تعمیر یخچال ال جی با

یکی از بزرگترین معضلات و مشکلات خانم های خانه دار خرابی یخچال و فریزر است زیرا همیشه نگران این هستند که مواد غذایی موجود در یخچال فاسد نشود. باید بگوییم زمانی که یخچال شما به درستی کار نمی کند شاید مشکل آنقدرها هم که فکر می کنید جدی و بزرگ نباشد ! قبل از آنکه نگران شوید و به فکر پیدا کردن یک تعمیر کار باشید بهتر است با بررسی موارد احتمالی در اینترنت خودتان دست به کار شوید شاید بتوانید خودتان مشکل را برطرف نمایید.

اگر یخچال شما هم ال جی است و با جستجو در اینترنت به صفحه ما رسیده اید باید بدانید که خیلی خوش شانس هستید زیرا ما به کمک تیم متخصص و تعمیرکاران حرفه ای مجموعه کاردون بسیاری از  مشکلات یخچال ال جی را بررسی نموده ایم و با مطرح کردن سوال و پاسخ آن به شما این نوید را می دهیم که دیگر برای تعمیر یخچال ال جی خود نگران نباشید.

آیا برفک زدن در یخچال ال جی طبیعی است ؟

خیر باید بگوییم برفک زدن در یخچال ال جی طبیعی نمی باشد و باید به دنبال علت این موضوع باشید البته که استثنا هم وجود دارد گاهی اوقات کاربران منظورشان از برفک، ذرات ریزی است که داخل مواد غذایی به صورت برفک ایجاد می شود  باید بگوییم این حالت طبیعی می باشد و به دلیل رطوبت موجود در مواد غذایی است. اگر بخواهیم به صورت جزئی موضوع را بررسی نماییم باید زمانی نگران شوید که قطر یخ زدگی بین نیم تا یک سانتی متر باشد. در این حالت بهتر است قبل از هر اقدامی از یک متخصص کمک بخواهید.

یکی از دلایل اصلی برفک زدن یخچال در فصل تابستان به خصوص زمانی که هوا شرجی است نشت هوای سرد از داخل به بیرون یخچال می باشد البته در برخی مواقع هم بسته نشدن کامل درب یخچال ال جی می تواند دلیل خوبی برای ایجاد برفک در یخچال باشد. اگر روزی به طور غیر منتظره با برفک های زیادی در یخچال روبرو شدید مطمئن باشید یا درب یخچال را نبسته اید یا درب یخچال به طور کامل بسته نمی شود بهتر است لاستیک درب یخچال را تعویض نمایید تا مشکلتان برطرف شود.

یخچال و فریزر شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

چرا یخچال ال جی یکسره کار می کند و خاموش نمی شود؟

 خاموش نشدن یخچال ال جی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد اما به هر حال یکسره کار کردن یخچال می تواند علاوه بر ایجاد سر و صدا در انتهای ماه برایتان هزینه بالای برق را نیز داشته باشد. بنابراین بهتر است این موضوع را بررسی نمایید و برای برطرف نمودن آن از یک متخصص راهنمایی بخواهید. گاهی اوقات وجود گردو خاک اطراف یخچال منجر به کثیف شدن لوله های کندانسور می شود به طوری که شاهد کارد زیاد و یکسره کار کردن یخچال ال جی خواهیم بود. البته برخی از خانم های خانه دار با تغییر تنظیمات دمایی یخچال باعث بروز این مشکل می شوند بهتر است بدانید تنظیم دمای یخچال بر روی مقادیر پایین منجر به یکسره کار کردن موتور خواهد شد و همین موضوع می تواند از عمر یخچال ال جی شما بکاهد و اتفاق مهم تر اینکه موجب یخ زدن مواد غذایی درون یخچال شود.

چرا یخچال ال جی یخ ساخته شده را بیرون نمی دهد ؟

یکی از مشکلاتی که برای همه ما شاید اتفاق افتاده باشد همین است انتظار برای بیرون آمدن یخ از درون یخ ساز یخچال ! اما چرا ؟ در برخی از مدل های یخچال ال جی پدال یخ و آب به صورت تکی می باشد و با فشردن دکمه مربوطه می توانید از هر کدام استفاده نمایید ساده ترین راه بررسی دکمه هاست که جابه جا زده نشده باشد. اما اگر بخواهید به طور کلی علت را بررسی نمایید باید بگوییم در صورتی که یخ در باکس یخ وجود داشته باشد فقط خاموش بودن یخچال ، قطع جریان برق و کم بودن مصرف یخ می تواند دلیل خارج نشدن یخ باشد.

برای برطرف کردن مشکل بهتر است جایخی را خارج نموده و یخ های ساخته شده را بررسی نمایید در صورتی که یخ ها بهم چسبیده اند آن ها را با دست جدا نمایید و مجدد در جایگاه خود قرار دهید و نکته مهم اینجاست که از نشتی آب در باکس یخ مطمئن شوید و برای برطرف کردن این مورد حتما از کاردون کمک بخواهید.