تعمیر کولر گازی جنرال

تعمیر کولر گازی جنرال با

در روزهای گرم تابستان وسیله ای که بیشتر از همه می تواند حال و هوای زندگی شما را خنک نماید انتخاب یک کولر گازی سالم می باشد. از میان تمامی برند های کولر گازی برند جنرال یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین برندها نزد خانواده های ایرانی است که از نظر کمی و کیفی توانسته رضایت خانواده های ایرانی را به خود جلب نماید. همه ما می دانیم که نگهداری کولر گازی می تواند نقش مهمی در عملکرد آن داشته باشد. اما با این اوصاف ممکن است روزی کولر گازی جنرال هم نیاز به تعمیرات داشته باشد. اگر می خواهید اطلاعاتی درباره تعمیرات کولر گازی جنرال داشته باشید تا در صورت خرابی کمی اطلاعات داشته باشید بهتر است با کاردون همراه شوید.

علت خرابی کولر گازی جنرال چیست ؟

همان طور که می دانید تمامی لوازم برقی برحسب اتفاق خراب نمی شود! خرابی کولر گازی هم با علت همرا است که برخی از بارزترین و رایج ترین مشکلات و دلایل خرابی کولر گازی را با شما به اشتراک می گذاریم:

اگر کولر گازی شما روشن نمی شود ابتدا فیوز و قطع کننده مدار را بررسی کنید. گاهی اوقات با تعویض فیوز و یا تنظیم مجدد مدار قطع کننده مشکل برطرف می شود. اما در صورت برطرف نشدن مشکل باید از یک متخصص کمک بخواهید زیرا سوئیچ فشار قوی کولر شما آسیب دیده است و برطرف کردن این مشکل نیاز به تخصص دارد.

اگر می خواهید از نشتی گاز در کولر جنرال الکتریک غافلگیر نشوید بهتر است در سرویس های دوره ای این مورد را بررسی نمایید. زیرا با این کار می توانید به عملکرد دستگاه کمک نمایید و باعث افزایش راندمان کولر گازی شوید.

اگر کولر گازی جنرال دارید و به طور ناگهانی از کار افتاد و یا به طور مکرر خاموش و روشن می شود می خواهد از خرابی ترموستات خبر دهد.خوشبختانه با پیشرفت تکنولوژی این روزها شاهد ترموستات های دیجیتال در بازار هستیم که می توانند دما را در زمان های مختلف یا از راه دور کنترل کنند. بنابراین در صورتی که ترموستات کولر گازی جنرال شما معیوب است حتما با یک فرد متخصص و با تجربه در میان بگذارید تا مشکل را برطرف نماید.

کولر گازی شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

تعمیرات تخصصی کولر گازی جنرال

یکی از تجربه های هیجان انگیز با ورود کولر گازی به بازار ایران استفاده از هوای خنک به کمک ریموت کنترل و تنظیم دمای هوا بود. چیزی که همه را شگفت زده کرد، حس جالبی بود که با ورود این کولر ها ایجاد شد. حال تصور کنید این احساس خوب با خراب شدن ناگهانی کولر گازی از بین برود و تبدیل به نگرانی و استرس شود ! پیشنهادی که شاید کارساز باشد این است که از سرویس کولر گازی جنرال غفلت نکنید زیرا همیشه برای وسیله ای که مبلغ زیادی پرداخت کرده ایم زمان و وقت زیادی می گذاریم تا همیشه نو و سالم بماند. یکی از این موارد سرویس کولر گازی می باشد که باید حداقل سالی یکبار انجام شود.

برند جنرال یکی از معروف ترین برندهای تولیدکننده کولر گازی می باشد که شاید در منزل بسیاری از ایرانی ها موجود باشد زیرا این محصول چنی قیمت پایین تری نسبت به سایر کالاهای مشابه داشته بنابراین مورد استقبال قرار گرفته است البته لازم است بدانید قطعات به کار رفته در کولر گازی جنرال آمریکایی می باشد که در کشور چین مونتاژ می شود بنابراین در کیفیت این محصول هیچ شکی نخواهد بود. اما همان طور که همیشه گفته ایم بهترین ها هم روزی نیاز به تعمیر دارند. بنابراین زمانی که کولر گازی جنرال دچار اختلال و خرابی می شود مهم ترین و اولین قدم یافتن علت خرابی است. کاردون با انتشار رایج ترین دلایل خرابی و راه حل های آن کار را برایتان ساده کرده است.

چرا کولر گازی جنرال اصلا روشن نمی شود ؟

یکی از سوالاتی که شاید ذهن شما را درگیر کرده باشد و به دنبال دیلی و راه حل هستید همین است! روشن نشدن کولر گازی جنرال می تواند دلایل مختلفی داشته باشد و باید تمامی این دلایل بررسی شود تا بتوانیم راه حل مناسبی ارائه دهیم البته همیشه خودمان نمی توانیم دست به آچار شویم و در برخی مواقع باید کار را به کاردون بسپاریم اما بد نیست اطلاعاتی در این زمینه داشته باشیم.

کولر گازی با برق کار می کند بنابراین ایجاد مشکل در اتصالات برقی دستگاه می تواند یکی از دلایل شایع در روشن نشدن کولر گازی باشد کولر گازی جنرال نیاز به برق 220 ولت دارد و اگر این مقدار به کولر نرسد مشکل خاموش شدن کولر را به همراه دارد. البته کثیف بودن فیلتر کولر گازی هم می تواند یکی دیگر از این دلایل باشد اگر فیلتر که یکی از قطعات مهم در کولر گازی می باشد به موقع تمیز نشود می تواند در سایر قطعات کولر نیز اختلال ایجاد نماید در سرویس های دوره ای کولر گازی به بررسی این موارد می پردازند.

علت خاموش شدن ناگهانی کولر گازی جنرال

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی می تواند در فصل تابستان بسیار آزاردهنده باشد بنابراین بهتر است در این باره اطلاعاتی داشته باشید تا بتوانید هنگام برخورد با این مشکل به دنبال راه چاره باشید. شاید بهتر است بدانید چرا این اتفاق می افتد تا بتوانید برای تعمیرکار توضیح دهید که مشکل از کجاست!

یکی از ساده ترین دلایل خاموش شدن ناگهانی کولر گازی جنرال تنظیمات ترموستات است اگر درجه ترموستات را بیش از حد در نظر بگیرید کولر خاموش می شود. البته گاهی اوقات وجود مشکل در برد کولر گازی می تواند برایتان دردسر ساز شود زیرا یکی از قطعات اصلی در کولر گازی برد می باشد و در صورت خرابی این قطعه تمامی اجزای کولر گازی با اختلال مواجه خواهند شد. اگر کویل های کندانسور کثیف شده باشد کولر مدت زمان بیشتری کار می کند و این موضوع می تواند داغ شدن کولر را به همراه داشته باشد و شاید در برخی مواقع کولر گازی به طور ناگهانی خاموش شود. اگر به کمپرسور کولر گازی بیش از اندازه فشار وارد شود نیم سوز می شود و همین موضوع می تواند دلیل اصلی خاموش شدن کولر باشد. برای برطرف کردن هریک از مشکلات ذکر شده بهتر از کاردون کمک بخواهید زیرا تعمیر کولر گازی نیاز به تجربه و دانش فنی دارد.

چرا کولر گازی جنرال باد گرم میزند ؟

یکی از معضلات باد گرم زدن کولر گازی است ! فن یکی از قطعات داخلی کولر گازی است که با چرخش پره ها به تولید باد خنک کمک می کند حال اگر این قطعه در اثر ضربه دچار شکستگی شود و یا به دلیل مشکلات فنی موتور آن دچار سوختگی شود خبری از باد خنک نخواهد بود و شما از باد گرم کولر گازی خود شکایت می کنید بنابراین یکی از قطعات مهم در تولید باد خنک فن میباشد که باید در صورت خرابی تعمیر و یا تعویض شود.

شاید سال هاست از کولر گازی خود استفاده می کنید و از پر یا خالی بود گاز کولر مطلع نباشید. دقیقا یکی از مشکلاتی که می تواند با سرویس کولر گازی هیچ گاه اتفاق نیافتد همین است! اگر باد گرم از کولر گازی شما خارج می شود و سالهاست بدون انجام سرویس سالیانه از کولر گازی خود استفاده می کنید بهتر است برای شارژ کردن گاز کولر از یک فرد متخصص کمک بخواهید.

از دیگر دلایل تولید باد گرم در کولر گازی خرابی کمپرسور است اگر کمپرسور کولر گازی بنا به هر دلیلی دچار خرابی شود یکی از نشانه های آن تولید باد گرم می باشد. این قطعه نش بسزایی در کولر و سایر قطعات دارد بهتر است در نگهداری آن کوشا باشید زیرا سوختن موتور کولر گازی می تواند هزینه های سنگینی را برایتان به بار آورد.

چرا از کولر گازی جنرال آب چکه میکند ؟

یکی از مشکلاتی که شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد چکه کردن قطرات آب از کولر گازی است. چکه کردن آب از کولر گازی می تواند به ساختمان شما هم آسیب بزند بنابراین برطرف کردن آن بسیار حیاتی است. یکی از مهم ترین و شایع ترین علت ها مسدود شدن و یا عدم جاگذاری مناسب لوله های ورودی آب است. هنگامی که شلنگ تخلیه آب دچار گرفتگی یا تا خوردگی شده باشد آب از کولر گازی چکه می کند بنابراین باید برای رفع این مشکل مسیر لوله های ورودی آب را بررسی کنید تا مشکلی وجود نداشته باشد. اگر لوله های کولر گازی عایق نباشد شما شاهد ایجاد قطرات آب در اثر رطوبت خواهید بود که در این صورت آب از کولر گازی چکه می کند.

پمپ کولر گازی اگر به درستی کار نکند و اب را تخلیه نکند شاهد ریزش آب از کولر گازی خواهیم بود همان طور که می دانید پمپ کولر گازی آب را تخلیه می کند اما در اثر گرفتگی و مسدود شدن این عملیات انجام نمی شود و شما شاهد ریزش آب از کولر خواهید بود.

یکی از مواردی که در چرخه سرمایش کولر گازی بسیار موثر است مقدار گاز موجود در کولر گازی است اگر مقدار گاز از حالت استاندارد پایین تر باشد شاهد یخ زدگی کولر گازی خواهید بود که آب شدن این یخ ها با چکه کردن آب همراه خواهد بود بنابراین بهتر است قبل از راه اندازی کولر گازی در فصل تابستان به انجام سرویس و نگهداری این دستگاه اهمیت دهید.