تعمیر تلویزیون

تعمیر تلویزیون در کوتاه ترین زمان توسط تیم مجرب و با تجربه کاردون را با یک کلیک امتحان کنید. مجموعه کاردون همواره تلاش نموده تا در زمینه خدمات و تعمیرات لوازم خانگی با هدف جلب رضایت مشتریان گام بردارد. در این راستا با بهره گیری از نیروهای متخصص و آموزش دیده در حوزه تعمیرات برای خدمت رسانی آماده است.

در بخش تعمیر تلویزیون از بخواهید :

تلویزیون یکی از لوازم سرگرم کننده در هر خانه ای می باشد که در صورت خرابی یا ایجاد مشکل به سرعت باید تعمیر شود. شاید بتوان گفت تلویزیون یکی از وسایلی است که می تواند اعضای خانواده را به دور یک دیگر جمع کند بنابراین خرابی این وسیله خانگی می تواند آسایس را از خانواده ها گرفته و تحمل اوقات فراغت بدون تلویزیون را دشوار نماید. با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی به خصوص تلویزیون بهتر است با دیدن هر گونه مشکل و خرابی در تلویزیون اقدام به تعمیر نمایید. با کمک کاردون تعمیر تلویزیون شما تضمین شده است زیرا تیم کاردون با بهره گیری از نیروهای مجرب و کارآزمون در زمینه تعمیرات لوازم خانگی همواره تلاش می نماید در کمترین زمان و در محل مشتری به تعمیرات تلویزیون شما بپردازد.

خدمات کاردون برای تعمیر تلویزیون

شاید در گذشته با خراب شدن تلویزیون اصلا به فکر تعمیر تلویزیون نبودیم و با خرید یک دستگاه جدید و نو لبخند رضایت بر چهرمان نمایان می شد. اما این روزها با توجه به بالا رفتن قیمت لوازم خانگی در صورت خراب شدن تلویزیون فقط به فکر تعمیر آن هستیم و اولین کاری که برای پیدا کردن یک تعمیرکار مجرب و با تجربه به ذهنمان می رسد جستجو کردن اینترنت است. همان طور که می دانید تلویزیون یکی از دستگاه های الکترونیکی حساس می باشد که باید برای تعمیر آن از تکنسین های با تجربه و متخصص که به تکنولوژی های روز دنیا تسلط دارند راهنمایی بخواهید.

کاردون با بهره گیری از نیروهای متخصص در زمینه تعمیر تلویزیون همواره تلاش نموده تا رضایت مشتریان را جلب نماید. مجموعه کارودن تلاش می کند تا در کوتاه ترین زمان مشکل را بررسی و رفع نماید همچنین سعی دارد با تعمیر قطعات از پرداخت هزینه های اضافی شما بکاهد. خوشبختانه متخصصین کاردون با انواع مدل های تلویزیون و برندهای مختلف آشنایی داشته و می توانند برای رفع مشکل تلویزیون شما اعزام شوند.

ممکن است صفحه ال سی دی تلویزیون شما آسیب دیده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد بهتر است نگران نباشید و کار را به کاردون بسپارید. خراب شدن تلویزیون می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و باعث نگرانی شما شود. بنابراین اگر
تلویزیون شما روشن نمی شود
تلویزیون صدا دارد ولی تصویر ندارد
تلویزیون روشن می شود ولی بعد از چند ثانیه خاموش می شود
تصویر تلویزیون تاریک و روشن می شود
تلویزیون بر روی یک تصویر می ماند
تلویزیون به طور ناگهانی خاموش می شود
ایجاد خطوط عمودی و افقی در تلویزیون

فقط کافی است با کاردون تماس بگیرید !!!

در هر خانه ای حداقل یک تلویزیون وجود دارد و یکی از ابزار های ایجاد سرگرمی و دورهمی های خانوادگی می باشد بنابراین نمی توان روزی را بدون تلویزیون متصور شد. فرض کنید یک روز سخت کاری را به امید تماشای یک برنامه مهیج در کنار دوستان به پایان رسانده اید و به خانه آمده اید. اما تلویزیون شما دچار مشکل شده است و روشن نمی شود خراب شدن و تعمیر تلویزیون می تواند بسیار ناراحت کننده و در عین حال باعث ایجاد نگرانی در شما شود.

اگر تلویزیون شما ال جی است و نیاز به تعمیر دارد می توانید به کاردون اعتماد کنید و تعمیر تلویزیون ال جی خود را به کاردون بسپارید. شاید تصور شما از برندهای معتبری مانند ال جی کارایی همیشگی بدون نیاز به تعمیر و خرابی باشد اما این تصور بسیار اشتباه می باشد برندهای با کیفیت هم روزی نیاز به تعمیرات دارند.

خوشبختانه کاردون این فرصت را برای شما فراهم کرده است تا با استفاده از تجربیات متخصصین که به تعمیر تلویزیون پرداخته اند بیشترین خرابی های تلویزیون ال جی را بررسی نموده و تا جایی که امکان دارد راه حل مناسب برای رفع عیب تلویزیون را در اختیارتان قرار داده است زیرا برخی از مشکلات تلویزیون را می توانید خودتان برطرف نمایید.

تلویزیون ال جی دارید و روشن نمی شود !

بیشترین و پرتکرار ترین اتفاقی که ممکن است برای تلویزیون شما رخ دهد روشن نشدن آن است. زیرا یکی از مواردی که مشتری ها برای رفع آن با کاردون تماس می گیرند روشن نشدن تلویزیون ال جی است. گاهی اوقات خودتان می توانید مشکل روشن نشدن تلویزیون را برطرف نمایید برای این کار ابتدا محافظ برق و پریز برق را چک کنید تا سالم باشند. در صورتی که تلویزیون را روشن می کنید و فقط لوگوی ال جی بالا می آید و تصویر را نمایش نمی دهد باید با کاردون تماس بگیرید. نگران نباشید اگر تلویزیون شما روشن نشود باز هم قابل تعمیر است و متخصصین کاردون می توانند تلویزیون شما را تعمیر نمایند.

تلویزیون ال جی شما هم خاموش و روشن می شود ؟

برخی از مشتریان با کاردون تماس گرفته و از خاموش و روشن شدن تلویزیون ال جی خود اعتراض می کنند و به دنبال دلیل و راه حل برای تعمیر آن هستند. معمولا از آن ها می خواهیم تا مشکل را به صورت کامل و دقیق برای ما شرح دهند در صورتی که تلویزیون را روشن می کنید و با مشاهده لوگوی ال جی تلویزیون خاموش می شود باید بگوییم تلویزیون شما در اصطلاح ریبوت می شود. اگر این عمل به طور مداوم رخ می دهد علت آن خرابی مین برد تلویزیون است البته همیشه هم علت خرابی مین برد نمی باشد بنابراین کاردون قبل از اینکه خرج روی دست شما بگذارد راه حل های ابتدایی را به شما گوشزد می کند تا اگر خودتان می توانید تلویزیون را عیب یابی کنید. گاهی اوقات ممکن است با تغییر در تنظیمات تلویزیون، تایمر را فعال کرده باشید و سر ساعت خاصی تلویزیون خاموش شود. بهتر است محافظ برق و پریز برق را چک کنید زیرا یکی از دلایل خاموش و روشن شدن پشت سر هم تلویزیون خرابی برق می باشد. اگر فلش مموری و یا وسایل جانبی به تلویزیون متصل نموده اید آن ها را خارج کنید شاید مشکل از دستگاه های خارجی باشد. پیشنهاد می کنیم برای مدت نیم ساعت باتری کنترل را خارج نمایید تا در صورت انتقال پیام اشتباه به تلویزیون مشکل برطرف شود. اگر موارد ذکر شده را بررسی نمودید اما باز هم سر نقطه اول هستید بهتر است کار را به کاردون بسپارید تا از تعمیر تلویزیون خود مطمئن شوید.

سامسونگ یکی از برندهای تولید کننده تلویزیون می باشد که توانسته سهم بزرگی از بازار تلویزیون را به خود اختصاص دهد. بنابراین طبیعی است که میزان تقاضا برای تعمیرات و یا مشکلات ایجاد شده برای این برند زیاد باشد. بله درست است تعمیر تلویزیون سامسونگ ! همه برندهای معتبر دنیا در تولیدات خود از کیفیت دریغ نخواهند کرد اما گاهی اوقات استفاده نادرست از وسایل برقی و یا نوسان برق باعث بروز مشکلاتی برای تلویزیون شما خواهد شد.

از اصلی ترین مشکلات تلویزیون سامسونگ قطع شدن صدای تلویزیون است. اگر تلویزیون شما نیز صدا ندارد و شما را نگران کرده است در اپلیکیشن کاردون مشکل خود را ثبت نمایید تا در کوتاه ترین زمان برای تعمیر پاور تلویزیون متخصصین کاردون اعزام شوند. این کار به دقت و مهارت بالایی ناز دارد بنابراین سعی کنید در انتخاب تعمیرکار جهت تعمیر تلویزیون خود وسواس به خرج دهید.

در تلویزیون سامسونگ شما هم لکه های رنگی ایجاد شده است ؟

اگر سال هاست از تلویزیون سامسونگ استفاده می کنید این مشکل به دلیل استفاده طولانی مدت از دستگاه اتفاق افتاده است اما اگر به تازگی تلویزیون سامسونگ خریداری نموده اید باید بگوییم اتفاق افتادن این مسئله غیر ممکن خواهد بود. در صورتی که بدون استراحت و بی وقفه از تلویزیون استفاده نمایید امکان ایجاد لکه های رنگی بر روی تلویزیون بالا می رود. لازم است بدانید تعمیر و برطرف نمودن این مشکل نیاز به تخصص دارد بنابراین در صورت بروز این مشکل برای تلویزیونتان کاردون را مطلع نمایید.

استفاده بیش از حد از تلویزیون می تواند باعث کم شدن نور صفحه نمایش تلویزیون شود. البته گاهی اوقات اعمال تغییرات در تنظیمات تلویزیون و به هم ریختگی آن نور صفحه نمایش کم خواهد شد. گاهی اوقات کیفیت فسفر به کار رفته در تلویزیون کاهش یافته و عملکرد آن دچار اختلال خواهد شد. باید بگوییم استفاده بیش از حد و بدون وقفه از تلویزیون می تواند به دستگاه آسیب برساند.

می دانید برای جلوگیری از خرابی پنل تلویزیون سامسونگ چه باید کرد؟

بسیاری از مشتریان نگران خرابی پنل تلویزیون هستند زیرا یکی از قطعاتی است که بر قیمت تلویزیون می افزاید و هزینه تعمیرات آن نیز به نسبت سایر قطعات بالا می باشد.  کاردون سعی دارد به شما کمک کند تا هیچ گاه با این مشکل برخورد نکنید. همان طور که می دانید یکی از دلایل خرابی پنل تمیز کردن نادرست تلویزیون است. هنگامی که قصد تمیز کردن تلویزیون را دارید بلافاصله بعد از خاموش کردن دستگاه اقدام به تمیز کردن نکنید حداق یک ساعت زمان لازم است تا پنل خنک شود. توجه داشته باشید استفاده از دستمال خیس برای تمیز کردن تلویزیون یک دشمن جدی می باشد.

یکی از مواردی که باعث خرابی پنل تلویزیون می شود استفاده از اجسام آهنربایی اطراف تلویزیون است. به عنوان نکته آخر باید بگوییم در صورتی که متوجه خرابی پنل تلویزیون شدید تلویزیون را خاموش کنید و روشن نکنید.

تعمیر تلویزیون سونی

سونی یار دیرینه در تولید تلویزیون می باشد و اسم این برند برای همه ما آشناست. اگر از کاربران تلویزیون سونی هستید باید این را بدانید که در صورت بروز مشکل برای تلویزیونتان اولین و مهم ترین نکته دانستن مدل تلویزیون است زیرا مشکلات در مدل های مختلف تلویزیون متفاوت می باشد. با توجه به تنوع بالای تلویزیون های سونی تعمیرات آن نیز یکی از کارهای تخصصی به حساب می آید. بنابراین اگر تلویزیون سونی دارید که نیاز به تعمیر دارد به دنبال تعمیرکار حرفه ای و متخصص باشید.

یکی از مشکلات رایج در بیشتر تلویزیون ها خرابی تصویر آن است که هیچ ارتباطی به برند خاصی ندارد

نصب کاردون با 10.000 تومان اعتبار هدیه!

برای دانلود کافیست با موبایل یا تبلت روی هرکدام از گزینه ها کلیک نمایید و نرم افزار را دریافت نمایید و به سادگی فعال سازی کنید. برای اولین نصب 10 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید!

محبوبترین خدمات کاردون

کاردون همه کاره هست. در کاردون ما خدماتی داریم که شما برای پیدا کردن هرکدام از آن ها باید وقت زیادی را صرف کنید تا تک تک آن ها را پیدا کنید. ولی ما مجموعه ای از متخصصین را داریم که همه آن ها را در کنار هم جمع کرده است تا با چند کلیک به آن ها برسید