلب رضایت مشتریان گام بردارد. در این راستا با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تعمیرات برای خدمت رسانی آماده است.

در بخش تعمیرات لوازم خانگی از بخواهید :

شاید برای شما هم بارها در طول زندگی روزمره اتفاق افتاده است که لباسشویی، یخچال، مایکروویو و بقیه لوازم خانگی دچار مشکل بشود و شما زمان زیادی را برای پیدا کردن تعمیرکار صرف کرده باشید. از کسانی که تجربه خراب شدن وسایل دارند مثل دوست، فامیل و همسایه پرس و جو می‌کنید که تعمیرکار شما خوب بود یا نه؟!

تا به حال به این فکر کرده‌اید که چه می‌شد که همه امکاناتی که در طول شبانه روز به آن‌ها نیاز دارید در کنار هم بودند و شما هم وقت کمتری صرف می‌کردید و به جای پرس و جو درباره مسائل زمان‌بر ولی ساده، می‌توانستید فقط با چند کلیک به همه آن‌ها دسترسی داشته باشید؟

خب این اتفاق افتاده است و ما همه‌ی شرایط و امکانات لازم را برای شما فراهم کرده‌ایم. تا شما هم بتوانید با خیال راحت وقت برای اتفاق‌های خوب زندگیتان بگذارید. از قدیم گفتن؛ وقت طلاست و کار را باید به کاردون سپرد. ما برای وقت شما کاردون را راه انداری کردیم تا شما در آسایش باشید.

ما در بخش تعمیرات لوازم خانگی کاردون، تعمیرات تخصصی ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، یخچال ساید بای ساید و فریزر، کولر گازی و اسپلیت، تلویزیون LED و LCD و جاروبرقی و مایکروویو و سایر لوازم خانگی را انجام می‌دهیم. امروزه در تمامی خانه‌ها لوازم خانگی برقی همچون لباسشویی یخچال، تلویزیون و … وجود دارند.

ما در کاردون متخصصین با تجربه که دوره‌های مرتبط با تعمیرات را گذرانده‌ا‌ند و تخصص لازم در این زمینه دارند را دورهم جمع کرده‌ایم تا به شما خدمات ارائه دهیم. متخصصین ما علاوه بر تخصص، تعهد هم به شما دارند و ما تمامی کارمندان کاردون را ضمانت می‌کنیم تا لبخند رضایت را بر لبان شما بنشانند.

نصب کاردون با 10.000 تومان اعتبار هدیه!

برای دانلود کافیست با موبایل یا تبلت روی هرکدام از گزینه ها کلیک نمایید و نرم افزار را دریافت نمایید و به سادگی فعال سازی کنید. برای اولین نصب 10 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید!

با نصب اپلیکیشن 10 هزار تومان اعتبار رایگان از کاردون هدیه بگیرید

محبوبترین خدمات کاردون

کاردون همه کاره هست. در کاردون ما خدماتی داریم که شما برای پیدا کردن هرکدام از آن ها باید وقت زیادی را صرف کنید تا تک تک آن ها را پیدا کنید. ولی ما مجموعه ای از متخصصین را داریم که همه آن ها را در کنار هم جمع کرده است تا با چند کلیک به آن ها برسید