تعمیر یخچال بوش با

همیشه دانستن تاریخچه یک برند جالب بوده است شاید برای شما هم جالب باشد تاریخچه برند بوش را بدانید. رابرت بوش یک جوان آلمانی سخت کوش که با رویای تاسیس کسب و کار برای خودش زندگی می کرد با سماجت و پافشاری بسیار بر روی اهدافش توانست با راه اندازی یک کارگاه کوچک و فعالیت در زمنه صنعت خودرو اولین پروژه جدی یعنی ساخت شمع خودرو را به دست گیرد. خوشبختانه رویاهای بلند پروازانه ی این جوان آلمانی او را به بریتانیا کشاند و همین موضوع پای او را به بازارهای اروپا باز کرد. بوش از خودرو شروع کرد اما توانست با حضور موفق خود در بازار لوازم خانگی هم ورود کند. تا جایی که این روزها آوازه این برند خارجی بسیار شنیده می شود و طرفداران زیادی را در دنیا به خود جلب نموده است .

یخچال های امروزی بوش با پیشرفت تکنولوژی مجهز به سیستم عیب یابی هوشمند شده است و شما می توانید از طریق کدهای خطای تعبیه شده در یخچال بوش به راحتی مشکل را شناسایی نمایید و برای برطرف کردن آن به دنبال راه حل باشید کاردون به کمک تیم خود به جمع آوری برخی از رایج ترین ارورها پرداخته است.

یخچال و فریزر شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

کد خطای F3 : هنگامی که دیفراست بیش از حد طولانی می شود این ارور نمایان می شود. برای برطرف کرد بهتر است المنت دیفراست تعویض گردد.

کد خطای R1 : وقتی یخچال به طور مکرر ارور می دهد این خطا نمایش داده می شود. گاهی اوقات با تعویض سنسور محیطی یخچال این مشکل برطرف می شود.

کد خطای D1 : با نمایش این خطا متوجه خرابی سنسور دیفراست خواهید شد باید مقاومت دیفراست اندازه گیری شود زیرا ممکن است مشکل از برد دستگاه باشد.

کد خطای  DR : در صورتی که کلید درب یخچال خراب شود این ارور ظاهر می شود که با تعویض کلید درب یخچال مشکل برطرف می شود.

نحوه تنظیم درجه یخچال بوش

یکی از مهم ترین مواردی که باید خانواده ها با آن آشنا باشند نحوه تنظیم درجه یخچال بوش است. دو قطعه اصلی در تنظیم دمای یخچال ترموستات و کمپرسور می باشد. اگر می خواهید دمای مناسب برای یخچال بوش را بدانید با ما همراه باشید. معمولا دمای مناسب برای یخچال 5 الی 6 سانتی گراد است و برای فریزر دمایی بین منفی 15 الی 20 درجه سانتی گراد مناسب می باشد. همان طور که می دانید تنظیم درجه یخچال در تابستان و زمستان متفاوت می باشد. حال سوال اینجاست چرا تنظیم درجه یخچال اهمیت دارد ؟ متخصصات و تعمیرکاران یخچال در کاردون معتقدند تنظیم درجه یخچال اگر به طور صحیح انجام شود می تواند در سالم ماندن مواد غذایی کمک شایانی نماید. همچنین می تواند به افزایش طول عمر یخچال کمک کند.

امکانات یخچال بوش را می دانید ؟

بسیاری از ما نمی دانیم یخچال بوش چه امکاناتی را شامل می شود. خوشبختانه یخچال بوش در مصرف انرژی به صرفه می باشد. یکی از مکلاتی که در یخچال ها شایع می باشد صدای زیاد می باشد که در یخچال بوش شاهد این اتفاق نیستیم. ظرفیت داخل یخچال مناسب می باشد. در 24 ساعت می توانیم 20 کیلوگرم مواد غذایی را فریز کنیم . اگر یخچال بوش دارید دیگر نگران قطعی برق نباشید زیرا تا 19 ساعت بدون برق مواد غذایی را نگهداری می کند.