لوگوی کاردون

ریست ماشین لباسشویی ال جی

ریست ماشین لباسشویی ال جی
فهرست محتوا

ال جی یکی از برندهای مطرح در تولید لوازم خانگی می باشد با سال ها فعالیت توانسته سابقه درخشانی در زمینه رضایت مندی مشتریان کسب نماید. لباسشویی ال جی با کارایی های مختلف و ظاهری مدرن در انواع متفاوتی روانه بازار شده است. اما به دلایل مختلف شاهد ناکارامدی برخی مدل ها وریست ماشین لباسشویی ال جی هستیم باید بگوییم نه تنها برند ال جی بلکه سایر برند ها هم با عواملی نظیر نوسان برق و استهلاک قطعات دچار آسیب خواهند شد و نیاز به تعمیرات دارند.

به دلیل کارکرد و نوع قرار گرفتن قطعات داخلی ماشین لباسشویی یکی از لوازم خانگی پیچیده به حساب می آید و به دلیل پیوسته بودن اجزای داخلی و قطعات دستگاه تعمیرات خودسرانه و غیر اصولی می تواند منجر به آسیب دیدگی قطعات دیگر شود بنابراین قبل از اینکه مطمئن شوید کاری را به طور خودسرانه انجام ندهید.

تعمیر لباسشویی ال جی

چه طور بفهمیم لباسشویی نیاز به ریست کردن دارد؟

تصور کنید لباسشویی ال جی شما در حین کار متوقف شود در این صورت تنها راه چاره برای رهایی از این مشکل ریست کردن ماشین لباسشویی است. شما با عمل ریست کردن ماشین لباسشویی برخی از عملکرد های نادرست و ایراد های دستگاه را به طور موقت برطرف خواهید نمود. گاهی اوقات ممکن است به هنگام اتصال لباسشویی به برق هیچ یک از دکمه های لباسشویی کار نکند و هیچ فعالیتی توسط لباسشویی انجام نشود در این صورت ریست کردن لباسشویی ال جی می تواند مفید باشد در صورتی که با ریست کردن مجدد دستگاه با مشکلات قبل مواجه بود توصیه می کنیم با تکنسین های کاردون تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

ماشین لباسشویی ال جی

بسیاری از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ال جی عدم برقراری ارتباط بین موتور و پنل کنترل لباسشویی است. که با ریست کردن ماشین لباسشویی این مشکل برطرف می شود. شاید برای همه شما سوال باشد که چگونه لباسشویی را ریست کنیم؟ باید بگوییم به دو صورت می توانید لباسشویی را ریست کنید و این موضوع به طراحی ماشین لباسشویی ال جی بستگی دارد در صورتی که برای ماشین لباسشویی دکمه ریست تعبیه شده باشد باید طبق مراحل ذیل عمل کنید:

لباسشویی ال جی

چگونه ماشین لباسشویی ال جی را ریست کنیم؟

ابتدا ماشین لباسشویی ال جی را خاموش نمایید.

ماشین لباسشویی را در حالت COTTON قرار داده و دستگاه را روشن نمایید. بلافاصله بعد از روشن شدن لباسشویی دکمه ی TEMP یا  SPEED SPIN را یکبار بزنید.

دکمه ی LEVEL WATER یا FUNCTION را فشار دهید این کار را تا زمانی که عبارت T01 بر روی صفحه نمایشگر لباسشویی ظاهر شود ادامه دهید و بعد از تغییر T01 به T02، دکمه ی START را بزنید.

بعد از نمایش عبارت ELT بر روی نمایشگر لباسشویی از دکمه ی ریست لباسشویی استفاده کنید باید با یک خطا بر روی صفحه نمایشگر مواجه شوید دکمه ی TEMP را به مدت 5 ثانیه فشار دهید تا عبارت EOD بر روی صفحه نمایشگر ظاهر شود. عملیات ریست ماشین لباسشویی به طور کامل انجام شد.

در صورتی که لباسشویی ال جی شما دکمه ی ریست را ندارد برق لباسشویی را قطع کنید و دکمه ی START را به مدت 5 ثانیه فشار دهید سپس لباسشویی را به برق متصل کنید تا عملیات ریست کردن انجام شود.

برای کارایی بهتر ماشین لباسشویی و آبرسانی مجدد دستگاه عمل ریست کردن بسیار تاثیر گذار می باشد همچنین برخی از مشکلات ماشین لباسشویی با ریست کردن قابل حل می باشد. ولی این را بدانید که تمامی مشکلات و خرابی های ماشین لباسشویی با ریست کردن برطرف نمی شود و گاهی نیاز است با متخصصین این کار تماس بگیرید تا خرابی لباسشویی بررسی شود و برای تعمیرات آن اقدام شود.

در صورتی که ماشین لباسشویی شما دچار مشکل شده، می توانید از سرویس تعمیر ماشین لباسشویی در منزل کاردون استفاده کنید.

تنها راه چاره برای رهایی از این مشکل ریست کردن ماشین لباسشویی است.

بسیاری از مشکلات رایج در ماشین لباسشویی ال جی عدم برقراری ارتباط بین موتور و پنل کنترل لباسشویی است.

برای کارایی بهتر ماشین لباسشویی و آبرسانی مجدد دستگاه عمل ریست کردن بسیار تاثیر گذار می باشد.

آخرین مطالب مرتبط

سوال و نظر خود را بیان کنید

0 Comments
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها