تعمیر یخچال جنرال الکتریک با

یخچال جنرال الکتریک یکی از کالاهای سرمایه ای در آشپزخانه می باشد که با توجه به قیمت بالای این لوازم خانگی باید در نگهداری آن دقت لازم انجام شود. همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که در صورت بروز مشکل عیب یابی یخچال جنرال الکتریک به درستی انجام شود زیرا در صورت تشخیص اشتباه باید هزینه های بالایی برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک پرداخت نمایید.

با توجه به شرایط اقتصادی این روزها قدرت خرید مجدد یخچال بسیار پایین آمده است و ترجیح می دهیم به جای خرید مجدد یخچال به تعمیر قطعات آن بپردازیم. برطرف نمودن مشکلات یخچال جنرال الکتریک نیاز به دانش فنی و تخصص دارد. بهتر است در صورت مشاهده هر گونه مشکل سریعا به دنبال برطرف کردن مشکل باشید گاهی اوقات برخی از فروم های تعمیرات می تواند به شما کمک نماید تا بتوانید برای مشکلات یخچالتان راه حلی پیدا کنید.

یخچال و فریزر شما نیاز به تعمیر دارد؟

همین الان سفارش خود را ثبت کنید !

تعمیر برد یخچال جنرال الکتریک

یکی از وسایل پرکاربرد و ضروری در آشپزخانه یخچال می باشد شاید اگر از هر خانم خانه داری بخواهید تا مهم ترین لوازم خانگی موجود در آشپزخانه را نام ببرد بلافاصله به یخچال و فریزر اشاره کند. با پیشرفت علم و تکنولوژی قطعات به کار رفته در یخچال بسیار پیچیده تر و پیشرفته تر می شود. بنابراین در صورت نیاز به تعمیر قطعات باید تخصص و دانش لازم برای تعمیر قطعات وجود داشته باشد یکی از این قطعات برد الکترونیکی یخچال می باشد. خوشبختانه این قطعه هر روز کامل تر و پیشرفته تر می شود بنابراین امکانات جدید تری را به یخچال ها اضافه خواهد نمود.

بهتر است بدانید وظیفه برد الکترونیکی در یخچال کنترل و هدایت دستورهایی است که در یخچال تعبیه شده است به عنوان مثال با روشن شدن یخچال زمان شروع به کار و زمان خنک سازی یخچال توسط برد الکترونیکی صادر می شود. برد الکترونیکی یکی از قطعات اصلی در یخچال هاست که در صورت آسیب دیدگی تا جایی که ممکن است پیشنهاد می کنیم به فکر تعمیر این قطعه باشید زیرا تعویض آن مشمول هزینه های بالایی است که قطعا می تواند برای شما سنگین باشد.

چرا برد یخچال جنرال الکتریک خراب می شود ؟

یکی از دلایل خرابی برد الکترونیکی نوسان برق می باشد که عملکرد این قطعه را با اختلال روبرو می کند. همان طور که می دانید برد الکترونیکی از خازن ها و فیوزهایی حساس تشکیل شده است که به علت نوسان برق دچار سوختگی می شود. یکی دیگر از دلایل خرابی برد یخچال جنرال الکتریک نفوذ آب به درون یخچال و ایجاد اتصالی در سیم پیچی داخلی یخچال است که منجر به خرابی و سوختگی برد خواهد شد. در صورت سوختن برد الکترونیکی قابلیت تعمیر وجود ندارد و باید این قطعه تعویض گردد.

اگر برد الکترونیکی دچار مشکل شود یخچال دیگر روشن نمی شود و یا مواد غذایی داخل یخچال خنک نمی شوند بهتر است در صورت برخورد با این موارد سریعا به دنبال تعمیرکار مجرب و با تجربه برای تعمیر یخچال جنرال الکتریک باشید.

نحوه نگهداری یخچال جنرال الکتریک

اگر می خواهید از یخچال جنرال الکتریک سال ها بدون مشکل استفاده نمایید. در نگهداری یخچال جنرال الکتریک باید موارد زیر را لحاظ نمایید.

  1. از محافظ برق برای استفاده از یخچال جنرال الکتریک استفاده نکنید.
  2. از قرار دادن یخچال در محل نامناسب و قرارگیری آن در نور مستقیم آفتاب خودداری نمایید.
  3. برای گردش هوا باید پشت یخچال به اندازه 20 سانتی متر باز باشد و از اطراف 2 سانتی متر فاصله داشته باشد.
  4. بهتر است لوله های کندانسور پشت یخچال سالی دو بار تمیز شود زیرا گرد و غبار یکی از مهم ترین دلایل خرابی یخچال می باشد.
  5. از قرار دادن مواد غذایی گرم داخل یخچال خودداری نمایید. زیرا این کار در طولانی مدت می تواند منجر به یکسره کار کردن یخچال شود.
  6. بهتر است در سرویس های دوره ای از تعمیر کار یخچال بخواهید تا لاستیک درب یخچال را بررسی نماید تا در صورت نیاز تعویض شود.
  7. برای تمیز کردن یخچال حتما آن را از برق جدا نمایید و همین طور در صورت جابه جا کردن یخچال تا دو ساعت اصلا یخچال را به برق نزنید.
  8. اگر می خواهید به سفر بروید و روزهای زیادی از یخچال استفاده نمی کنید بهتر است ترموستات را روی درجات پایین قرار دهید تا موتور یخچال هم کمتر کار کند.
  9. از باز و بسته کردن بی مورد درب یخچال پرهیز کنید.