نظافت

نظافت با

تو دنیای امروزی که مشغله‌های آدم ها بزرگ‌تر شده است دیگر لازم نیست شما فکر خود را برای تمیز کردن خانه هایتان بگذارید. بهتر است در دنیای امروزی که زمان کم است قدر لحظه هایتان را بدانید و برای لحظه لحظه این روزهایتان ارزش قائل شوید. به این فکر کنید که اگر شما یک زمان تمیز کردن خانه را برای فرزند یا همسرتان بگذارید چقدر مفید تر باشید؟ و حتی در آخر یک روز پر مشغله از خود راضی هستید و می توانید بگویید که امروز را به بهترین وجه ممکن پیش برده اید. شاید برای شما مهم باشد که شخصی که برای نظافت انتخاب می کنید مورد اعتماد شما باشد تا بتوانید به منزل خود راه دهید. برای این کار شما هم کاردون می دونه کار به کی بسپاره و شما می توانید با خیال راحت کارهای  نظافتتان را به کاردون بسپارید. ما در کاردون تمامی موارد استخدام یک فرد از جمله کدملی ، اثرانگشت و ضمانت معتبر می گیریم تا شما با خیال آسوده به ما اعتماد کنید و ما کار را برای شما تضمین کنیم.

در بخش نظافت از کاردون بخواهید:

نصب کاردون با 20.000 تومان اعتبار هدیه!

برای دانلود کافیست با موبایل یا تبلت روی هرکدام از گزینه ها کلیک نمایید و نرم افزار را دریافت نمایید و به سادگی فعال سازی کنید. برای اولین نصب 20 هزار تومان اعتبار رایگان دریافت کنید!

سایر خدمات در کاردون

کاردون همه کاره هست. در کاردون ما خدماتی داریم که شما برای پیدا کردن هرکدام از آن ها باید وقت زیادی را صرف کنید تا تک تک آن ها را پیدا کنید.

اطلاعات بیشتر

تعمیرات لوازم خانگی

اطلاعات بیشتر

خدمات نظافت

اطلاعات بیشتر

کارواش در محل

اطلاعات بیشتر

دکوراسیون و امور ساختتمانی

اطلاعات بیشتر

خدمات برقی

اطلاعات بیشتر

تاسیسات سرمایش و گرمایشی