تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

محصولات سامسونگ سال‌هاست که آزمایش خود را در خانه‌های ما پس داده‌اند و نشان داده‌اند که از کیفیت بالایی برخوردار هستند. ماشین لباسشویی سامسونگ نیز از این قاعده مستثنا نیست. با وجود کیفیت بالا اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار مشکل یا ایراد شد، حتما باید آن را به یک متخصص نشان دهید. کاردون با ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی در محل و در اسرع وقت، خیال شما را بابت تعمیر ماشین لباسشویی راحت می‌کند و کیفیت تعمیرات را برای شما تضمین می‌کند.

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمات کاردون سرویس برای ماشین لباسشویی سامسونگ

تعمیرات لباسشویی سامسونگ

متخصصان کاردون با تجربه هستند و با تعمیرات انواع مدل‌های ماشین لباسشویی سامسونگ آشنا هستند. اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما روشن نمی‌شود، اگر لباس‌ها را به خوبی شستشو نمی‌دهد، اگر صدای زیادی تولید می‌کند یا آب را تخلیه نمی‌کند، اگر خشک کن ماشین لباسشویی سامسونگ شما کار نمی‌کند، کافی است درخواست خود برای دریافت خدمات تعمیر ماشین لباسشویی را در سایت کاردون ثبت کنید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و برای انجام خدمات تعمیر هماهنگی‌های لازم را انجام دهند.

نصب و راه‌اندازی لباسشویی سامسونگ

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ جدیدی خریداری کرده‌اید یا در حال جابه‌جایی هستید و برای نصب و راه‌اندازی مجدد لباسشویی خود به خدمات نیاز دارید، می‌توانید از خدمات نصب و راه‌اندازی ماشین لباسشویی کاردون استفاده کنید. در ضمن پس از نصب می‌توانید با کاردون گارانتی دستگاه خود را گارانتی کنید.

سرویس دوره‌ای لباسشویی سامسونگ

با سرویس دوره‌ای عمر ماشین لباسشویی سامسونگ خود را بالا می‌برید و عملکرد آن را بهبود می‌بخشید.

تعمیر ماشین لباسشویی در محل در اسرع وقت

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ شما دچار مشکل شد،‌نیازی نیست نگران پیدا کردن تعمیرکار متخصص و قابل اعتماد باشید. کاردون خدمات تعمیر لباسشویی سامسونگ را در محل شما در اسرع وقت انجام می‌دهد. 

چرا تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ با کاردون؟

متخصصان کاردون با تجربه و متخصص هستند

همه‌ی مدل‌های لباسشویی سامسونگ را پشتیبانی می‌کنیم

کیفیت تعمیر ماشین لباسشویی را ضمانت می‌کنیم

تعویض قطعات را با قطعات اصلی انجام می‌دهیم

قیمت‌ها و تعرفه‌ها را رقابتی تعیین کرده‌ایم

تعمیر ماشین لباسشویی سامسونگ

خدمات تعمیر تخصصی ماشین لباسشویی سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ روشن نمی‌شود

روشن نشدن ماشین لباسشویی دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد. از خراب بودن سیم کشی داخلی دستگاه تا ایراد داشتن برد الکتریکی. تعمیر ماشین لباسشویی که روشن نمی‌شود، حتمال باید توسط متخصص انجام شود.

ماشین لباسشویی سامسونگ کار نمی‌کند

گاهی اوقات پیش می‌آید که ماشین لباسشویی سامسونگ شروع به کار نمی‌کند. در این حالت وجود مشکل در بخش‌هایی از ماشین لباسشویی ممکن است مانع شروع به کار ماشین لباسشویی شود. خرابی میکروسوئیچ‌ درب ماشین لباسشویی می‌تواند یکی از دلایل عدم شروع به کار باشد. اگر آب به دستگاه وارد نشود نیز ماشین لباسشویی شروع به کار نمی‌کند. در این حالت احتمالا شیربرقی لباسشویی ایراد پیدا کرده است.

ماشین لباسشویی سامسونگ سروصدای زیادی می‌کند

اگر ماشین لباسشویی سامسونگ سروصدای غیرطبیعی ایجاد می‌کند، بلبرینگ‌های دستگاه ایراد پیدا کرده است و باید تعمیر یا تعویض گردد.

خدمات تعمیرات ماشین لباسشویی کاردون

  • تعمیر و تعویض برد الکتریکی

  • تعمیر المنت

  • تعویض بلبرینگ

  • تعویض شیربرقی

  • رفع نشتی

  • تعویض کمک فنر 

و رفع همه‌ی مشکلات ماشین لباسشویی سامسونگ

شهرهای تحت پوشش تعمیرات ماشین لباسشویی

خدمات تعمیر یخچال سامسونگ را در تهران و شهرهای‌ مشهد، کرج، اصفهان، اهواز، تبریز، رشت، رودهن، شهریار، شهر قدس، اسلامشهر، بومهن، دماوند، رباط کریم، پردیس، شیراز، پاکدشت، قرچک، ورامین و پیشوا نیز انجام می‌دهیم و به زودی شهرهای دیگر را نیز پوشش خواهیم داد.

چطور در کاردون درخواست خدمات تعمیر بدهید؟

سفارش‌تان را در کاردون ‌‌
ثبت کنید

بهترین متخصص را
انتخاب کنید

خدمات موردنظرتان را
دریافت کنید

کار رو به کاردون بسپار...

سوالات پرتکرار

بله. ما همه نوع ماشین لباسشویی را تعمیر می‌کنیم و اگر قطعه برای تعویض موجود باشد و بتوانیم آن را پیدا کنیم، ماشین لباسشویی قدیمی شما را تعمیر می‌کنیم.

کاردون یکی از زیرمجوعه‌های گروه گلدیران است و از تجربه بیست ساله‌ی متخصصان گلدیران استفاده می‌کند.

تعرفه هزینه‌های تعمیرات ماشین لباسشویی کاملا شفاف، منصفانه و رقابتی تعیین شده‌اند و از شما هیچ هزینه اضافه‌ای دریافت نمی‌شود.

تعمیرات کاردون سرویس تا ۳ ماه ضمانت دارند. قطعات تعویضی نیز تا ۶ ماه ضمانت خواهند داشت. در طی این مدت هر مشکلی برای دستگاه شما به وجود آمد، کاردون موظف به ارائه خدمات به شما خواهد بود.

ما اصل بودن قطعات را برای شما تضمین می‌کنیم و قطعات را از نمایندگی‌های معتبر تهیه می‌کنیم.

به مشاوره نیاز دارید؟

اگر می‌خواهید برای تعمیر لوازم خانگی خود اطلاعات کسب کنید، کافیست درخواست خود را در فرم آنلاین پر کنید یا فقط با ما تماس تلفنی بگیرید.