تعمیر یخچال امرسان با

برند ایرانی و موفق امرسان در تولید یخچال و فریزر محبوبیت خود را با تعداد استقبال مشتریان برای خرید این یخچال به اثبات رسانیده است. سال هاست این برند در خانه های شما جا باز کرده است. خوشبختانه این برند در رتبه بالایی از نظر کیفیت قرار دارد و توانسته رضایت مشتریان را به خود جلب نماید. تقریبا میزان شکایت از این برند بسیار کم می باشد و شما می توانید با اطمینان خاطر اقدام به خرید یخچال امرسان نمایید زیرا این روزهای با پیشرفت تکنولوژی و طراحی های جدید محصولات بیشتری تولید نموده و با برندهای خارجی هم تراز می باشد.

اگر به دنبال زیبایی هستید باید بگوییم امرسان یک انتخاب مناسب می باشد زیرا این برند ایرانی با توجه به سلیقه تمام افراد جامعه اقدام به تولید یخچال نموده است و همان طور که می دانید بسیار موفق بوده است. اما نکته اینجاست تمامی برند ها روزی نیاز به تعمیرات دارند و باید برای آن روزها چاره ای بیاندیشید.

همه ما به دنبال این هستیم که در نگهداری وسایل و لوازم برقی خود وسواس به خرج دهیم چون می خواهیم سالیان سال از آن ها استفاده کنیم همیشه به دنبال راهکارهایی هستیم که به افزایش عمر یخچال ما کمک کند تیم کاردون با ارائه راهکارهایی کاربردی به شما کمک می کند تا برای افزایش بازدهی و عمر یخچال خود تلاش نمایید.

یخچال و فریزر شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

چگونه به افزایش عمر یخچال امرسان کمک کنیم ؟

یخچال امرسان از قطعات مختلفی تشکیل شده است یکی از راه های افزایش کارای یخچال بررسی عملکرد این قطعات می باشد برای این کار باید از یک فرد متخصص کمک بخواهید به عنوان مثال بررسی لاستیک دور درب یخچال می تواند به افزایش عمر یخچال کمک نماید با مرور زمان یکی از رایج ترین مشکلات یخچال امرسان خراب شدن لاستیک دور درب یخچال است که باعث خروج هوای سرد و ورود هوای گرم به داخل یخچال خواهد شد. برای جلوگیری از وارد آمودن فشار زیاد به یخچال بهتر است هر چند وقت یکبار لاستیک دور درب یخچال را بررسی نمایید تا در صورت خرابی و یا پارگی برای تعویض آن اقدام نمایید.

بهتر است هر چند وقت یکبار اقدام به تمیز کردن لوله های کندانسور نمایید زیرا با کثیف شدن این لوله ها عمر یخچال کاهش می یابد و باید به فکر تعمیر یخچال باشید بهتر است در سرویس های دوره ای از تعمیرکار یخچال بخواهید تا این کار را برایتان انجام دهد. یکی از راهکارهای افزایش کارایی و طول عمر یخچال استفاده نکردن از یخساز در فصول سرد سال می باشد همان طور که می دانید در فصل زمستان روشن بودن یخساز یخچال هیچ کارایی نخواهد داشت پس بهتر است در این زمان برای بالا بردن طول عمر یخچال یخساز آن را خاموش نمایید.

چرا یخچال امرسان سرد نمی کند ؟

گاهی اوقات مشکلات به وجود آمده برای یخچال می تواند در اثر سهل انگاری و نادیده گرفتن مشکلات جزئی اتفاق بیافتد. اگر یخچال امریان دارید اما از گرم بودن فضای داخل یخچال نگران شده اید باید بگوییم گاهی اوقات تنظیم نبودن دمای داخل یخچال منجر به بروز این اتفاق خواهد شد. همان طور که می دانید تنظیم دمای یخچال در فصل تابستان و زمستان متفاوت می باشد در فصل تابستان باید دمای یخچال امرسان بر روی 1 یا 2 درجه و فصل زمستان بر روی 3 یا 4 درجه باشد. گاهی اوقات پر بودن بیش از حد یخچال مانع از گردش هوا داخل یخچال خواهد شد و شما متوجه هوای خنک داخل یخچال نخواهید شد البته که باز و بسته کردن بیش از حد درب یخچال هم می تواند به این موضوع کمک کند.

توجه داشته باشید اگر یخچال در جایی قرار دارد که به دیوار چسبیده است و هوایی در آنجا رد و بدل نمی شود حتما برای تغییر جای یخچال تصمیم گیری نمایید زیرا فن یخچال امرسان وظیفه خنک سازی را بر عهده دارد و در پشت یخچال قرار گرفته است اگر این فن داغ کند و از کار بیافتد یخچال امرسان سرد نمی کند.

اگر بخواهیم از دیدگاه فنی به بررسی این موضوع بپردازیم باید بگوییم اولین دلیل سرد نکردن یخچال امرسان از کار افتادن یا سوختن موتور کندانسور می باشد در صورتی که هوا از داخل سیم پیچ ها عبور نکند عملیات خنک کنندگی انجام نمی شود و شما احساس می کنید یخچال سرد نمی کند.

چرا یخچال امرسان صدای زیادی دارد ؟

اگر فن موتور ایراد داشته باشد صدای یخچال غیر طبیعی می شود و شما را نگران می کند پیشنهاد ما به شما این است که در صورت مشاهده برفک در یخچال امرسان از تعمیرکار یخچال بخواهید تا برای عیب یابی یخچال شما مراجعه نماید بهتر است هر گونه مشکلی را جدی بگیرید تا از آسیب دیدن بیش از حد قطعات جلوگیری نمایید.