تعمیر تلویزیون سامسونگ

تعمیر تلویزیون سامسونگ با

تلویزیون سامسونگ یکی از محصولات پرفروش در بازار های داخلی می باشد که مورد استقبال مردم قرار گرفته است و توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. با این اوصاف طبیعی است که تقاضای افراد به دلیل استفاده نادرست و یا عملکرد دستگاه برای تعمیر تلویزیون سامسونگ افزایش یابد. از آنجا که تلویزیون تنها وسیله برای ایجاد سرگرمی و دورهمی های خانوادگی است استفاده بیش از حد و طولانی مدت از آن می تواند به قطعات مختلف آن آسیب بزند و نیاز به تعمیرات را در دستگاه ایجاد نماید. دغدغه بیشتر کاربرانی که برای تعمیر تلویزیون سامسونگ به دنبال تعمیرکار هستند یکسان می باشد زیرا همه ما نگران هستیم که در ازای هزینه ای که برای تعمیرات تلویزیون پرداخت می کنیم در نهایت از خدمات ارائه شده رضایت کامل داشته باشیم.

برند سامسونگ با تولید لوازم خانگی و برقی توانسته است کیفیت خود را به مشتریان ثابت نماید. اما اتفاق قابل پیش بینی نمی باشد همه برند های خوب و با کیفیت هم روزی دچار خرابی می شوند بنابراین استفاده از یک محصول حتی به صورت درست و اصولی هم روزی نیاز به تعمیر دارد زیرا قطعات مصرفی به کار رفته در دستگاه  به دلیل فرسودگی روزی نیاز به تعمیر دارد و شاید نیاز به تویض آن قطعه باشد. در چنین مواردی حتما باید از یک متخصص و تعمیرکار باتجربه برای تعمیر تلویزیون کمک بخواهید. می دانیم پیدا کردن یک فرد قابل اعتماد کار ساده ای نمی باشد. اما با این اوصاف شما می توانید با جستجو در اینترنت و پرس و جو از دوستان و آشنایان انتخاب دقیق تری داشته باشید.

خوشبختانه تیم متخصص کاردون با دانش کافی و تجربه بالا می توانند این رضایت را برای شما مشتریان ایجاد نمایند. زیرا با داشتن اطلاعات و آگاهی کامل از تکنولوژی های به کار رفته در تلویزیون سامسونگ و شناخت کامل قطعات می توانند راهنمایی های جامع و دقیقی را به شما ارائه دهند و در تصمیم گیری برای تعمیرات تلویزیون به شما کمک کنند.

تلویزیون شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

همان طور که می دانید تلویزیون سامسونگ یکی از لوازم برقی حساس در خانه می باشد که با هر گونه نوسان برقی می تواند دچار اختلال شود. ما در اینجا برخی از مشکلات متداول تلویزیون سامسونگ را بررسی می کنیم. همه ما می دانیم که عیب یابی درست می تواند تلویزیون ما را احیا نماید اما در مقابل تشخیص غلط می تواند به خراب شدن بیشتر تلویزیون منجر شود. بنابراین بهتر است در انتخاب تعمیر کار دقت نمایید. همچنین استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعه یکی از مواردی است که باید به آن توجه نمود زیرا استفاده از قطعات نامرغوب باعث می شود مجدد تلویزیون شما خراب شود و نیاز به تعمیر در تلویزیون یک اتفاق عادی تلقی شود.

چرا تلویزیون سامسونگ خود به خود خاموش می شود؟

یکی از سوالاتی که کاربران برای پاسخ آن بسیار با ما در ارتباط هستند علت خاموش شدن ناگهانی تلویزیون سامسونگ است. البته گاهی اوقات این مشکل برخی افرارد را عصبانی می کند و همه به دنبال علت آن هستند.اگر شما هم تلویزیون سامسونگ دارید و با این مشکل مواجه شده اید، بهتر است خود را برای تعمیرات برد پاور تلویزیون آماده نمایید زیرا مشکل از برد پاور می باشد. بیشتر ما نمی دانیم برد پاور چیست و چه کاری انجام می دهد ؟ برد پاور یکی از قطعات زحمت کش در تلویزیون است که وظیفه روشن شدن تلویزیون را بر عهده دارد. در حقیقت برد پاور ولتاژ برای روشن شدن تلویزیون را تامین می کند. حال اولین چیزی که به ذهنتان خطور می کند این است که هر گاه تلویزیون روشن نشد مشکل از برد پاور است و باید تعویض یا تعمیر شود ! شاید حق با شما باشد ولی برای تشخیص کمی عجولانه تصمیم گیری نموده اید بهتر است کار را به کاردون بسپارید و به تیم متخصصین این مجموعه اعتماد کنید.

گاهی اوقات تلویزیون خاموش می شود و به حالت استند بای می رود. همچنین برخی از کاربران گفته اند به هنگام تماشای فیلم به صورت ناگهانی تلویزیون خاموش شده و بعد از روشن کردن مجدد تلویزیون چراغ پاور چشمک می زند اما تلویزیون روشن نمی شود مشکل از کجاست و چرا باید تلویزیون سامسونگ با این مشکل مواجه شود ؟ باید بگوییم استفاده از کابل HDMI نامرغوب و غیر اورجینال می تواند این مشکل را برای تلویزیون شما ایجاد نماید بهتر است قبل از استفاده از وسایل جانبی درباره آن ها اطلاعات لازم را داشته باشید تا از آسیب احتمالی به دستگاهتان جلوگیری نمایید. در این حال مشکل اصلی از مین برد تلویزیون می باشد هنگامی که از کابل HDMI نامرغوب برای تلویزیون استفاده می کنید CPU می سوزد و مین برد خراب می شود . درست است ! مین برد قابل تعمیر می باشد اما در صورت آسیب جدی باید تعویض شود. مین برد یکی از اجزای اصلی تلویزیون می باشد بنابراین تعمیر این قطعه از حساسیت بالایی برخوردار است زیرا ورودی و خروجی های مختلف بر روی مین برد قرار دارد که در صورت خرابی این قطعه تمام بخش ها دچار اختلال خواهد شد. 

چرا تلویزیون سامسونگ تصویر ندارد ؟

نداشتن تصویر در تلویزیون می تواند یکی از مشکلات اصلی و حیاتی به شمار رود زیرا همه ما از تلویزیون برای  تماشای برنامه ها و ایجاد سرگرمی استفاده می کنیم زمانی که نتوانیم از تصویر آن بهره مند شویم این دستگاه برایمان قابل تحمل نخواهد بود. همان طور که می دانید نداشتن تصویر در تلویزیون سامسونگ می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که باید همه آن ها بررسی شود. شاید مشکل از پورت های تلویزیون باشد اگر پورت ها تعمیر شود دیگر جای نگرانی نخواهد بود. یکی از دلایل اصلی در نداشتن تصویری تلویزیون خرابی مادربرد است اما تشخیص خرابی هریک از قطعات باید توسط یک تعمیرکار حرفه ای صورت گیرد. خوشبختانه تمامی قطعات در صورت خرابی قابل تعمیر می باشد و می توانید از تعویض آن صرف نظر کنید.

اگر تلویزیون شما فقط در نمایش تصویر دچار مشکل شده است به احتمال زیاد مشکل از پنل تلویزیون و شاید بک لایت ها باشد اگر تصویر تلویزیون سیاه شده است مشکل از بک لایت هاست زیرا وظیفه بک لایت ها ارسال نور و نمایش تصویر است در صورتی که تلویزیون شما سیاه شده است احتمال سوختن و خرابی بک لایت ها بالاست. اگر می خواهید از خرابی بک لایت ها مطمئن شوید می توانید با یک چراغ قوه بر روی صفحه سیاه تلویزیون این کار را انجام دهید در صورتی که با نور چراغ قوه تصویر تلویزیون را دیدید به این اطمینان برسید که باید بک لایت ها را تعویض کنید.

اگر تلویزیون شما به تازگی دچار آب خوردگی شده است و تصویر تلویزیون قطع شده است ایجاد اتصالی با ورود آب می تواند یکی از دلایل خرابی فلت های پنل باشد برای این مشکل راه حل این است که تا 48 ساعت تلویزیون را از برق بکشید و از آن استفاده نکنید بعد از 48 ساعت در صورتی که مشکل برطرف نشد برای تعویض پنل تلویزیون اقدام کنید.

برطرف کردن مشکل قطعی صدای تلویزیون سامسونگ

گاهی اوقات ممکن است تلویزیون را روشن کنید و طبق انتظاری که می رود منتظر نمایش تصویر و پخش صدا به طور همزمان هستید اما هر چه منتظر می مانید خبری از صدای تلویزیون نیست و با عوض کردن کانال ها انتظار برطرف شدن این مشکل را دارید اما همچنان این مشکل وجود دارد راه حل چیشت ؟ باید چه کاری انجام دهید ؟

ابتدا بهتر است به تنظیمات تلویزیون مراجعه کنید شاید تلویزیون شما به حالت بی صدا تغییر کرده است آن را به حالت استاندارد تغییر دهید. گاهی اوقات ممکن است قطع شدن صدای تلویزیون سامسونگ به دلیل خروجی صدا بر روی بلندگو نباشد اگر تمام موارد ابتدایی را بررسی کردید اما باز هم با مشکل صدا مواجه هستید بهتر است دلایل فنی نداشتن صدای تلویزیون را هم چک کنید و برای این کار حتما از یک تعمیرکار حرفه ای کمک بخواهید. خرابی مین برد یکی از دلایل اصلی نداشتن صدای تلویزیون می باشد شاید شنیده اید که می گویند مین برد قلب تلویزیون است زیرا این قطعه با تمامی قطعات تلویزیون در ارتباط است و ارتباط مستقیمی با سیستم صوتی تلویزیون دارد. اگر این قطعه دچار خرابی یا اختلال شود صدایی از تلویزیون پخش نمی شود.

چرا تلویزیون سامسونگ دیر روشن می شود ؟

شاید برای شما هم پیش آمده باشد اما بی تفاوت از آن عبور کرده اید! تلویزیون را روشن می کنید اما هیچ عکس العملی نمی بینید احساس می کنید ریموت تلویزیون کار نمی کند اما بعد از چند لحظه تصویر تلویزیون را مشاهده می کنید. تنها سوالی که در صورت تکرار این اتفاق به ذهن شما می رسد این است که این اتفاق طبیعی است یا تلویزیون شما خراب شده است ؟ برای پیدا کردن جواب این سوال به اینترنت که یکی از راه های آسان برای یافتن پاسخ سوالات است مراجعه می کنید و متوجه می شوید که خرابی بردپاور می تواند یکی از دلایل این اتفاق باشد.

خرابی برد پاور می تواند یکی از دلایل دیر روشن شدن تلویزیون باشد این قطعه کاربردی از قطعات مهمی تشکیل شده است که در بیشتر مواقع خرابی خازن های برد پاور شما را از روشن شدن بلافاصله تلویزیون محروم می کند. اگر برد پاور نبود تلویزیون هیچ وقت روشن نمی شد!