تعمیر ماشین لباسشویی بوش با

وجود یک لباسشویی در هر خانه ای باعث صرفه جویی در انرژی و زمان افراد خانواده می شود بنابراین خرید آن می توانید بسیار کاربردی و ضروری باشد. اگر ماشین لباسشویی بوش را انتخاب کرده اید و امروز ماشین لباسشویی شما با مشکل مواجه شده است. اصلا جای نگرانی نیست چون جستجوی شما در اینترنت کار خودش را کرده است و شما را با دنیای تعمیرات کاردون آشنا کرده است. بهتر است نگران نباشید و به دنبال مشکل خود در بین تیتر های زیر باشید تا راهکار کاردون به کارتان بیاید.

لازم است بگوییم اگر فنی نیستید اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی نکنید زیرا ماشین لباسشویی از قطعات داخلی پیچیده ای تشکیل شده است که نیاز به تخصص و آشنایی کامل با قطعات لباسشویی دارد بهتر است کار را به کاردون بسپارید و از اقداماتی که می تواند هزینه تعمیرات شما را افزایش دهد صرف نظر کنید. کاربرانی که از ماشین لباسشویی بوش استفاده می کنند سوالاتی را فروم های مختلف تعمیرات مطرح نموده اند که کاردن به مهم ترین و رایج ترین آن ها پاسخ داده است تا شاید بتواند از این طریق مشکل شما را برطرف نماید.

چرا ماشین لباسشویی بوش روشن نمی شود ؟

تشخیص علت روشن نشدن ماشین لباسشویی بوش می تواند کار دشواری باشد زیرا دلایل مختلفی می تواند مسبب روشن نشدن ماشین لباسشویی باشد. در صورتی که اقدام به روشن کردن ماشین لباسشویی نمودید اما متوجه شدید صفحه نمایش لباسشویی بوش خاموش است باید به خرابی پریز برق مشکوک شوید از یک فازمتر برای تست سالم بودن پریز برق می توانید کمک بگیرید. اگر موفق به اینکار نشدید می توانید از یک برقکار بخواهید تا شما را از سالم بودن پریز برق و رسیدن جریان برق به ماشین لباسشویی مطمئن نماید.

اما در صورتی که برخی از چراغ های صفحه نمایش ماشین لباسشویی روشن است و برخی خاموش مشکل از برق رسانی به دستگاه نخواهد بود و باید برد کنترلی صفحه نمایش را بررسی کنید گاهی اوقات با تعویض برد کنترلی مشکل برطرف شده و دیگر جای نگرانی نخواهد بود. اما اگر ماشین لباسشویی شما به طور کلی روشن نشده و عملیات شستشو انجام نمی شود باید از یک تعمیرکار ماشین لباسشویی برای تعمیر دستگاهتان کمک بخواهید زیرا روشن نشدن ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و باید یک فرد متخصص و باتجربه آن را عیب یابی نماید.

ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

دیگ ماشین لباسشویی بوش نمی چرخد ؟

گاهی اوقات برخی افراد از سر کنجکاوی عملیات شستشو ماشین لباسشویی را دنبال می کنند و همین کنجکاوی به آن ها کمک می کند تا عیب دستگاهشان را بیابند. هنگامی که احساس کردید دیگ ماشین لباسشویی نمی چرخد باید به دنبال دلیل آن باشید شاید علت آن خودتان باشید و باید مراقب باشید که دیگر این اتفاق تکرار نشود. شاید هر چند وقت یکبار به دلیل مشغله کاری فراموش کنید لباسشویی را روشن کنید و جمع شدن بیش از حد لباس ها علت اصلی نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش باشد. این نکته را به خاطر داشته باشید در صورتی که بیش از ظرفیت ماشین لباسشویی در آن لباس بریزید با این مشکل برخورد خواهید کرد و از طول عمر ماشین لباسشویی خود می کاهید.

البته این را هم بگوییم گاهی اوقات این موضوع نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می تواند طبیعی باشد. گاهی اوقات انتخاب برنامه شستشو و یا تولید کف بیش از حد می تواند علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی باشد که این امر کاملا طبیعی می باشد و جای نگرانی نخواهد بود .

در برخی مواقع پارگی تسمه در اثر ساییدگی و فرسودگی می تواند دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی باشد. برای اینکه مطمئن شوید دلیل نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی بوش پارگی تسمه است می توانید درب ماشین لباسشویی را باز نمایید و دیگ را با دست بچرخانید در صورتی که هنگام چرخاندن دیگ هیچ مقاومتی احساس نکردید باید اقدام به تعویض تسمه نمایید.

چرا ماشین لباسشویی بوش از آب پر نمی شود ؟

آبگیری نکردن ماشین لباسشویی بوش یکی از معضلات شستشوی لباس هاست. انسداد یا خم شدن شلنگ ورودی آب به داخل ماشین لباسشویی می تواند مهم ترین دلیل پر نشدن آب داخل دستگاه باشد بهتر است قبل از هر چیز شلنگ ورودی آب را بررسی نمایید. البته گاهی اوقات فشار آب منجر به این اتفاق خواهد شد و نگرانی در شما ایجاد خواهد نمود. اگر از نظر فنی بخواهیم مشکل را بررسی نماییم تنها دلیل برای پر نشدن آب در ماشین لباسشویی خرابی شیر برقی است که باید توسط تعمیرکار و متخصص عیب یابی شود.